Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!

Търся нещо свястно за тези пари. "Екстрите", които държа да има са:

IPS монитор

SSD

16 bg.RAM

И максимално добър процесор за този бюджет.

На външна видеокарта не държа, но ако някак се смести в сумата, не бих я отказал, разбира се. На марки не робувам. Дали ще е с процесор на Интел или АМД ми е все едно, само работа да върши.

Предварително благодаря на всеки отзовал се с предложение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета вече е 2000 лв. (максимума, който мога да си позволя). Очаквам вашите предложения. Аз лично се спрях на това: MSI GF63 Thin 10SCSR

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://laptop.bg/laptops-hp-Gaming_Pavilion_15_ec10-hp_gaming_pavilion_15ec1014nu

Покрива всичките ти изисквания и много го хвалят в нета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, сега, де? Направо съм пред дилема - кой от двата? Забелязах, че при някои игри Интела е по-горещичък. Особено при Battlefield V, там на макс процесора вдигаше над 80 градуса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

А, сега, де? Направо съм пред дилема - кой от двата? Забелязах, че при някои игри Интела е по-горещичък. Особено при Battlefield V, там на макс процесора вдигаше над 80 градуса.

Тази 10-та генерация на Intel куца откъм температури/перформънс/живот на батерията.И MSI се славят със слаби батерии на техните лаптопи(По мои гледания). Този лаптоп HP, който съм препоръчал с амд процесора не загрява и също така вади повече fps от този MSI.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване