Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

ЗА КОГО ще гласувате избори 2021  

50 гласували потребители

1. 1. ЗА КОГО ще гласувате избори 2021

• ГЕРБ -СДС
    • БСП за БЪЛГАРИЯ
    • ВМРО
    • ДПС
      0
    • АТАКА
    • ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • ВЪЗРАЖДАНЕ
    • Глас Народен
    • ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ
    • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
      0
    • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
      0
    • АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • МИР
      0
    • БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • Движение ЗАЕДНО за промяна
      0
    • няма да гласувам страх ме е от ковит
      0
    • други
      0
    • не подкрепям никой

Препоръчан отговор

преди 56 минути, attj написа:

Дончева ли имаш предвид или Трифонов? Или и двамата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, A.com написа:

Дончева ли имаш предвид или Трифонов? Или и двамата?

Татяна бе личен юрист на Илия Павлов и Мултигруп, с определено политическо развитие в БСП.  Утвърдена червена мутреса демек.  Слави още нищо солидно  политически не е свършил - освен, ако не броим хаоса, който е угоден май само на на Румен Радев. По-добре въобще да не гласувам - вместо да го правя за подобни индивиди като тези двамата.  Разбира се при задължителен избор между тях - бих избрал гласуване за Трифонов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Татяна бе личен юрист на Илия Павлов и Мултигруп, с определено политическо развитие в БСП.  Утвърдена червена мутреса демек.  Слави още нищо солидно  политически не е свършил - освен, ако не броим хаоса, който е угоден май само на на Румен Радев. По-добре въобще да не гласувам - вместо да го правя за подобни индивиди като тези двамата.  Разбира се при задължителен избор между тях - бих избрал гласуване за Трифонов.

Слави ги прави луди, защото ги познава всичките мутреси и мутри.

Ако не бе Слави, не че не се знаеше, но сега поне се дава гласност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Слави ги прави луди

Как ги прави луди ?

На си ти куклите дай си ми парцалките. Детска градина.

Той нас прави на маймуни. По точно вас. Предложи Никенцето за премиер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, attj написа:

А Трифонов "рева" за същия Илия Павлов.

Опцията "Не подкрепям никого" все още същетсвува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:

Как ги прави луди ?

На си ти куклите дай си ми парцалките. Детска градина.

Той нас прави на маймуни. По точно вас. 

Възраждане били новия проект на Доган -вярно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, attj написа:

Не . те са щафетата на проваления пропутински проект "атака" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, A.com написа:

А Трифонов "рева" за същия Илия Павлов.

Опцията "Не подкрепям никого" все още същетсвува.

И за какво да ходя до урните ,ако отбележа "Не подкрепям никого".Какво ще се постигне с тази глупост,освен да се събере някой процент,които не искат партии.Но това няма как да стане.И с 10% пак ще управлява някой накрая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, attj написа:

Очакваният разпад на партията на мутресите Маяма и Татяна е реалност   http://epicenter.bg/article/IBGNI-zapochna-da-se--lyuspi--I--Volt--napusnaha-koalitsiyata/259125/2/0 

Това е една добра новина, да си я прибира Слави тази креслива Мая в неговата диктаторска партия.
А Татяна няма мъж и никога не е искала да има, те така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, miro20 написа:

Не . те са щафетата на проваления пропутински проект "атака" .

Е, а разберете се...

преди 22 часа, attj написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, SIMO70 написа:

И за какво да ходя до урните ,ако отбележа "Не подкрепям никого".Какво ще се постигне с тази глупост,освен да се събере някой процент,които не искат партии.Но това няма как да стане.И с 10% пак ще управлява някой накрая.

Писах същото и в една друга тема.

Представи си, че 90% от имащите право на глас отидат и гласуват. Представи си, че 90% от гласуващите са гласували с "Не подкрепям никого". Лично на мен ми е интерсно кой кретен, водач на "спечелилата" политическа партия ще излезе и ще каже "България ни избра. Ние ще съставим правителство и ще управляваме странта".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Е, а разберете се...

Костадин Костадинов е беглец от ВМРО  и е основател и лидер на партия "Възраждане", която е силно критична към ЕС, НАТО и никога не критикува Русия. Председателят  Костадинов публично е заявявал, че Крим не е част от Украйна, а е част от Русия.  Марешки и той така мисли.  Като Волен Сидеров. Защо се карат тези националисти!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Костадин Костадинов

Тоя елемент къде се скри бях забравил , че съществува :giggle1:

преди 1 час, A.com написа:

Представи си, че 90% от гласуващите са гласували с "Не подкрепям никого".

Хубаво звучи да стане ама няма да стане .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Представи си, че 90% от имащите право на глас отидат и гласуват. Представи си, че 90% от гласуващите са гласували с "Не подкрепям никого". Лично на мен ми е интерсно кой кретен, водач на "спечелилата" политическа партия ще излезе и ще каже "България ни избра. Ние ще съставим правителство и ще управляваме странта".

Това, че си гласувал с не подкрепям никого, значи че все ти е тая кой е. Не бройте мен. Който и да е съгласен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам се досещаш, че така или инак това са нереалистични цифри. Но едни 30- 40% са по- рационални, а най- вероятно едно такова положение би било прецедент в историята въобще - висока избирателна активност, но с масов антивот. 30% от избирателите да им турят хиксче със сигурност не е приятно и те тогава на едни протести искам да видя кои партии ще имат куража да се вживеят в ролята на "протестърски". Еле пък стигне ли се един път дотук, насетне ще има и над 50% гласували със "вървете по дяволите" .... и което впрочем ще си бъде самата истина, в смисъл най- големия процент сред избирателите са именно тия, които "не подкрепяме никого".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, adersa написа:

Хубаво звучи да стане ама няма да стане .

Докато огромна част от хората предпочитат да не отидат и да гласуват с "Не поркрепям никого" ще е така. После, разни политици спокойно ще обясняват, че хората са били възпрепрятствани да гласуват(поради каквито причини ти хрумнат), а не че не са искали да гласуват. Когато има висока избирателна активност и голям процент "Не подкрепям никого" - умните политици ще замълчат(защото знаят какво се е случило), глупавите ще продължават да си лаят.

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Това, че си гласувал с не подкрепям никого, значи че все ти е тая кой е. Не бройте мен. Който и да е съгласен съм.

Това, че съм гласувал с "Не подкрепям никого" означава, че нито един от (само)предолжилите се не заслужава моята подкрепа. Всяка партия си има симпатизанти, които винаги ходят и гласуват, но най-голямата "партия"("Не подкрепям никого") има огромен брой симпатизанти, които не отиват да гласуват за нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, insec написа:

Сам се досещаш, че така или инак това са нереалистични цифри. Но едни 30- 40% са по- рационални, а най- вероятно едно такова положение би било прецедент в историята въобще - висока избирателна активност, но с масов антивот. 30% от избирателите да им турят хиксче със сигурност не е приятно и те тогава на едни протести искам да видя кои партии ще имат куража да се вживеят в ролята на "протестърски". Еле пък стигне ли се един път дотук, насетне ще има и над 50% гласували със "вървете по дяволите" .... и което впрочем ще си бъде самата истина, в смисъл най- големия процент сред избирателите са именно тия, които "не подкрепяме никого".

Ти пък в кой свят живееш? И 99% да гласуват с "не подкрепям никого", политиците само ще си го преместят в другият крачол.

И сега за Боко и Слави са гласували приблизително по 600 000души, което прави по около 10% от имащите право на глас (ако включим и българите в чужбина, процентът пада още). Да виждаш нещо да са се трогнали че останалите 90-95% от българите не са подкрепили партиите им? Напротив. Изживяват се като победители на изборите, даже оня малоу*ник Томислав Дончев каза, че те не били втори, а само по-малко първи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, A.com написа:

Докато огромна част от хората предпочитат да не отидат и да гласуват с "Не поркрепям никого"

И с този си глас какво мислиш , че ще промениш ?

Отиваш за промяна или подмяна ?

преди 10 часа, A.com написа:

Това, че съм гласувал с "Не подкрепям никого" означава, че нито един от (само)предолжилите се не заслужава моята подкрепа

а тогава , защо отиваш да гласуваш все пак гласуването е по желание не задължение тогава ако го направят задължително много ще задраскат не подкрепям никого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, adersa написа:

И с този си глас какво мислиш , че ще промениш ?

Отиваш за промяна или подмяна ?

а тогава , защо отиваш да гласуваш все пак гласуването е по желание не задължение тогава ако го направят задължително много ще задраскат не подкрепям никого.

Нали вече ти обясних. Не си отишъул да гласуваш - и всеки може да тълкува както си иска твоето "негласуване". Отишъл си да гласуваш и си гласувал с "Не подкрепям никого" - няма място а тълкуване. Всичко е ясно. Голяма избирателна активност + огромен брой, гласували "Не подкрепям никого" и нещата стават различни. Нека тогава някой политик излезе и каже "Нас народа ни избра".

Отивам да гласувам, защото имам желание. И гласувам за когото съм преценил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, A.com написа:

Нали вече ти обясних. Не си отишъул да гласуваш - и всеки може да тълкува както си иска твоето "негласуване". Отишъл си да гласуваш и си гласувал с "Не подкрепям никого" - няма място а тълкуване. Всичко е ясно. Голяма избирателна активност + огромен брой, гласували "Не подкрепям никого" и нещата стават различни. Нека тогава някой политик излезе и каже "Нас народа ни избра".

Отивам да гласувам, защото имам желание. И гласувам за когото съм преценил.

Нали ти написах не подкрепям никого не значи буквално това. Доколкото и аз разбрах от видеата.

Ако 100 са гласували и 50 кажат, не подкрепям никого, 50 ще е новото 100. И от там ще се гледат, кой е с повече гласове от тези 50.

И така само печели ГЕРБ, БСП И ДПС. По-добре за независим, по-малка партия да се гласува.

Която през годините е имала едва 4 процента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване