Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със моя Chromebook.

Виж решението Разрешен от NewRedDragon,

Препоръчан отговор

Поради някаква причина когато го включа ми изсписва Chrome OS is missing or damaged. Please insert a recovery USB stick into one of the 4 ports in the BACK of the device.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение

Явно проблем със самата OS. Пробвай factory reset или си направи си възстановяваша флашка и направи поправката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от batimati
      Добър ден! 
      Имам проблем с видео файл, направен с личният ми цифров фотоапарат. За първи път ми се случва - правя видео както обикновено, след което изключих фотоапарата, след 1 минута го пуснах за да покажа видеото на приятел, апарата заби за малко, след което вместо да се пусне видеото изписа на екрана само ''File Error", след което прехвърлих въпросният видео файл на компютъра ми за да опитам да го пусна със BS Player/ GOM/ VLC/ Windows Media Player/ VirtualDub/ Winamp, но никой от изброените плейъри не отвори файла, нито не намери кодек, с който да го отворя. Съобщението, което излиза е ''File Error'' или ''Unsupported video format". 
      Опитах с всевъзможни програми за възстановяване на развалени .avi/ видео  файлове, но нищо не помогна. Това е и причината да се обърна към Вас, защото и преди сте ми помагали със софтуерни проблеми, които съм имал.
      Благодаря предварително! Силно се надявам да успеете да ми помогнете с препоръка за работеща в моят случай програма или съвет
    • от Iron Soundz
      Здравейте!
      Имам следния проблем. Свалих и пуснах програмата Hdd Regenerator с надеждата да поправя bad сектори в преносим хард, който не се отваряше (raw data, пише че иска да форматира преди да бъде използван и отказва достъп до файловете). За съжаление не само, че не ги поправи, а повреди и много файлове в 2-та харддиска на самия компютър! Не съм сигурен кое точно се е повредило, partition table-ите, секторите или нещо друго, но много файлове са corrupt-нати - документите показват шльокавица, mp3-ките прескачат, изображенията изобщо не се отварят. Системните неща са непокътнати, влиза си в системата без проблем (Windows 7, 64 bit, Ultimate Edition).
      Намерих това в гугъл по темата тук :
      http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2179925/spinrite-hdd-regenerator-silent-data-corruption.html
      http://forum.hddguru.com/viewtopic.php?f=1&t=28780
      Но няма описано решение на проблема.Оказа се че програмата прецаква дискове. Проблемът е че ми искаше пари или нщ. от сорта, за да ми поправи данните, а аз рестартирах и прекъснах процеса (беше се отворил един прозорец с тъмночервен фон и не можеше да се отвори или въобще да се направи нещо друго). Преносимия хард го оправих на друг компютър, но данните на 2-та мои се прецакаха. Пусках многократно checkdisk repair, Partition Guru, check за bad сектори но нищо не помогна. Нямам скорошни бекъпи или disk image-и. Нямам и restore checkpoints.
      Въпросът ми е - има ли начин това да се оправи без преинсталация/форматиране и съществува ли програма или tool, каквото и да е, което да върне дисковете в предишното им състояние?
      Благодаря предварително!
    • от FRAgxpRES
      Здравейте имам един проблем които ме измъчва и тои е когато се опитам да инсталирам googlechrome.dmg ми се появява the following disk images failed to mount reason corrupt file при опит за инсталиране на flash player 10 ми се появява същия проблем ,но когато се опитам да инсталирам uTorrent.dmg отначалото стартира инсталацията стига до един момент и и се появява the following disk images failed to mount reason no mountable file systems моля ви помогнете какво да правя ,прочетох бая форуми преди да стигна да се допитвам до вас ,но нищо не ми помогна или поне аз не намерих мисля че нещо пропускъм аз защото на операционната система досега има инсталирани skype и Mozila Firefox инсталирал ги е някъкво момче преди мен затова мисля че аз нещо пропускам ,версията на операционната система е 10.3.9 ще се радвам ако ми помогнете. благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване