Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021  

50 гласували потребители

1. 1. ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

• ГЕРБ -СДС
    • БСП за БЪЛГАРИЯ
    • ВМРО
    • ДПС
      0
    • АТАКА
    • ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • ВЪЗРАЖДАНЕ
    • Глас Народен
    • ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ
    • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
      0
    • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
      0
    • АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • МИР
      0
    • БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • Движение ЗАЕДНО за промяна
      0
    • няма да гласувам страх ме е от ковит
      0
    • други
      0
    • не подкрепям никой

Препоръчан отговор

преди 1 час, miro20 написа:

Ти нещо от цитираното прочете ли  ? За парашутистите и т.н. ??

Ти това от моя пост прочете ли?

преди 1 час, ivottoshev написа:

Не, Мирко. Слави нарита хора, които искаха да стават политици само за да се облажат и да си оправят животеца, и те почнаха да квичат. Случая с онази от Видин помниш ли го? До толкова беше отдадена на идеите на Слави, че след като я отстраниха веднага стана също толкова отдадена на идеите на ГЕРБ и се присламчи към тях. Дали пък не е искала да влезе в политиката само заради парите, без значение към коя партия ще е, а? 

Радвам се, че такива хора бяха отстранени навреме от редиците на ИТН!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, M.Николов написа:

Е, нали бяхме сини бре?:giggle1:

Кое не разбра от :

преди 1 час, miro20 написа:

Не ме учудваш. Комуниста си остава комунист независимо в какво се е преоблякъл за текущите избори :)  

:hush:

преди 6 минути, ivottoshev написа:

Радвам се, че такива хора бяха отстранени навреме от редиците на ИТН!

Пак те питам - ти нещо прочете ли от :

Цитат

Ще започна с това, което се случва в последните 4-6 месеца в оглавяваната от вас партия в родният Ви Плевен:
1. Бях сменен от Вашата дясна ръка, Виктория Василева, а на мое място бе спуснат г-н Радостин Василев , което нямаше да е голяма драма, ако той беше поне някаква част от плевенската организация в последните 5 години или поне беше човек, който живее в Плевен? Уви!  Този човек, както и 100% от хората, които той привлече в структурите на партията  НЕ СА СИ МРЪДНАЛИ ПРЪСТА, нито за Референдума, нито за партията в нито един момент до нейната регистрация. Най-нелогичното в цялата тази картинка е, че самият Областен координатор не живее в Плевен от над 15 години, което пък е в пълно противоречие с обещанията Ви за мажоритарност?  Същият този г-н Василев, който вече се е обявил навсякъде за новия Министър на спорта с типичната  за него „скромност„ се хвали из целият град, че с лични средства е наел и обзавел партиения офис.  И в това нямаше да има нищо лошо, ако не бяха уверенията на хората около вас, че партията ще се издържа от членски внос и няма да зависи от поредните новозабогатели тарикати, които дават с ясната цел, че после ще взимат!
     Всъщност, няма ли нещо по-логично за Плевенчани от това да имат Областен координатор, който живее в София и си идва в Плевен през уикенда, за да се среща с хората и да води партията към просперитет??? 
2. Партията Ви в Плевен е превзета от най- големите нагаждачи, продажници, гъзолизци, интриганти и двуличници в града, а най- наглите  от тях са в най- близкото обкръжение на Вашият нов Областен координатор и вече са си разпределили държавни постове в града! Бивши общински съветници, дилъри на гласове преминали и изгонени от различни политически партии, намериха своя пристан под крилото на новия областен координатор.
3. Голяма част от  истинските Доброволци, които дадоха всичко от себе си, за референдума и за партията напуснаха, защото също, като мен са омерзени и разочаровани  от всичко, което се случи след появата на новото ръководство.
4. 90% от Общинските Координатори, които бях подал аз и които положиха много труд за каузата бяха сменени, а на тяхно място поставени отново стари политически лица, минали през други партии.
 Хубаво е да сте наясно, че трима от тях са тясно свързани с ДПС,  двама са бивши общински съветници и Зам. Кметове с обществено доверие близко до нула, а съпруга и сина на координаторката Ви за Община Червен Бряг (която работи при Вашата сестра и успя да я убеди колко съм лош и как трябва да бъда сменен, защото казах, че докато аз съм Областен координатор, тя няма да бъде Общински Координатор за Червен Бряг) бяха в обща листа на местните избори преди 6 месеца с новия областен координатор на ДПС за Област Плевен, като дори синът беше кандидат за общински Кмет от същата листа! Там обвързаността е толкова силна и видима, че дори и слепите хора в общината я виждат.
5. Поинтересувайте се кои хора са НАЗНАЧЕНИ (а не избрани от членовете) за общински координатор на Община Плевен и за общински секретар на същата и може би ще разберете какво очаква партията Ви в бъдеще!
6. От години Вие говорите за „Свобода на словото” във вашата телевизия, а  в същото време в Плевенската фейсбук страница на партията  се упражнява тотална цензура и се трият всички коментари, които не са положителни, а хората които си позволят да имат по-различно мнение са анатемосвани, като врагове и провокатори!

....

Подредили сте листа, без да питате местната организация, без изобщо да се поинтересувате кого и защо номинираме. Образът който се опитвате да създадете в Северозападното шоу на прости или глупави или необразовани може би Ви е подвел. А в случай, че всъщност вярвате на този образ предполагам, че сте съдили по вашите представители от този регион и начина, по който те самите се възприемат. Ние обаче сме други и искаме друго отношение.

Аз отказах да участвам в листата при номинациите в областта, но застанах зад млади, образовани и уважавани местни хора, въпреки че ми бе показано ясно, че ръководството не се интересува от мнението ни.

Дали, защото не ви събрахме исканата сума от 10 000 лева за предизборна платформа или защото, както Тошко каза: “Има много хора, на които е обещано ..” или защото смятате хората тук за глупави и отчаяни, не зная. Но вие дори и не се срещнахте и не изслушахте нашите номинации. Явно имате други ангажименти за региона ни или той изобщо не ви интересува.

Искам да знаете кое ме накара да реша да напусна партията ви и поста на областен координатор. За да разпитате какво се случва по другите области и региони и да не се залъгвате, че това, което се случва е хубаво. Няма да ви пиша за високомерното отношение на подчинените ви, нито за това, че нито веднъж не попитахте какви са проблемите на областта ни и какво бихме искали да се промени.

Ще ви дам един прост пример за това какво е да се самозабравиш само при миризмата на власт: На последната среща на областните координатори влизайки в помещението Тошко Йорданов – заплашително заяви, че ако някой има намерението да става депутат с преференции – да знае, че “ще му почерни живота”…(ДО ТУК С МАЖОРИТАРНИЯ ИЗБОР!!!)

....

енислав Димитров е напуснал партийния пост в момента, в който е разбрал, че в листата, редена в София, на хората от Хасково се пада чак… четвъртото място. Видно и от регистрираната вече листа, първите трима кандидати са „парашутисти”. Подобен сценарий не е нов за партиите у нас, но явно Денислав Димитров е очаквал, че поне Слави ще спази обещанието си за смяна на модела .

Сценаристът Филип Станев води листата на „Има такъв народ“ в Хасково

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, miro20 написа:

Кое не разбра от :

:hush:

Пак те питам - ти нещо прочете ли от :

Опитах се, Клоши. Стигнах до:

Цитат

Същият този г-н Василев, който вече се е обявил навсякъде за новия Министър на спорта с типичната  за него „скромност„ се хвали из целият град, че с лични средства е наел и обзавел партиения офис. 

и ми стана ясно, че това е наритан кариерист, който без никакви доказателства да разпространява клюки очернящи ИТН. Няма смисъл да чета надолу. Цитираното от мен ясно показва, че става дума за:

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Слави нарита хора...

... и те почнаха да квичат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Генадий 35 годишен написа:

Най-голямото обвинение което успя да си изсмучеш от пръстите е... че бил играл жена в едно от предаванията си.

Това дори и за нискоразряден трол като теб е повече от смешно:lol6:

на 25.03.2021 г. в 8:04, ivottoshev написа:

Следиш ли "Като две капки вода"? По твоята логика там всички трябва да са гей и лесбо.

Мисис Даутфайър? Робин Уилямс в ролята си на продуцент и изпълнител на главната роля също ли е с "мека китка" (човека има три деца и е с три брака)?!?

Хилядите други продукции в киното и театъра в които се изпълняват роли на противоположния пол? Всичките ли са продуцирани от гей? 

Ако имаш някаква информация за Слави от първа ръка/първо дупе, сподели я с нас (ако не е прекалено срамна за теб разбира се), в противен случай думите ти не струват нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

че бил играл жена в едно от предаванията си.

аз ви казах че сме тръгнали

към европа

и джендърите

ако не ни натиснат да приемеме гай браковете те  па на 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Генадий 35 годишен написа:

Ето това бе по-смешно.

Да ти помогна с плюенето. Той понякога играе или се опитва да влиза в роля в шоуто си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, acnekt написа:

Да ти помогна с плюенето. Той понякога играе или се опитва да влиза в роля в шоуто си.

абе влече си го

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Генадий 35 годишен написа:

абе влече си го

Е и? Дори да е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, acnekt написа:

Е и? Дори да е така?

значи че му дърпат конците

по чуждите посолства би трябвало да имат компромати и да е съвестен евроатлантик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравнително висока активност на изборите и то въпреки поредната ниска такава от нашенци из чужденеция, дето там младите нали, студентите от Хага искали да се връщат, ама ги биели, тъгували за майка България, али- бали едни приказки, едни шкембе чорби цяло лято добре поне, че имаше бира и какво стана в крайна сметка - дойде семестъра и лапетиите забравиха за революцията си до степен да пропуснат изборите. Да се изненада човек. Дали ще позная, че на следващите протести пак ще има представления от кръв, сълзи и сополи как "българите в чужбина", па младите, па бъдещето, "искам да си искам" и прочие пародии. Всичката работа пародия - протести, партии, избори, пълна пародия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, sound написа:

Сравнително висока активност на изборите и то въпреки поредната ниска такава от нашенци из чужденеция, дето там младите нали, студентите от Хага искали да се връщат, ама ги биели, тъгували за майка България

Тъгуват те, превзети тъпаци, ела да ги видиш тука какво говорят.
Ганьо никога няма да се промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към всички, които са решили да не гласуват.

Какво ще се случи ако 85% от гласоподавателите гласуват и тези, които не искат да гласуват за някоя партия изберат "Не подкрепям никого" и пуснат валидна бюлетина?

ЦИК ще излезе с резултати:

ХХХ - 5%, YYY - 4%, ZZZ - 3%, всички останали 1%, Не подкрепям никого -  87%.

Кой политически кретен от партията XXX ще излезе и ще каже "Ние спечелихме изборите ще правим кабинет"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, A.com написа:

Какво ще се случи ако 85% от гласоподавателите гласуват и тези, които не искат да гласуват за някоя партия изберат "Не подкрепям никого" и пуснат валидна бюлетина?

Кой политически кретен от партията XXX ще излезе и ще каже "Ние спечелихме изборите ще правим кабинет"?

Прекрасно се аргументира защо гласуването е задължително и ползите от това.

Само че тези които плюят и са против това, не осъзнават че това е в тяхна изгода . Т.е. нещата стават  по ясни, ПА ДОРИ да не е изгодно на управляващите или активните.

Та, затова в момента всяко управление, независимо червено , синьо или друг цвят, ще има легитимност с минимален брой представителен вот.

"Суверена" няма нищо против това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, A.com написа:

Аз мисля, че XXX с 5 процента и YYY с 4 процента ще са в управление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

"Ще има конституционен дебат и съдебна реформа, но дали тя ще изисква ВНС ще решим ние – партиите на протеста, които сме първа политическа сила", смята Маноло

.. каза МаяМата която едвам прескочи 4% бариера... :)  И се смята за първа политиеска сила....

Не знам какво пуши тая, ама е добро ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

.. каза МаяМата която едвам прескочи 4% бариера... :)  И се смята за първа политиеска сила....

Не знам какво пуши тая, ама е добро ... :)

И кой е първа политическа сила? ГЕРБ с 20 процента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, acnekt написа:

И кой е първа политическа сила? ГЕРБ с 25 процента?

Нещо проблем със сайта на ЦИК ли имаш ?? :) 

Или имаш проблем със 840 хил българи  ? :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, A.com написа:

Ей сега се появи някой да ти обясни, как от избирателите нищо не зависело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво се върти из нета.

Първата работа на модерацията тука е да ме обяви за трол, ей тъй за добър ден. Просто защото не исках някакъв беден музеен чиновник да ми изшумкари мандрата, и ако не съм съгласен да ме обявява за враг народен.

Явно стана универсална обида - който не е от "наще" е трол гербаджия, задължително ПЛАТЕН. Понеже на НАС ни плащат дори да си измием зъбите вечер - не може и на ТЯХ да не плащат.

Цитат

Добро утро, скъпи приятели. Имам една лоша новина. Гласоподавателите на Демократична България за пореден път сме разочаровани от българския народ. Години наред огромна част от гражданите на София от Синя и Зелена зона търпят липсата на финес и образование у останалите българи. Тези дни повод за поредния емоционален крах е резултатът на "Има такъв народ". Аз като гласоподавателка на Демократична България съм унищожена и предадена, Марсел Пруст ми е свидетел Знаете ли какво ни е на нас? Да сме най-умни, най-фини, най-проницателни. Да пишем неуморно постове в интернет, да поучаваме, да ходим на тумби под статусите на другите хора и да им правим забележки и накрая пак простаците да идат и да гласуват за чалга. И то тия простаци са нещо ужасно. Висял нашият 17 часа у Лондон на опашка не да влезе в библиотеката, не да построи къщичка за птици, а да гласува за Слави Трифонов. Пресече ни се капучиното тука от тая новина. Много ни е тежко 30 години вече да сме непрестанно фрустрирани, сдухани и кисели, защото гледаме ги тия простаци и те просто каквото и да направят, все е грешно. Като гласуват, като не гласуват, като са тук, като са там, като дишат. А и оставете другото. Знаете ли какво е всеки, който не ни харесва, да е платен от ГЕРБ или трол? Ужасно е. Докато ние, например, като не харесваме някого, сме абсолютно прави да не го харесваме и да му направим забележка. Та някои от тия тролове твърдят, че сме досадни до смърт, надменни, глупави и ограничени, но това са тролове. Кой знае лидерите на Демократична България колко са щастливи да ни имат за електорат. Най-хубавият електорат - вечно плямпащ, всичко знаещ, винаги готов за забележки. Чу-до.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, A.com написа:

няма как да стане

на теория да

на практика не

народа е много глупав

и много от тези които не гласуват

не знаят как се гласува защото са функционално неграмотни

политически също

даже и тези които ходят да гласуват  половината не различават квадратче от кръгче

ако се пусне една анкета по улицита

какво е преференция гледай сеир особено по махалите и селата

а не подкрепям никой е изгъзица

вместо да ходи и да гласува спокойно може да си седи в тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване