Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с .wav аудио файл

Препоръчан отговор

Здравейте,

Нямах възможност да присъствам през цялото време на един семинар през Zoom и затова бях пуснал да направя запис през Smart Recorder. В момента имам .wav файл, но се чува само бучене. Семинарът звучеше през същия телефон, който правеше и записа. Според вас има ли как по някакъв начин файлът да се обработи, за да се чува записът или мисия невъзможна?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Нарния написа:

Здравейте,

Нямах възможност да присъствам през цялото време на един семинар през Zoom и затова бях пуснал да направя запис през Smart Recorder. В момента имам .wav файл, но се чува само бучене. Семинарът звучеше през същия телефон, който правеше и записа. Според вас има ли как по някакъв начин файлът да се обработи, за да се чува записът или мисия невъзможна?

Благодаря!

Ето Ви отговора:

Едва ли има човек регистрирал се преди 15 години във форума, който да не е прочел все още правилата за задаване на въпроси. А може и да греша, което е по вярно.

https://www.kaldata.com/forums/topic/45422-crystal-sphere-error-404-или-kак-да-задаваме-правилно-въпроси/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Това приложение не е предназначено изрично за записване на телефонни обаждания. Някои производители блокират възможността да се записва другата страна при телефонно обаждане заради поверителността или по юридически причини. За същата цел приложението дори ще спре на пауза по време на телефонни разговори, но това може да бъде изключено в настройките. Първо проверете местните закони и се уверете, че работи на вашия телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ще ти записва звук демо версията, чийто срок е изтекъл? Нормално да бучи! Това му е работата, да те заглушава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване