Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем iPhone Pro Max 11 Clear Case

Препоръчан отговор

Здравейте

Голямо разочарование!

Ползвам следния калъф със закупуването на телефона

До момента ползвах кожен калъф на марката с предния iPhone

Хареса ми идеята че вече могат да се виждат гърбовете на телефоните...

Диктуван това реших да го купя! И всичко спря до тук

Телефона не може да се ползва нормално Усещането е че сте без калъф защото същия се драска Хлъзгав и твърд И прочие и прочие...

След два дни го виждате целият в отпечатъци с прах и косми от домашните Ви любимци и всичко това не свършва до тук!

Никога телефон не ми е изпадал от вътрешния джоб на якето докато се връзвам кецовете! За щастие нямаше щети за разлика от калъфа

При мен обаче няма компромиси!

За Коледа реших да си направя подарък като купих от A1 iPhone Pro Max Leather Case

Вчера почистих ръбовете за да няма драскотини по стомата при свалянето и подготвих телефона

Два часа по късно съм свалил левия ъгъл от калъфа, като днес съм със силни болки в пръстите

Никога до сега не съм имал Травми от сменяне на калъф

Това кошмар На никой не препоръчвам следния продукт 

ако беше в гаранция Още днес щях да го върна!

Към момента незнам как да сваля и др страна на калъфа!

По някакъв начин одисеята продължи... С ножица ли От една пролука да пъхна и срежа този боклук за 40 $

Нямам търпение да се отърва от него без щети по телефона ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компромис си направил с правописа.Изобщо нищо не се разбира от цялата тема, нито нейната цел, нито от какво точно се оплакваш.Евтините силиконови кейсове обикновено не прилягат хубаво, влиза прах, косми, боклук и телефона се дере.С времето пожълтяват, деформират се и става още по-зле.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко 

Приятел махна този Apple Боклук от телефона

Като казвам че е Боклук е такъв 

Не мога да разбера Как тази компания продава следния калъф за следните пари

Дайте още няколко $ и си купете от естествена кожа!

Подчертавам, че не ползвам Калъфи от трети страни!

Имам много продукти на марката 

като съм мигрирал на Apple от Windows през 2016

Никога през живота си Не съм имал Android телефон.

За тези които са с iPhone 12 

Тази година iPhone Pro Max 12 Leather Case е с проблеми... 

Кожата е с покритие и не позволява образуването на Патина!

П.П.

Пишете по темата

На Off Topic Неотговарям!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чел съм за проблеми с аксесоари, но вашето е извън нормата, в пъти. На ваше место бих ползвал всичко, за да се освободя от прилепчивия калъф. Но много внимателно и само с помощта на хирургически скалпели и пинцети. 

Ако нямате, не ползвайте нокторезачки, швейцарски ножчета и прочие прехвален бълвоч, за да не прецакате апарата. Майната им на 40 долара, ако ви травмират ръцете и загрозяват телефона. За 10 кинта в сервиз ще ви го почистят, струва ми се. Но пак внимавайте, на кого поверявате устройството, щото има мнооого гъзоръки майстори. Разбират много от настройки, но не са особено сръчни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допълнение 

Сребърния телефон на Apple в много чувствителен от надрасквания с калъфи но е поправим

Останалите цветове не, но нямат опция за възстановяване ако се надраскат...

Купувайте възможно най скъпия калъф за iPhone и трябва да сте с него до колкото можете!

Все пак говорим за пари от които очакваме възвръщаемост

За продукта който получаваме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си попаднал на менте или на case, който е с изтекъл срок на годност, или пък не е съхраняван правилно. Иначе еот клип с подходящите кейсове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не но всеки един реве от този калъф!
Лично аз убедих въпреки че не вярвах на останалите...

Така, че Въпреки че давате хиляди долари

Давайте ги за нещо, което си заслужава!

Това е едно лично ревю...
На оригинална стока, която трябва са подмините Независимо в коя страна се намирате по света!

Повярвайте ми в Германия имам Апартамент в Центъра на Бремен и достъп до магазин на Епъл 

За съпоставка Епъл в България няма 

Трябва да разберете че не Ви лъжа за ревю на дадена стока която продават!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване