Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програмата за преглед на снимки на win 7 неще да работи

Препоръчан отговор

Здравейте,

Спонтанно се случи така че програмата с която обикновено преглеждам снимки спря да работи със следното тъпо описание видимо на прикачения файл.

70% от харда и 60% от рамта ми са незаети, така че не и вярвам на констатацията за проблема.

Преди седмица същите снимки ми ги отваря, а те са най обикновени jpeg 1440x1400 пиксела и по половин МБ.

Моля за съдействие за мога да реша този проблем, че в нета нищо ефективно не открих.

Благодаря!

Без име.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

не искам да ползвам друга програма, а да си оправя уиндоуската, иначе нямаше за какво да пускам тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам особен смисъл да я ползваш, нито има някакви предимства пред предложената от мен, нито нищо. Пиши на съпорта на microsoft.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си мазохист, за да използваш вградената програма...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи ли проверка на системните файлове?
Направи ли проверка на файловата система на дела, на който са снимките?
И това:

Цитат
  1. Click Start and go to Control Panel\All Control Panel Items\Display\Screen Resolution and click advanced settings.
  2. Go into color management and click color management.
  3. Under devices tick use my settings for this device and the highlight and delete the profile associated with this device

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, цър-вул написа:

Направи ли проверка на системните файлове?
Направи ли проверка на файловата система на дела, на който са снимките?
И това:

всичко е ок, никога не съм имал проблеми с дяловете.

направих описаното за профила за цветове, но не помогна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От какво е предизвикана тази грешка? :question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Бонбон с катран! написа:

От какво е предизвикана тази грешка? :question:

Хабер нямам, нищо описано до момента не ми помогна, чистих ресвах и пак не бачка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако успеем да си отговорим за причината, вероятно много бързо и лесно ще се намери решение на този проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Бонбон с катран! написа:

Ако успеем да си отговорим за причината, вероятно много бързо и лесно ще се намери решение на този проблем.

Съгласен, но не знам какъв е първоизточника на проблема...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай Windows 7 върху съществуващата инсталация. Под Windows bu`ni fla[kata s Виндовс 7 и от папка sources стартирай файла setupprep.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо интересно, на слайдшоу ми визуализира снимките, но на нормален режим на преглед не.

Може би това би довело до намиране на проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване