Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мисля,че в платените антивирусни са заложени защитите на максимално ниво.Все пак всеки иска компютъра да му бъде максимално защитен.Нищо не крия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, bissko написа:

Коя ПЛАТЕНА   антивирусна защита ще ме предложите

ESET NOD32 се е доказала с годините щом ти се хвърлят излишни пари. Дори почти всеки интернет оператор при сключване на договор за нет дават по един лиценз за домашни потребители !

преди 1 минута, bissko написа:

Мисля,че в платените антивирусни са заложени защитите на максимално ниво.Все пак всеки иска компютъра да му бъде максимално защитен.Нищо не крия.

Мъчат се да стигнат някакво максимално ниво, но и вградената на бозата върши същата работа да не и по-добра към днешна дата !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля,че се хвърлят пари за лицензиран защитен софтуер.NOD 32 тежка антивирусна ли е за PC

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bissko написа:

Говориш за настройките по подразбиране или за нещо повече е платените версии, защото реално безплатните и платените имат еднакви дефиниции, настройките си ти слагаш ти и ако там сбъркаш - няма значение дали си платил или не, остават различките от рода на допълнителен модул, отдалечено управление, евентуално съпорт и т.н. - та за това те питах какво ще пазиш, ако е цяла организация е едно, ако ще е единична домашна система е друго. Накрая идва ред и на това колко пъти ще я спираш преди да си използваш всички крайници за нужните програми, игри ...

Помисли го добре.

Ползвам съм NOD, не е перфектна (то няма прерфектна AV, като изключим "шалтера"), не съм преглеждал последните версии как се представят или как изобщо изглеждат, но едно е ясно - next, next, finish не е начин за инсталиране на никоя AV.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля,че се хвърлят пари за лицензиран защитен софтуер.NOD 32 тежка антивирусна ли е за PC

Не се филмирайте толкова, ако сте зад рутер/снат/, който е правилно конфигуриран, имате на браузъра хубав адблокер, спазвате прилична хигиена при сърфиране в Интернет и знаете как да боравене с компютъра и съдържащите в него файлове определено няма да ви е нужна ! Ако пък се чувствате по-скоро лаик , то ДА, закупете си такава , но пак няма 100% гаранция , че всичко ще е ОК !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, bissko написа:

Единствената защита си самият ти. Ако не знаеш какво правиш никоя антивирусна няма да те предпази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Единствената защита си самият ти. Ако не знаеш какво правиш никоя антивирусна няма да те предпази.

Ти па откъде се появи.Разбираш защитата както разбираш рутерите КУПЕТЕ СИ ТОЗИ РУТЕР  КОЙТО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ЩЕ ВИ ВЪРШИ РАБОТА Таквиз са твоите препоръки:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, bissko написа:

Ти па откъде се появи.Разбираш защитата както разбираш рутерите КУПЕТЕ СИ ТОЗИ РУТЕР  КОЙТО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ЩЕ ВИ ВЪРШИ РАБОТА Таквиз са твоите препоръки:)

Ами ти пък що се появи и питаш. Нали искаш мнение и съвет. Ще го написаш пак, а ти си решавай каквото искаш. Ако не знаеш какво правиш няма да те спаси нищо и никой. Не е нужно да си купуваш платен софтуер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като те пита някой за някакъв проблем ВИНАГИ КАЗВАШ.......НОСЕТЕ НА СЕРВИЗ. Иначе си УМЕНЧО :))))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bissko написа:

Като те пита някой за някакъв проблем ВИНАГИ КАЗВАШ.......НОСЕТЕ НА СЕРВИЗ. Иначе си УМЕНЧО :))))))

Слушай сега. Уважавай мнението на хората и не се държ като цървул. Като не ти харесва мнението или го подмини или го обори. Колкото до занесете на сервиз мнението ми е точно и вярно и аз заставам зад него. След като човек няма умения и знания аз няма да рискувам със съвет да си убие машината. Но така като гледам и ти си нямаш на идея от антивирусни програми и си готов да се заяждаш вместо да разбереш какво ти се пише.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Слушай сега. Уважавай мнението на хората и не се държ като цървул. Като не ти харесва мнението или го подмини или го обори. Колкото до занесете на сервиз мнението ми е точно и вярно и аз заставам зад него. След като човек няма умения и знания аз няма да рискувам със съвет да си убие машината. Но така като гледам и ти си нямаш на идея от антивирусни програми и си готов да се заяждаш вместо да разбереш какво ти се пише.

Прав си Нямам си идея за антивирусната защита и затова питам Костов говориш според мен леки тъпотийки Аз от този форум АЗ ОТ ТОЗИ ФОРУМ СЕ НАУЧИХ КАК ДА СИ ПОДДЪРЖАМ МАШИНАТА но не благодарение на теб научиха ме хора които ми обясняваха как се правят нещата Не като теб НОСЕТЕ В СЕРВИЗ Или не можеш да обясниш проблема на някой и да му помогнеш щото неразбираш нещата или си пълен ЛАИК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bissko написа:

Прав си Нямам си идея за антивирусната защита и затова питам Костов говориш според мен леки тъпотийки Аз от този форум АЗ ОТ ТОЗИ ФОРУМ СЕ НАУЧИХ КАК ДА СИ ПОДДЪРЖАМ МАШИНАТА но не благодарение на теб научиха ме хора които ми обясняваха как се правят нещата Не като теб НОСЕТЕ В СЕРВИЗ Или не можеш да обясниш проблема на някой и да му помогнеш щото неразбираш нещата или си пълен ЛАИК

Щом говоря тъпотии, ми не ме слушай. Много ще ми е интересно като ти предложат платен антивирусен софтуер и се заразиш кой ще обивниш тогава и на кой ще викаш уменчо. Ще ги напиша ПАК и дано ти просветне нещо в главата. Ако ти или този, който ползва компютъра не знае какво прави ще се зарази и при най-скъпата антивирусна защита. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Щом говоря тъпотии, ми не ме слушай. Много ще ми е интересно като ти предложат платен антивирусен софтуер и се заразиш кой ще обивниш тогава и на кой ще викаш уменчо. Ще ги напиша ПАК и дано ти просветне нещо в главата. Ако ти или този, който ползва компютъра не знае какво прави ще се зарази и при най-скъпата антивирусна защита. 

Емо Костов не ми се спори с теб ти си знаеш твоето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма смисъл да плащаш за антивирусни най добре си изтегли някоя безплатна ще ти върши същата работа като платената. Аз вече повече от 10 години не ползвам антивирусни но съм си направил колекция с антивирусни всяка една за различен вирус за по сериозни и гадни вируси ми помага лоарис троян агент ако искаш пробвай я но си свали по стара версия на програмата по ефективна е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте Trend Micro Maximum Security 55.6% Discount 

За 6 месеца е безплатна за година е намалена с 55.6%

Отивате на тоя адрес https://www.colormango.com/product/trend-micro-maximum-security_53936.html

и избирате D5jj0W3.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, vlado1985 написа:

Според мен няма смисъл да плащаш за антивирусни най добре си изтегли някоя безплатна ще ти върши същата работа като платената. Аз вече повече от 10 години не ползвам антивирусни но съм си направил колекция с антивирусни всяка една за различен вирус за по сериозни и гадни вируси ми помага лоарис троян агент ако искаш пробвай я но си свали по стара версия на програмата по ефективна е

Безплатна антивирусна е на принципа да влоши нещата , ще намери сумати неща, ще спре сумати програми и сървиси с цел видиш ли като платиш лиценза и ще ти се оправят нещата ! Вградената защита от win8 насам е достатъчен , развива се постоянно, ъпдейтва се, надгражда се ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JohnTRIVOLTA написа:

Безплатна антивирусна е на принципа да влоши нещата , ще намери сумати неща, ще спре сумати програми и сървиси с цел видиш ли като платиш лиценза и ще ти се оправят нещата ! Вградената защита от win8 насам е достатъчен , развива се постоянно, ъпдейтва се, надгражда се ...

Зависи какво е открила антивирусната и да ли е успяла да се справи а като не успее да се справи алтернативи колкото искаш има само да има мерка и желание отсрещната страна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vlado1985 написа:

Зависи какво е открила антивирусната и да ли е успяла да се справи а като не успее да се справи алтернативи колкото искаш има само да има мерка и желание отсрещната страна

Безплатната антивирусна програма е за лаици, които като се хванат на куката бързат да плащат за лицензии .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, JohnTRIVOLTA написа:

Безплатната антивирусна програма е за лаици, които като се хванат на куката бързат да плащат за лицензии .

Аз до сега стоинка не съм дал за антивирусни или която и да е програма и винаги съм се справял с всеки един вирус и без да ми се налага да преинсталирам OS

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vlado1985 написа:

Аз до сега стоинка не съм дал за антивирусни или която и да е програма и винаги съм се справял с всеки един вирус и без да ми се налага да преинсталирам OS

И аз така ... дори съм подарявал с времето лицензи на Нортън, Битдефендър и пр. които са ми оставали от различни поръчки подаръци!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема какво прави в подраздела за Промоции на програми за защита? Обсъждайте някаква промоция без да влизате в разни алабализми.

Цитат

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

image.png.6f33feb84942a6000edaf262ce1bf78f.png

Има предостатъчно теми за съвет при избор на защитна програма. Моля преместете спора там

Благодаря.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.02.2021 г. в 21:08, bissko написа:

Избери си https://www.comss.ru/list.php?c=club.
Целогодишно са в промоция повечето защитни програми. Ако си с Win 10 и го обновяваш + редовно обновление на браузъра (задължително) и програмите, които ползваш + ublock origin не би трябвало да имаш проблеми. И не отваряш линкове по пощата, които ти обещават кола, телефон, самолет, милион долара, както и прикачени файлове към тях. Много трудно се заразява ОС, трябва да си рядък карък или да браузваш с маска за заваряване, че да се натресеш, където не трябва.

ESET го ползвах преди месеци и ми се струва, че е лек, но се върнах на вградената защита на 10-ката, защото не отстъпва, според тестовете, а и я препоръчват в malwaretips, а там не са average users, като мен и съм склонен да им вярвам.

пп в сайта по-горе  - bitdefender 6 месеца, kaspersky - 3 месеца, f-secure - 6 месеца, trend micro - 6 месеца. За eset - nsane форума.
пп 2 между другото, с вградената защита на 10-ката си гарантираш на 90% безпроблемно обновление на ОС-а. С външна програма има случаи (рядко, но ги има), когато след голямо обновление ОС-а не зарежда/син екран и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване