Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Нямах възможност да присъствам през цялото време на един семинар през Zoom и затова бях пуснал да направя запис през Smart Recorder. В момента имам .wav файл, но се чува само бучене. Семинарът звучеше през същия телефон, който правеше и записа. Според вас има ли как по някакъв начин файлът да се обработи, за да се чува записът или мисия невъзможна?

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Нарния написа:

Здравейте,

Нямах възможност да присъствам през цялото време на един семинар през Zoom и затова бях пуснал да направя запис през Smart Recorder. В момента имам .wav файл, но се чува само бучене. Семинарът звучеше през същия телефон, който правеше и записа. Според вас има ли как по някакъв начин файлът да се обработи, за да се чува записът или мисия невъзможна?

Благодаря!

Ето Ви отговора:

Едва ли има човек регистрирал се преди 15 години във форума, който да не е прочел все още правилата за задаване на въпроси. А може и да греша, което е по вярно.

https://www.kaldata.com/forums/topic/45422-crystal-sphere-error-404-или-kак-да-задаваме-правилно-въпроси/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Това приложение не е предназначено изрично за записване на телефонни обаждания. Някои производители блокират възможността да се записва другата страна при телефонно обаждане заради поверителността или по юридически причини. За същата цел приложението дори ще спре на пауза по време на телефонни разговори, но това може да бъде изключено в настройките. Първо проверете местните закони и се уверете, че работи на вашия телефон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще ти записва звук демо версията, чийто срок е изтекъл? Нормално да бучи! Това му е работата, да те заглушава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivelin Dolapchiev
      едва светещ дисплей на Aiwa cx-z800 причина за повредата и сьвет за отстраняването и

• от Анита Христова Трифонова
      Ново!!! Изчистено аудио от записа на Бойко Борисов
      https://www.facebook.com/groups/1768937800041866/permalink/2741441992791437/?sfnsn=mo&d=n&vh=i

ДВА Нови СКАНДАЛНИ ЗАПИСА с БОЙКО БОРИСОВ Изтекоха ДНЕС !

НОВИ СКАНДАЛНИ ЗАПИСИ НА БОЙКО БОРИСОВ!

ВАЛЕНТИН ЗЛАТЕВ: ВСИЧКИ ГРАНИЦИ НА ТЪРПИМОСТ СА ПРЕМИНАТИ!

Нов запис - Бойко Борисов: трябва да се подиграваме на Румен Радев - част 2
    • от Djoni Ivanov
      Здравей те ,сложиха ми в колата бас туба pioneer (която е правена като кутията е купуване отделно и говоритела също ) + усилвател blaupunkt който е пребодисван и незнам какъв модел е и той.Кабелите ги имах към колата (така съм я купил) като сложихме само един бушон към акумулатор и кабела който го наричаме + , а минуса е взет от купето на колата под задната седалка. Три кабела са изкарани от сд-то като два са за тонколоните явно към усилватела те са с букси а третия е вързан към усилватела и сд-то демек също като с тези двата с буксите.Проблема ми е че баса свири но дали съм го усилил на 6/7 степен от сд-то или на 38/40степен от сд-то значение няма и прекъсва постояно баса за 1-2 секунди спира и тръгва на ново а усилватела свети постоянно по това разбирам че работи и има ток в него постояно а също така момчето се постара и върза всички кабели хубави като ги стегна да няма луфт да се местат или вадят и така на татъка към усилватела. Реших да не е от дупките по пътя и да прекъсва някъде кабел но не защото и на едно место да е колата пак същата работа а прекъсва постоянно като напримерно 10секунди свири и спира за 1-2секунди и пак се чува баса на ново ? От момчето което взех музиката незнам как е била преди него защото несъм се качвал да чуя а направо ми я свали от колата и ми я сложи друг приятел.Някой някакви идеи да има от какво може така да се получава? само знам че бушона е 60ампера защото като го взимах вчера обърнах внимание какво пише на него а за тубата идея си нямам каква е защото споменах че е правена и на кутията не пише нищо а на усиватела е пребоясван с боя и също така незнам и той какъв модел blaupunkt е. само разбрах че баса е вързан на бридж с нови кабели а старите + и - който са са много дебели и са на 1-2 години.Някой ако има някакви идеи защо така прекъсва нека сподели или да не сме испуснали нещо защото аз лично нищо не разбирам а момчето и то разбира колкото от личен опит където си е връзвал на него преди .Също така забравих да кажа че сд-то и то ми е pioneer
        blaupunkt gta 200
    • от aratoress
      Здравейте!
      Може ли малко съдействие, опитвам се да разбера как да си настроя даден видео файл да работи по default с даден аудио канал. Например свалям си филм и филма има 2 аудио канала или пътеки. Използвам KM Player и си сменям аудио пътеката от руски на английски например. Но когато си кача филма на USB за да го гледам на ТВ там си е със руско аудио което си е по default. По същия начин и на лаптопа ми като сменя канала си е само за момента и при следващо пускане на файла пак си е на руски. Има ли как да сменя аудио пътеката и да си остане на английски дори да не е с KM Player?

Благодаря ви
    • от Петьо Илиев
      Добър вечер.. имам следния проблем ..наскоро си закупих 5+1 система тъндър активна ,но в процес на работа от порядъка на  20 30 мин и се изключва и включва самичък и сякаш се чува нещо като леко пукане все еедно реле цъква или не звая ....при усилване в малък диапазон отново се изключва и включва и така все по често..като постои изключено примерно час отново свири 15 20 30 мин без да се изключва и започва на ново..мисля си че нещо загрява и включва защита..но  носих го при познат ,отваря го всичко било наред нямало изгоряло само 2 студени спойки ,който са презапоени ,но проблема продължава  . ...Моля за помощ,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем..
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване