Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Прехвърляне на контакти

Препоръчан отговор

Имах телефон Motorola Moto Z. Всички контакти ми са записани на Gmail и Моторолата имаше опция да добавя Gmail акаунт и ми се появиха всички контакти.

Вече съм с телефон Huawei P40 Lite, но няма опция да добавя Gmail акаунт и следователно нямам контакти.

Как да си прехвърля контактите на новия телефон, но да са през Gmail?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но след това, когато добавя контакт в Gmail, няма да ми се появи в телефона. Затова искам да си сложа Gmail на новия телефон, но не мога да го направя. Четох, че има някакви начини, но не ги разбирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, ozic написа:

Да, но след това, когато добавя контакт в Gmail, няма да ми се появи в телефона. Затова искам да си сложа Gmail на новия телефон, но не мога да го направя. Четох, че има някакви начини, но не ги разбирам.

На по-старите билдове - мисля до 06.2020 нещата стават лесно, но за новите е заигравка..... С една дума няма лесен "клик>клик" начин. Варианта е ръчно да екпортваш контактите от google акунта в *.csv и да импортваш в телефона. Изобщо, на този етап ще има ядове с GMS с тази марка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

✉️ Gmail

Gmail can be accessed via a third-party email app, for example, Huawei's pre-installed Email app.

Steps:

01 Open the Email app, go to Add account – Gmail, and touch Continue in the redirect box.
02 Enter your Gmail account and password, and touch Allow. You will then be able to access your Gmail account on your phone, as normal.

https://consumer.huawei.com/en/community/details/How-can-I-use-Gmail,-Google-Maps,-and-YouTube-on-my-new-Huawei-phone/topicId_67481/

Накратко: вкарваш си gmail акаунта в пощенския клиент на Huawei и си готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване