Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021


ЗА КОГО ще гласувате избори 2021  

50 гласували потребители

  1. 1. ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

    • ГЕРБ -СДС
    • БСП за БЪЛГАРИЯ
    • ВМРО
    • ДПС
      0
    • АТАКА
    • ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • ВЪЗРАЖДАНЕ
    • Глас Народен
    • ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ
    • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
      0
    • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
      0
    • АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • МИР
      0
    • БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • Движение ЗАЕДНО за промяна
      0
    • няма да гласувам страх ме е от ковит
      0
    • други
      0
    • не подкрепям никой


Препоръчан отговор

преди 4 минути, Myanmar написа:

Да, ама по празници ни разхлабват, отпускат, харизват увеличения на пенсиите... Заслужаваме си всички политици, които търпим.

Живял съм с по-малко от 100 лв. Изглежда си твърде богат за да знаеш значението на понятия като мизерия.

И аз съм живял в мизерия, но не съм ОК да ми прибират парите и да ги дават на циганите. Това имат предвид под ляво, социално, солидарно. Ай бактън вече, процентно данъците ни са по-високи от щатските, и от повечето западни държави.

преди 4 минути, Myanmar написа:

 

Е, как ве, ББ ти строи магистрали. Това са боковски магистрали. И той ти дава да караш по тях.

 

Имаме най-малко построени магистрали, от целия ЕС. Днес четох подобна статия. Цяла северна България е откъсната, трафикът минава през зачукани села. Тъй и не се разбраха за хапката Хемус кой да я изпапа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 676
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 8 минути, IvanKirov написа:

И аз съм живял в мизерия, но не съм ОК да ми прибират парите и да ги дават на циганите.

Не си личи да знаеш за какво говориш.

И очевидно не си против "да ти вземат парите", а да ги дават на циганите. Това са две различни неща.

преди 8 минути, IvanKirov написа:

Имаме най-малко построени магистрали, от целия ЕС.

Това е проекта, от който може да се краде най-лесно. Затова вечно се строят магистрали, тънки наполовина от нужното, заради което и ги кърпят още преди да са ги пуснали в експлоатация. Затова се строят магистрали, докато хората гладуват. Това е пир по време на чума. Боковото време!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Myanmar написа:

Не си личи да знаеш за какво говориш.

И очевидно не си против "да ти вземат парите", а да ги дават на циганите. Това са две различни неща.

 

Против съм. Като плащам 5 пъти повече от тоя на минимална заплата, а ползваме еднакви услуги. Колко още пари искат да им давам???

Не че ще ги видят, данъчния хаос преди Станишев го помним всички.

Прогресивен данък е дъвка за бедняци. Аз няма да гласувам за такъв.

Циганите са вечните бенефициенти. Кастата е овладяла до съвършенство социалното паразитиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, IvanKirov написа:

Като плащам 5 пъти повече от тоя на минимална заплата

Очевидно този, който няма ни кола, ни дом, ни нищо, не плаща данъци за тях. Искаш ли да се смениш с неговия живот?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Myanmar написа:

Очевидно този, който няма ни кола, ни дом, ни нищо, не плаща данъци за тях. Искаш ли да се смениш с неговия живот?

Нека да не плаща, чудесно, не искам аз да плащам вместо него! Пак ще го кажа - колкото и абсурдно да звучи - данъците процентно ни са по-високи от тия на USA и от повечето EU държави. Мога да се подкрепя с факти, но едва ли е нужно.

 

Пфу, сайтът на Слави дългуча угасна! Изгубиха кандидат гласоподавател!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Myanmar написа:

Не отговори на въпроса ми.

"Очевидно този, който няма ни кола, ни дом, ни нищо, не плаща данъци за тях. Искаш ли да се смениш с неговия живот? "

Много въпроси станаха, и не е по темата. Който си няма нищо си е негов проблем, не мой. Не ме интересува чак до такава степен, че да ми прибират 17% ДОД, другите данъци отделно! И да потъват тия пари в обръчите на Доган.

Нали няма и един да вярва, че тия пари няма вече да се краднат? И Господ да слезе не може да измете наведнъж 200 000 крадлива пасмина в администрацията. Всъщност го е правил, ако ги събере в странджа и да им организира един Содом и Гомор...

Размечтах се. Чета програмата на Дългия, сайтът им почти не работи, ако има някви тъмни страни и Слави - сега е момента. Да каже сега или да замълчи завинаги! Не ми харесва идеята му за електронно гласуване.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

"Очевидно този, който няма ни кола, ни дом, ни нищо, не плаща данъци за тях. Искаш ли да се смениш с неговия живот? "

Много въпроси станаха, и не е по темата. Който си няма нищо си е негов проблем, не мой. Не ме интересува чак до такава степен, че да ми прибират 17% ДОД, другите данъци отделно! И да потъват тия пари в обръчите на Доган.

Нали няма и един да вярва, че тия пари няма вече да се краднат? И Господ да слезе не може да измете наведнъж 200 000 крадлива пасмина в администрацията. Всъщност го е правил, ако ги събере в странджа и да им организира един Содом и Гомор...

Размечтах се. Чета програмата на Дългия, сайтът им почти не работи, ако има някви тъмни страни и Слави - сега е момента. Да каже сега или да замълчи завинаги! Не ми харесва идеята му за електронно гласуване.

 

Кой сайт не работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, IvanKirov написа:

Много въпроси станаха, и не е по темата.

Зададох ти 1 въпрос.

току-що, acnekt написа:

Кой сайт не работи?

Не го ли виждаш, че е спамър. И мъченик, който знаел какво е мизерията. Сигурно е гледал някой сапунен сериал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Myanmar написа:

Зададох ти 1 въпрос.

Аз да не съм кандидат депутат че да ми задаваш въпроси и да ти отговарям? Мизерникът си е виновен за мизерията, не аз.

преди 1 минута, Myanmar написа:

Не го ли виждаш, че е спамър. И мъченик, който знаел какво е мизерията. Сигурно е гледал някой сапунен сериал.

Нямаш си на идея каква мизерия съм изкарал като студент.

Вие дето искате да върнете данъчния хаос, че да намажете 60 лева горница... Аз като съм учил вие сте ловили паяци, или бачкали нейде. Докато аз нямах тоя шанс, учих редовно и то тежка инженерна специалност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, IvanKirov написа:

Аз да не съм кандидат депутат че да ми задаваш въпроси и да ти отговарям?

Като ти чета шикалкавенето, май такъв ще се окажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, IvanKirov написа:

Аз да не съм кандидат депутат че да ми задаваш въпроси и да ти отговарям? Мизерникът си е виновен за мизерията, не аз.

Нямаш си на идея каква мизерия съм изкарал като студент.

Вие дето искате да върнете данъчния хаос, че да намажете 60 лева горница... Аз като съм учил вие сте ловили паяци, или бачкали нейде. Докато аз нямах тоя шанс, учих редовно и то тежка инженерна специалност.

Белгиец, това ти ли си? Иван ли се казваш? Кажи си бе, Иване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Myanmar написа:

Като ти чета шикалкавенето, май такъв ще се окажеш.

И за кой агитирам според тебе?

И Слави май ще излезе гнила ябълка.

От толкова алчност да гепите кинтите на кадърните хора - накрая няма за кого да гласува човек.

Цитат

Белгиец това ти ли си?

Не го знам къв е тоя. Не съм писал тука преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, IvanKirov написа:

От толкова алчност да гепите кинтите на кадърните хора

Обръщаш се към всички, че щели да вземат парите на някакви кадърни хора. И ти не знаеш какво искаш да кажеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Myanmar написа:

Обръщаш се към всички, че щели да вземат парите на някакви кадърни хора. И ти не знаеш какво искаш да кажеш.

Махането на плоския данък е връщане към времената преди плоския данък. Радвахме се на 500$ заплати, говоря за специалист със стаж и език.

Колко по-ясно да го кажа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, IvanKirov написа:

Махането на плоския данък е връщане към времената преди плоския данък.

Махането на плоския данък е махане на плоския данък. Стига си драматизирал, никой не драпа за жълтите ти стотинки, нито такъв закон може да мине, тъкмо защото богатите винаги решават какви ще са законите.

преди 3 минути, IvanKirov написа:

Колко по-ясно да го кажа?

Пробвай с "да" или "не",  вместо с шикалкавене.

преди 1 час, Myanmar написа:

Очевидно този, който няма ни кола, ни дом, ни нищо, не плаща данъци за тях. Искаш ли да се смениш с неговия живот?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, IvanKirov написа:

Махането на плоския данък е връщане към времената преди плоския данък. Радвахме се на 500$ заплати, говоря за специалист със стаж и език.

Колко по-ясно да го кажа?

Това ли коментираш?

https://pp-itn.bg/finansi/

Оставяне на част от събрания подоходен данък в бюджета на общините. Разработване на програма за преотстъпване на корпоративен данък при реинвестиране на печалбата и внедряване на софтуерна фискализация. Намаляване на осигурителната тежест с до 3%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, acnekt написа:

Това ли коментираш?

https://pp-itn.bg/finansi/

Оставяне на част от събрания подоходен данък в бюджета на общините. Разработване на програма за преотстъпване на корпоративен данък при реинвестиране на печалбата и внедряване на софтуерна фискализация. Намаляване на осигурителната тежест с до 3%.

Да, сайтът на ИТН минута работи - две не работи. Поне да си бяха пуснали програмата на цялостен pdf, вместо да цъкам по бавния им насран сайт.

Притеснява ме друго

https://www.nbox.bg/2021/02/бивш-шеф-в-има-такъв-народ-към-слави-па/

Инстинктивно усещам че ИТН са като НФСБ. Красива опаковка на кутията, пък вътре вони!

 

Цитат

Пробвай с "да" или "не",  вместо с шикалкавене.

Виж, махането на плоския данък е в ущърб на бизнеса и на твоето работно място. Нито искам да коментирам морална страна, защото няма нещо морално в дивото крадене на нашите данъци. Приеми, че който иска да маха плоския данък не заслужава и 1% от вота. Че сега не виждате голямата картинка, вторачили се в 60 лева подаяния - убедих се, че Ганю за келепиреца и майка си продава. Не ми се сърди, спри да ми правиш интервюта. Ченалова някак щях да я преглътна, но махането на плоския данък отвръща бизнеса от Възраждане. Затуй се постарах да оглася това по нета. Всеки да си прави сметката. Аз за мойта съм категоричен.

Не мога да намеря и една партия, дето да няма "социално", "ляво", "комунисти"  и вся остальная сволочь. Омръзна ми от червени подлоги!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, IvanKirov написа:

Да, сайтът на ИТН минута работи - две не работи. Поне да си бяха пуснали програмата на цялостен pdf, вместо да цъкам по бавния им насран сайт.

Сети се защо не работи и прави ли го това такъв, какъвто си въобразяваш.

преди 3 часа, IvanKirov написа:

Виж, махането на плоския данък е в ущърб на бизнеса и на твоето работно място.

Нищо не разбираш от икономика. За теб данъците са кражби, защото кръгозора ти е като на кон с капаци.

преди 3 часа, miro20 написа:

Може да бъде изображение с текст, който гласи 'rep6 mapKeT лиHKc pero 6cn 22.8 aлфa pиcbp4 25.5 aфиc 18.1 иma TaKbB HapoA 28.1 TpeHA 28.2 Anc 12.7 28.1 raлbn 19.8 28.6 15.7 9 20.2 12.7 9 21.8 28.2 20.8 14.3 7.5 12.5 AemoKpaTи4Ha 6bлrapиR и3npaBи ce! myTpи, BbH! 12.6 12.9 5.2 12.9 6.3 12.4 4.5 Bmpo 6 12.7 6.9 5.9 6 3.3 BoлR- Hфc6 6.1 * a6B 5.1 4 3.1 1.5 4.8 5.2 4.6 3.1 4.3 2.8 peny6лиKaHuи 3a 6bлrapиR Bb3paжAaHe aTaKa 4.4 0.9 1.4 3 3.2 1.1 0.8 * 1.4 1.6 KoA 1.1 * 1.3 2 1.7 1.2 0.8 1.6 1.6 0.6'

Ще ти слушаме пак оправданията след изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Myanmar написа:

Ще ти слушаме пак оправданията след изборите.

Никога не съм се оправдавал, камо ли за избора си и резултати от вотове, дори да не са ми харесвали.

Коректно цитирам всички излезли прогнози, дадох и своята преценка  и казах - да сравним кой ще се окаже прав. :) 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, IvanKirov написа:

....Мизерникът си е виновен за мизерията, не аз.....

Това твърдение не е вярно в основата си ! :nono:

Фермерът отглежда стадото , а не обратно ! :nono:

Мизерен фермер - мизерно стадо .

Фермер не се избира от стадото .

Назначава се ! За всяко ниво от управлението е вярно ! 

....Б.Б. е мизерен фермер (не че има по-свестен от него) , но не създава проблеми за назначилият го .

А назначилият го не му пука има ли стадо или няма - територията му трябва....Асфалтиран път до умиращо стадо .......:nono:

Някой , ако сравненията го обиждат (целта не е тази!) , нека първо да мисли реално , пък после да подскача.....имитирайки мисловна дейност....

преди 9 часа, IvanKirov написа:

....Колко още пари искат да им давам???....

А колко още искаш да вземаш ? Това са двете страни на една и съща монета....

А от къде ще ги вземеш като не създаваш ? :angry:

Отговорът е един - кражба ! :nono:

.................

Ако наистина си това за което се представяш , твърде висока ти е принадената стойност .....(справка - букварите по икономика).

преди 19 минути, miro20 написа:

....да сравним кой ще се окаже прав. :) 

Както винаги , казаното от теб никакво значение няма (кой щял да се окаже прав) !:nono:

Бих гласувал за този който може и ще се справи с кражбите . Ама то такъв няма ! :nono:

И този мандат Б.Б. ще е ......Той Е ! Всичко му е в ръцете . Не , че ме радва......

Власт = Армия , Пари и Религия - истина , колкото света стара....:nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, by_chechi написа:

Бих гласувал за този който може и ще се справи с кражбите . Ама то такъв няма ! :nono:

Популистки лафове за "кражби" :)  Както и да е. Заради такава "логика" , ще спечелят именно крадците.  :hush:

Няма как без гласуване да имаш предствителност и очи да критикуваш. И не само ти, а целия облик на управление няма да е представителен на това което искат хората.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, miro20 написа:

Популистки лафове за "кражби" :)  Както и да е. Заради такава "логика" , ще спечелят именно крадците.  :hush:

Няма как без гласуване да имаш предствителност и очи да критикуваш. И не само ти, а целия облик на управление няма да е представителен на това което искат хората.

 

 Не си прочел поста , а пък и да си го чел - нищо не си разбрал от него .

Твоята дъвка ......аде , не ми се занимава с тъпотии....! :nono:

"...Фермер не се избира от стадото .

Назначава се ! За всяко ниво от управлението е вярно ! ..."

Назначава се от Господарят ! А Господар е този който владее :

Власт = Армия , Пари и Религия - истина , колкото света стара....:nono:"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...