Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Психопортрет на съвременния български фашист!

Препоръчан отговор

16802768_401.jpg.58c878b1965f8c78f858288c129d151c.jpg

Цитат

/Видимите резултати от буржоазната демокрация/
.
Той е необразован млад човек с ниска култура, с интелект около и под средния. Обикновено пише с правописни грешки. Рядко е над 40-годишна възраст. Живее със странни митове и плашещи блянове.
Упражнява физически труд, понякога стопанисва малки магазинчета или бакалии.
Някъде по ръцете или по раменете му е татуирана свастика.
Събира се с приятели в спортни зали или в малки квартални бирарии, където пие бира и от време на време подвиква „Зиг хайл!“.
Опитва се да пее нацистки маршове, но на немски език знае само няколко неправилно произнасяни фрази.
Не познава историята и живее с изопачени представи за времето преди 9 септември 1944 г.
Обича да лъже, че дядо му (или прадядо му) е блаженствал в царска България, когато животът бил истински рай, който червените развалили.
Внушава си, че преди 1944 г. нашата татковина е била много развита стопански и икономически, но не знае, че 65% от сградите в онази епоха са от кирпич - без бани и без вътрешни тоалетни.
Основното му умение е да говори с езика на омразата и вярва, че сквернословието го прави социално значим.
Той е яростен русофоб и твърди, че Карл Маркс е руснак.
В центъра на неговата омраза стоят „червените“, които са виновни за всички беди на човечеството от зората на цивилизацията.
Вярва, че ако не е бил социализмът, днес животът в нашата татковина щеше да бъде сладък като мед.
Не признава или дори не познава постиженията на България в епохата на социализма. За него периодът на Народната Република е "адско време".
Хитлер е негов пророк и месия и дори знае кога е рождената дата на фюрера.
Съзнателно или подсъзнателно подхранва в себе си странни въжделения.
Иска да изтреби всички евреи, социалисти и комунисти.
Представя си, че ако в България настъпи фашизъм, няма да има нужда да се труди, защото ще се къпе в блага. Тогава ще може безнаказано да безчинства, да извършва погроми и да убива хора, които не споделят неговите политически убеждения.
Насилието е най-голямата му страст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз вярвам че ако не беше комунистическата диктатура до 1989г., България тогава е щяла да е над нивото на жизнения стандарт в Гърция.
И аз ли съм фашист ?
Точно септември 1989г. като посетих Белгия и ми падна шапката какво изобилие на всичко имаше по огромните им МОЛ-ове ( магазини ).
А в ЦУМ беше пълна скръб бе другарю комунист, записваш се на списък да чакаш за цветен телевизор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Белгиеца написа:

Белгия и ми падна шапката какво изобилие на всичко имаше по огромните им МОЛ-ове

Леле! За тебе всичко е било в магазините а! Огромни! Поне вдигна ли си шапката като ти падна? :giggle1: А и правилно си поставил магазини в скоби. Ние де да знаем какво е това МОЛ! :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Точно септември 1989г. като посетих Белгия и ми падна шапката какво изобилие на всичко имаше по огромните им МОЛ-ове ( магазини ).
А в ЦУМ беше пълна скръб бе другарю комунист, записваш се на списък да чакаш за цветен телевизор.

И какво точно имаше в Белгия и какво му беше скръбното на ЦУМ тогава?
Хайде да направим едно сравнение :

До 89-та влизаш в магазин, има Хляб, сирене(краве, овче, козе), кашкавал(Витоша и Балкански), сухи салами(Бургас, сервилат и не го помня другия), пресни салами(Телешки, Хамбургски и Камчия), кренвирши с найлонова обвивка и вакоумирани без найлонова обвивка, лютеница, конфитюри, мармалад от шипки(който обожавах), шоколади(С фастъци, Кума лиса, Крава и моя любим Бояна), жълтите марципани, вафли(вече не им помня имената), плодове, зеленчуци, пастет апетит(който за разлика от днешния ставаше за ядене) и т.н.
Наистина не много голям избор но пък качествен.

Днес : 20 вида хляб, сигурно сто вида сирена(бели), кашкавали, колбаси и т.н., безброй марки лютеници, майонези, соленки, сладки, шоколади, безалкохолни и пр. и всичко това пълно с всичко друго но НЕ и това което съставлява реално истинския краен продукт посочен на опаковката.

Едно малко но значително сравнение - Като бях малък ядях кренвиршите сурови и без хляб, обожавах ги и белените и небелените, днес купуваш 5 кренвирша за 7-8лв., печеш ги, обкусяваш ги с безброй неща и нема ядене...

У нас в България има два легена в банята от 80-те, не са мръднали толкова много години обаче като вдигнеш се усеща че е здрава масивна пластмаса, а днес като си купиш кофа или леген се чудиш това пластмаса ли е или вестник, стиснеш леко счупи се, а струва маса пари.

И над 95% от всички останали стоки днес са същите боклуци.

К'ъв е извода? Някога имаше малко но качествено, днес само СКЪПИ лъскави опаковки БЕЗ съдържание, това си видял и ти в Белгия, съшото видях и аз във Франция и същото ще видим навсякъде по света, може би единствено без Япония, но там е друг свят.

Колкото до темата : Тези индивиди не са никак малко, а те самите не са толкова виновни колкото родителите им и образователната система която от 30+ години само се руши и в последните 10-15 години е тотална пародия.

Иначе Хитлер със сигурност е имал интересни виждания и няма как да оспорим че ако беше довършил започнотото света щеше да е коренно различен от това което познаваме днес.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Иначе Хитлер със сигурност е имал интересни виждания и няма как да оспорим че ако беше довършил започнотото света щеше да е коренно различен от това което познаваме днес.

Мхм, доста меко казано "интересни виждания", за цялата му колода от нехуманни действия.
Но от друга страна пък, бих искала да надзърна в оня различен свят. Любопитсвото погуби котката! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

това коя година е било
щот аз повня, че се продаваха свободно на последния етаж 78-84 година
дори зеленчуковите магазини продаваха телевизори, заради бартерни сделки с тогавашната СССР

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дръндю написа:

щот аз повня, че се продаваха свободно на последния етаж 78-84 година

Там да не е бил магазина на "Кореком"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, NewRedDragon написа:

Там да не е бил магазина на "Кореком"?

живеех в общежитие и реших да си купя "шилялис", малко телевизорче...черно/бяло
та видех една камара цветни телевизори по рафтовете и нямаше желаещи да купуват
дори в общата стая на етажите в общежитието, телевизорите бяха цветни
популярни бяха търновските 280дб и 380дб на "Електрон Ц", заради системата PAL, ама те тия беха след 80-та
инак до 80-та беха  цветни "София"
трябва да кажа, че беха по 1050 лв, то не че бяха по-евтини по чужденеция
колкото повече години минават, техниката поевтинява, а храна покрив и топло поскъпват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

колкото повече години минават, техниката поевтинява, а храна покрив и топло поскъпват

Не знам к'ва е връзката със съвременния български фашист, ма определено, както казва една моя позната, всичко се "изколцати", к'вото и да значи. 

Материален свят, оцеляват хамелеоните, адаптиращи се и ориентиращи се мигновенно.

Във време на свръхпроизводство как да е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

Материален свят, оцеляват хамелеоните, адаптиращи се и ориентиращи се мигновенно

От както са измислени "финикийските знаци" е така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, VeeeSeLa написа:

Във време на свръхпроизводство как да е?

имаше един филм "Крилце или кълка"...много съм се смял, но не съм предполагал че и в Бг-то ще стане така
днес времената са като във филма "Господин за един ден" в съвременен вариянт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

имаше един филм "Крилце или кълка"...много съм се смял, но не съм предполагал че и в Бг-то ще стане така
днес времената са като в филма "Господин за един ден" в съвременен вариянт

Аааа, да. Оня французин, де не мога да му напиша името и Тодор Колев - класики. Всъщност.... никаква изненада. Както обичам да казвам:

"Няма лошо време - има лоша екипировка" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, NewRedDragon написа:

От както са измислени "финикийските знаци" е така

Бе, като, че ли процентното съотношение беше някак по-равно, не, като сега по-братски.

"Няма лошо време - има лоша екипировка" :)

Па все на нас ли се пада раницата с "изпрания" парашут?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Bubbles написа:

И какво точно имаше в Белгия  ...?

Ами имаше всичко в Белгия.

Е Хитлер е нямало как да довърши налудничавите си намерения, защото хамериканците от самото начало са целели единствено да отслабят Европа, с цел да я подчинят. Те са помагали косвено на лудия Хитлер да направи големи разрушителни поразии изън Германия, след което пък помагат на Сталин да победи Хитлер и карат англичаните да бомбардират жестоко германските градове до сриване, за да им вземат страха веднъж за винаги и ги поробят успешно след 1945г.
Хитлер е бил просто един психично болен човек изгубил връзка с реалността.
Въобще не е било в плановете на хамериканците Хитлер да победи.

Сега обаче резултатът е че хамериканците подчиниха цяла Европа.
Което означава че няма да допуснат никакви фашисти да управляват у България.
А авторът на темата си е комунист човек, опитващ се да мобилизира склеротичните му набори да гласуват срещу приличащите на фашисти като Болен Съдъров, щото и той играе по гайдата на Путкин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А авторът на темата си е комунист човек, опитващ се да мобилизира склеротичните му набори да гласуват срещу приличащите на фашисти като Болен Съдъров, щото и той играе по гайдата на Путкин.

Е тук си прав - най - вероятно е бил ЗКПЧ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хитлер е бил просто един психично болен човек изгубил връзка с реалността.

Всички велики умове, записали имената в историята на света са такива. Живеят изолирано и отдадени на своята идея. Не щадят средства и методи за постигането й. Неоспорим факт. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Белгиеца написа:

А авторът на темата си е комунист човек

Поредната глупост в този форум. Майстори сте на тъпотии.

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Е тук си прав - най - вероятно е бил ЗКПЧ

Не, не позна. Бях командир на девизия! Съжалявам. И моята партия е тази в момента.  https://bg.wikipedia.org/wiki/Българска_комунистическа_партия_(Владимир_Спасов) Никога не съм бил и няма да бъда с предатели от сорта на БСП АБВ СДС и т.н. 

Но явно на много тук главите така са им промити, че като чуят комунисти и всичко слагат под един знаменател.

Цитат
Той е яростен русофоб и твърди, че Карл Маркс е руснак.
В центъра на неговата омраза стоят „червените“, които са виновни за всички беди на човечеството от зората на цивилизацията.

Човекът е много прав като го е написал!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Hristo52 написа:

Бях командир на девизия!

На коя? И кога? И КАКВО КАТО СИ БИЛ "КОМАНДИР НА ДИВИЗИЯ", нали полит офицера (дори с по 😃 малко звезди) те командваше? Айде, без здраве си гледакте бкп-то

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, без здраве си гледакте бкп-то

Бегай в Америка ти. Не си за тука!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Бегай в Америка ти. Не си за тука!

И защо така ме гониш? Или нещо... не е в ред, а? Айде и аз съм служил (по задължение) А и "ме изтървахте" - знам ви далаверите, Другарю какъвто и са си, от запаса. Ама си мисля, че си бил някъде в 3-та и не си бил никакъв командир, а ухо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи мъже, а се оставяте политически цветове и формации, да си свършат работата и да ви настроят един срещу друг! :( 

Съвременния фашист, сами си го създаваме. Помислете на кого и до колко позволявате? Всичко друго са оправдания за нечии меркантилни и нечисти интереси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Hristo52 написа:

Не, не позна. Бях командир на девизия! Съжалявам. И моята партия е тази в момента.  https://bg.wikipedia.org/wiki/Българска_комунистическа_партия_(Владимир_Спасов) Никога не съм бил и няма да бъда с предатели от сорта на БСП АБВ СДС и т.н.

Абе аз от години говоря че БСП нямат нищо общо с БКП а са си приписали наследството им с цел облаги(Привличане гласовете на хората помнещи и предпочитащи времената до 89-та които не са никак малко.), лошото е че много хора им се вързаха, още по-лошото е че се делим на всичко, като почнеш партийни цветове та стигнеш до ония от другата градинка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, VeeeSeLa написа:

Големи мъже, а се оставяте политически цветове и формации, да си свършат работата и да ви настроят един срещу друг! :( 

Съвременния фашист, сами си го създаваме. Помислете на кого и до колко позволявате? Всичко друго са оправдания за нечии меркантилни и нечисти интереси.

Тук водещот е "съвременния" И си прав/а...; до някъде. Както и да е - идеологията я има и съответно ъя (фашизма) ще има своите последователи. Друг е въпроса, дали тези последователи са на ясно със самата идеиология.Например Ku Klux Klan и си съществува съвсем легално в цял сят, Гилдията на Свободните Зидари ...също

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hristo52 написа:

И моята партия е тази в момента.  https://bg.wikipedia.org/wiki/Българска_комунистическа_партия_(Владимир_Спасов) Никога не съм бил и няма да бъда с предатели от сорта на БСП АБВ СДС и т.н. 

Крайните ти изцепки тук показват че си много по зле от които и да са национал социалисти или италиански фашисти.

А иначе съвременен фашизъм в действие има и в момента :

https://www.facebook.com/BGATLANTIC/posts/792643831325517

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе къде ви е потрета на баш фашиста е?

Benito_Mussolini.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване