Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

Генадий 35 годишен
 Сподели

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021  

50 гласували потребители

1. 1. ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

• ГЕРБ -СДС
    • БСП за БЪЛГАРИЯ
    • ВМРО
    • ДПС
      0
    • АТАКА
    • ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • ВЪЗРАЖДАНЕ
    • Глас Народен
    • ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ
    • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
      0
    • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
      0
    • АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • МИР
      0
    • БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • Движение ЗАЕДНО за промяна
      0
    • няма да гласувам страх ме е от ковит
      0
    • други
      0
    • не подкрепям никой

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Michigan111 написа:

освен ако Трифонов не извади някакъв интересен кабинет от неопетнени експерти и доказани специалисти.

Ами той изкара "експерти" . С тотални БСП и ДС зависимости .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 676
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 3 часа, sound написа:

Смисъл все още има, но липсва масовост. Нищо, че все не са читави, въпроса е масата да осъзнае, че чрез вота си на практика може да ги пренарежда, защото наистина го можем и едва тогава ще е възможно да се появат, и читави лица, защото такива хора много добре знаят, че единствения им защитник, гръб и подкрепа в политиката ще бъдат тъкмо гласоподавателите им. Добронамерен човек в политическите среди няма на какво друго да разчита, той ще е, като овца сред глутница вълци, тъй че на избирателите се пада ролята на кучета- пазачи.

Добронамерен човек в политическите среди ще бъде очернен в медиите много преди изборите, и ниската активност на вота ще му бъде последния проблем. Стадото докато не се научи,че телевизора като им говори предимно им промива мозъците, и да разграничава фалшивите новини и фалшивите хора, читав човек няма и да помисли да влезе в политиката.  А гласуване тип "за по малкото зло" никак не напомня, че хората са си научили урока.  

Ако евентуално изборите приключат с активност 20-25%, наказателно негласуване, алтернатива може и да реши да се покаже. Само че в България трудно да стане това.

Теб иначе те ценя като един от разумно мислещите във форума, така че ако имаш информация за качествени личности в листите може да ме информираш.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, miro20 написа:

Ами той изкара "експерти" . С тотални БСП и ДС зависимости .

Нали?:giggle1:

Още не можете да си намерите място, направо ви закопа Слави и с кадри и с програма.:hush:

А вие от Герб ни кадри, ни програма само едни празни приказки и обещания.:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да гласувам за доцент Мангъров, но не живея в "неговия" избирателен район, а в друга част на София.

Ако в моя район заявя, че ще гласувам на друг адрес, каквато възможност има по правилата, и именно в района, в който той е в листите, ще мога ли да гласувам за него? Не съм въобще наясно с тези процедури.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, M.Николов написа:

Още не можете да си намерите място, направо ви закопа Слави и с кадри и с програма.:hush:

Ами аз коментирах точките от програмата, не мисля да се самобичувам още веднъж с техните простотии :)  

преди 8 часа, M.Николов написа:

А вие от Герб ни кадри, ни програма само едни празни приказки и обещания.:getout:

Нали ? Напълно съм наясно, както и вие, че воаяжите и инспектирането на обекти с джипката си е чист пи-ар.

Но доста успешен пи-ар за ББ. Докато вие плювате жаби и гущери, човека прагматично обикаля и печели хората с това.

Защото забележи - ИМА основание и база на което да го прави. И строежите, и мащабнитре проекти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, miro20 написа:

Защото забележи - ИМА основание и база на което да го прави. И строежите, и мащабнитре проекти.

Да разбираме, че ако го няма Борисов в България няма да се строи повече?:D

Остави, че ще се строи, ами даже няма да се налага постоянно след това да се прави ремонт на новопостроеното.:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Да разбираме, че ако го няма Борисов в България няма да се строи повече?:D

"акото" мирише и цапа гащи. Има си база човека, прави го .

преди 5 минути, M.Николов написа:

Остави, че ще се строи, ами даже няма да се налага постоянно след това да се прави ремонт на новопостроеното.:hush:

О да да... петилетка за три години ще вземаме  :giggle1: знаем ги вашите " ще ще ще ".

Реалността е точно обратната. Когато и да управляват червените съсипници, винаги накрая се оказва че копаем дъното , плюс негативи на външнополитическа сцена.

Що за мазохизъм трябва да има човек да си ги иска отново съсипниците довели до 5$ пенсиите ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Michigan111 написа:

Tеб иначе те ценя като един от разумно мислещите във форума, така че ако имаш информация за качествени личности в листите може да ме информираш.  

На този етап съм решил да гласувам за някоя партия извън топ десет - в обща сметка без значение коя точно. Да не гласувам облагодетелства най- силните партии, а да гласувам за някоя от тях не искам. Конкретно за чалгата при положение, че още преди 20 години съм предрекъл, че докато не влезе у политиката няма да мирася, то абсурд да си дам вота - толкова предвидим, прозрачен и елементарен егоцентрик е този, че ще ми е обида за интелекта да проявявам някаква милост към него. Само от чалга към по- голяма чалга, е тъй си ги избираме, колкото се може по- прости и нагли, и после си ги освиркваме, че за нищо не ставали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата така е зададена , че вече едва ли не съм тръгнал да гласувам ....в гората за гъби ! :lol6:

Казано с други думи , още в заглавието сте манипулирани ! :nono:

...............

На първо място стои въпросът : " За какво да гласувам ? " .:nono:

За да се упражнявам в гласуване ли ....? :lol6:......И моля , без "терци дежурни" ! Щото накрая като преброим друго се получава.... :nono:

То вече е уредено ! Уточняват се подробностите ..... Всеки ден по медиите го показват , кой с кого се кани да краде повече .:nono:

Бих гласувал за който не краде и реже ръцете на крадците . Такъв обаче , даже и обещаващ няма....Защото много добре се знае , че такъв закон също няма . Защото никой от избраните не го иска , а избиращите нищо не могат да направят . :nono:

А казано е и още : " Когато крадец открадне от крадец , му се прощава за 100 години ! ".

Или ако искате : " Гарван , гарвану око не вади ! ".

В тази "машина" която са си направили , В.Левски с дърво да влезе , до 3-4 месеца на талаш ще излезе..... това е другата страна на въпроса .

Единственият начин да се случи нещо различно е изборите да станат нелегитимни . И се знае как може да стане ....макар и да е социална фантастика....

Въпросът е решен еднозначно - никакъв смисъл няма ! :nono:

............................

Гледайте в САЩ какво , как и защо така става ! ......:nono: Световен образец на Демокрация ! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навярно доста хора ще гласуват за Васил Божков?

Васил Божков купил супер скъпи имоти в Париж и самолети чрез офшорки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, sound написа:

На този етап съм решил да гласувам за някоя партия извън топ десет - в обща сметка без значение коя точно. Да не гласувам облагодетелства най- силните партии, а да гласувам за някоя от тях не искам. Конкретно за чалгата при положение, че още преди 20 години съм предрекъл, че докато не влезе у политиката няма да мирася, то абсурд да си дам вота - толкова предвидим, прозрачен и елементарен егоцентрик е този, че ще ми е обида за интелекта да проявявам някаква милост към него. Само от чалга към по- голяма чалга, е тъй си ги избираме, колкото се може по- прости и нагли, и после си ги освиркваме, че за нищо не ставали.

Не мисля че това за "зивън топ 10"  е правилно решение. Ей на и БНО е "несистемна" партия, но е продажно лице на мутроолигарсите.... като преди на Баневи, сега на Черепа.

преди 9 часа, Мойра написа:

Навярно доста хора ще гласуват за Васил Божков?

Васил Божков купил супер скъпи имоти в Париж и самолети чрез офшорки

С надеждата да се "облажите" ли :) :)  Най  много да ви закара на екскурзия във франция с личния си самолет да си направите селфи пред имотите му :)

След  година тотална черепова пропаганда от фрогнюз дето цитираш , мисля това поне заслужаваш напълно справедливо :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, miro20 написа:

Както искаш ги наричай, важното е при кои върви държавата напред, при кои копаем дъното.

:hush:

af5032b32db83187165abbe5eec16e7a.jpg

Толкова яко вървим напред, че направо превъртяхме играта и се върнахме на дъното :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, N1K17Y написа:

af5032b32db83187165abbe5eec16e7a.jpg

Толкова яко вървим напред, че направо превъртяхме играта и се върнахме на дъното :D 

В кои от изброените държави / без западните/  НЕ Е проведена лустрация ?

Ето ти още една пряка връзка кои страни от постсъветското пространство са провели лустрация и кои не са или по късно са я провели и нивото и стандарта на живот :)

Видя ли как се самозакопа . :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

В кои от изброените държави / без западните/  НЕ Е проведена лустрация ?

Ето ти още една пряка връзка кои страни от постсъветското пространство са провели лустрация и кои не са или по късно са я провели и нивото и стандарта на живот :)

Видя ли как се самозакопа . :hush:

Е кажи най-после какво чакате ? Още 3 мандата ли му трябва на Вожда ти, да проведе тази лустрация ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж например в темата за най "нов свеж политически проект" какъвто уж би трябвало да е Слави ?

И какви хора има там ? Кои са му кандидатите, обкръжението ? Ами за останалите още по компрометирани партии и личности ??? Ми няма как да стане.... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, miro20 написа:

...."нов свеж политически проект" какъвто уж би трябвало да е Слави ?...

Слави от петилетки прави изкуство въздействащо на Душата и Духа . В него политика няма - Разум ! Има нагаждане към политика (обстоятелствата) 

Изхожда от собственото си Его - " Аз Искам " , с други думи Лакомия - и още , и още ..... . :nono:

Това е толкова естествено ! Прави го ! В този смисъл ми е симпатичен . :lol6:

Това едва ли ще ми даде импулс да гласувам.....за него .:nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, by_chechi написа:

Слави от петилетки прави изкуство въздействащо на емоциите . В него политика няма ! Има нагаждане към политика

Oня ден по Скат слушах Шефа на ПИК да казва , че Слави влизал в политиката да си финансирва кабеларката с субсидии няма лошо предвид другите помиярски партийни телевизии тази става .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, N1K17Y написа:

Е кажи най-после какво чакате ? Още 3 мандата ли му трябва на Вожда ти, да проведе тази лустрация ?

Вожда най-първо себе си трябва да лустрира ........ :nono:Тая няма да стане ! :lol6:

А пък Миро може да си плещи за лустрация колкото си иска...защото хал-хабер си няма на кой свят живее .:lol6:

От мен прогноза - Б.Б и следващия мандат ще вземе , освен ако не се е прицелил в Президентството .За заместник евентуално виждам Томислав Дончев ...което според мен и според както се представя , не е лош "избор" .:nono:

Никакво значение няма кой , как ще гласува ....ако гласува . Много зависи обаче от "Началниците" , дали в собствен интерес няма да ни натресат някой от нашите продажни тъпанари....:nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, by_chechi написа:

Това едва ли ще ми даде импулс да гласувам.....за него .:nono:

Знам бе. Ти си електорат на БСП. :giggle1:

преди 1 час, by_chechi написа:

освен ако не се е прицелил в Президентството

тая ваша опорка откакто се пръкна никога не съм я разбирал. От къв зор му е на ББ да е президент ???!?!??  :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Знам бе. Ти си електорат на БСП. :giggle1:

тая ваша опорка откакто се пръкна никога не съм я разбирал. От къв зор му е на ББ да е президент ???!?!??  :)  

Господи , прибери си версиите ! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, miro20 написа:

Не мисля че това за "зивън топ 10"  е правилно решение.

Не виждам друго решение предвид по- крайната цел, че се търси извън всички настоящи и кандитатиращи се в момента. На практика герб печелят само по един параграф и най- вече, защото опонентите му никак не акцентират на него, а преди всичко и най- вече риториката им се изчерпва с говорене срещу герб. Впрочем известно изключение сякаш е Марешки, при който се забелязва, че предпочита да говори за собствената си партия, отколкото да коментира другите - последно даже го мярнах в някакво студио обясняваше, как по всички проучвания и статистики печела неговата партия, "ето на кого народа гласува доверие", благодарности изказва, ние сме най- добрите, ей такива разни. И Пищова беше същия, но този как успя да пробие.

Мисълта ми е, че си ненавиждам герб също толкова, колкото и останалите. Аз съм ЗА герб да си вървят, макар и все пак с условието да бъдат сменени с проевропейска алтернатива, а не прокремълска. Пък, че някъде по координатата от събития имаме пресечна точка и обща цел с другарите путинисти, хич не ме прави съпричастен на каузите, за които водят борби - тия са толкова тъпи копелета, че 12 години не можаха да победят една тиква, тепърва ще ми го играят революционери а ла Ленин с модерен прочит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...