Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на телефон до 700-800лв

Препоръчан отговор

Здравейте, в момента съм със samsung galaxy a50, имам и iphone7, който беше на ремонт близо 2 месеца и затова си взех самсунга. Сега айфонът е оправен, в перфектно състояние е, без никакви забележки, но вече остаряха и двата и затова си търся друг телефон. Някой може ли да ми предложи нещо до 800 лева макс, което няма да цепи както samsung a50. Много съм разочарован от този телефон, имам го от половин година, цепи постоянно, когато някой ми звъни затваря сам, камерата е отвратителна, месинджър цепи и крашва постоянно.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Защо не погледнеш Realme, аз съм с Realme 6 и съм много доволен миналия месец излезе Realme 8 PRO

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал, и подобни китайски слушалки са оферта , ако нямаш повече от 400 лева.Колкото и да им бутат хадуер и да ги пускат тънка лайсна, ефтинията им вади окото и на кьоравия.За 800 лева се купува един приличен айфон и се радваш доста години на премиум качество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.02.2021 г. в 21:51, c4nwerK написа:

Здравейте, в момента съм със samsung galaxy a50, имам и iphone7, който беше на ремонт близо 2 месеца и затова си взех самсунга. Сега айфонът е оправен, в перфектно състояние е, без никакви забележки, но вече остаряха и двата и затова си търся друг телефон. Някой може ли да ми предложи нещо до 800 лева макс, което няма да цепи както samsung a50. Много съм разочарован от този телефон, имам го от половин година, цепи постоянно, когато някой ми звъни затваря сам, камерата е отвратителна, месинджър цепи и крашва постоянно.. 

Еми....сам си си виновен....Дал си една шапка пари за един нагризан боклук,а се циганееш за андроид....

Има една поговорка-скъп на триците,евтин на брашното.

Нито за айфоня,ни за а50 давам пукната стотинка.....давам за а71...две години,вече една остана х24 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване