Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво е нужно да стартирам онлайн магазин?

Препоръчан отговор

Здравейте, предполагам е имало и други такива теми, но да попитам и аз, какво ми е нужно да стартирам онлайн магазин ( идеи от сорта да се ползват различни платформи за това не ме интересуват, понеже сайта трябва да изглежда добре а не домейна да e .myshop.bg ) наясно съм че се плаща домейн но до там, какви документации са ми нужни, ако го правя само чрез instagram страници и fb страници нужна ли ми е фирма, ако може някой да разясни по темата неща ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Goshoyy написа:

идеи от сорта да се ползват различни платформи за това не ме интересуват, понеже сайта трябва да изглежда добре а не домейна да e .myshop.bg ) наясно съм че се плаща домейн но до там, какви документации са ми нужни, ако го правя само чрез instagram страници и fb страници нужна ли ми е фирма

Последно собствен магазин ли искаш или ще полваш платформи? Изясни се, щото инстаграм  и тефтера също са платформи и там даже нямаш магазин а само обяви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо и най важно нещо е качеството на продуктите и тяхната разнообразност , както и търсенето на продуктите. Ако предлагате боклуци и в златна рамка да ги продавате боклука си е боклук. Мился , че сте ме разбрали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Goshoyy написа:

Здравейте, предполагам е имало и други такива теми, но да попитам и аз, какво ми е нужно да стартирам онлайн магазин ( идеи от сорта да се ползват различни платформи за това не ме интересуват, понеже сайта трябва да изглежда добре а не домейна да e .myshop.bg ) наясно съм че се плаща домейн но до там, какви документации са ми нужни, ако го правя само чрез instagram страници и fb страници нужна ли ми е фирма, ако може някой да разясни по темата неща ?

Продавай през амазон.де = огромен пазар, белгийци, холандци, поляци, чехи, словаци, австрийци получават безплатно стоките по пощата. За французите не знам дали важи към тях дали пращат безплатно.
Аз като белгиец пазарувам от холандския, германския и френския амазони и всичко ми пристига безплатно вкъщи за 3 дена.
Българският пазар е прекалено дребен и не си заслужава да му обръщаш внимание изобщо. Нямат пари хората и купуват употребявани стоки да им е евтинко. Абе пропаднала работа.
А в амазона си те намират сами като търсят стока като твоята, спестяваш пари за реклама, което си е готино отвсякъде. Клиентите купуват без да им пука, защото знаят че могат да върнат всичко без причина.
А ти като си направиш твой сайт, знаеш ли кога ще ти пратя аз на тебе новоизлюпения пари от картата ми, а ? Точно никога няма да ти пратя и стотинка даже.
Ето, на 31 януари съм платил 6 € към амазона и чакам чак през март да пристигнат от китаеца 4 адаптерчета. Ама ако не пристигнат, знам че амазон ще ми ги върне тези 6 € със 100% сигурност. Седалището му е в съседен Люксембург и е известен като надежден магазин.
А на алиекспрес никога не бих пратил и 1 € , просто защото не им вярвам на китайците и нямам никаква възможност за въздействие срещу тях. Те са си там далече, недосегаеми и си се защитават между тях по китайски. Нищо не мога да направя срещу алиекспрес ако се гаврят с мене, както чета често оплаквания по разни западни сайтове от тях.

Абе я кажи първо какво ще продаваш ?
Па после ще минем на фирмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, @Goshoyy,

Алтернатива на онлайн магазин може да е афилиейт маркетинга. Той предлага напълно реални доходи от вкъщи. 

Поздрави,

MyLead

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване