Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ZAMUNDA и всички тракери ще затварят кепенците

Препоръчан отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Бонбон с катран! промени заглавието на ZAMUNDA и всички тракери ще затварят кепенците

Съмнявам се това да стане. Преди време колко пъти ги затваряха и пак си работеха след известно време. Като им спрат тези сървъри, ще си наемат други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне 5 пъти ги затварят. Но поне докато не стига "хляба" - ще ни оставят поне "зрелищата". Виж, след изборите може да измъдрят нещо, ама най-много освен зела да си имаме и тиква и разни други треволяци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам идея, как се  спират многобройни търсачки за торенти от вида на БТДБ.ЕУ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мож спря гората да се разлиства.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

РКН като блокираха руските какво стана? Преди разни "павообладатели" ги уважаваха и се съобразяваха с основателни претенции, имаха служебни акаунти да трият тяхното, сега отсвириха всички. Тъпотии - на анонсерите имало филми - тия не са в ред. Съдържанието е на потребителските компютри. Има стабилна група "хранители" да не изчезва съдържанието. Наскоро събраха бая стабилна сума за нови хардове за тях. 

Spoiler

Статистика на данный момент:
Собрано: 2 007 848 руб.
Донатеров: 3647 чел.
Средняя сумма доната: 550 руб.
Минимальная сумма сделанного доната: 40 руб.
Максимальная сумма сделанного доната: 50000 руб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как по-точно ще ги спрат?
И замунда и арена имат по една камара огледала, отделно както се спомена и по-горе на самите сайтовее реално няма нищо, а и торент тракери колкото щеш.
Вероятно пак някой ненаял се продуцент е ревнал...
...жалка работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако затворят замунда едва ли от сайтовете за субтитри ще се навие някой да прави бг суб на новите филми за малки тракери .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, adersa написа:

Ако затворят замунда едва ли от сайтовете за субтитри ще се навие някой да прави бг суб на новите филми за малки тракери .

Че те понеже ся ги правят за замунда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

Че те понеже ся ги правят за замунда...

Toчно ми да ги затварят както написа по горе тракери бол . Аз лично рядко ползвам замунда за филми гледам си от TORHD филми с перфектно качество и от влц си търся бг суб .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, bulljo написа:

Не мож спря гората да се разлиства.

Може, може! За 2/3 години масово тракери угаснаха, а софтуера е вече по-модерен и приспособен да не може да се разбива с десетилетия напред.

В момента Zamunda'Net ми дава:
Error 502
Bad gateway

И на вас ли не се отваря?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Бонбон с катран! написа:

Може, може! За 2/3 години масово тракери угаснаха, а софтуера е вече по-модерен и приспособен да не може да се разбива с десетилетия напред.

В момента Zamunda'Net ми дава:
Error 502
Bad gateway

И на вас ли не се отваря?

Кой по-точно е тоя софтуер дето да не може да се излекува с десетилетия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Bubbles написа:

Кой по-точно е тоя софтуер дето да не може да се излекува с десетилетия?

Mouse features - Magic Utilities

innoetics TTS | The Best Text to Speech Voices!

Microsoft Text to Speech

Други неща ще спестя защото в практиката си са имали решение върху старите версии. А тези не са имали никога! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм човек със стари и консервативни разбирания, та все още чакаля от пиратския залив, на който отдавна му изгубих бройката съдебни дела, затваряния, забрани, ограничения и какво ли не беше още. Пък камо ли всички тракери - само руските не могат им хвана края колко са. Та, както се спомена вече, най- вероятно някой продуцент вдига пушилка. Отделно, че тракерите всъщност все повече се обезсмислят, защото легалната информация просто става по- достъпна, на практика все по- рядко опирам до услугите на тракер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, цър-вул написа:

Работят - и net, и se

Работеха. Сега отново не работи! Явно борбата с пиратството има отзвук. С притискане се стига до Чикаго! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Бонбон с катран! написа:

Работеха. Сега отново не работи!

преди 9 часа, цър-вул написа:

Snap51.png

Под "работеха" се има предвид в комплект. Един да отсъства и работата е в провал, понеже утре винаги може да погнат и Зелка, само че точно за нея няма абсолютно никакъв интерес, те са последната грижа на правосъдието. :themis:
Замунда продължава да не работи! Казах ви, че ще има реформи, но не е ясно в чия полза... Сега остава да чакаме да видим ще тръгне ли въобще. :baywatch: Дано вървят с една крачка напред!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Бонбон с катран! написа:

Под "работеха" се има предвид в комплект

Нещо се вживяваш май! И кой го има предвид това? Май е само в твоята глава...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, цър-вул написа:

Нещо се вживяваш май! И кой го има предвид това? Май е само в твоята глава...

Всеки здраво мислещ човек. След като си говорил за всички под общ знаменател, длъжен съм да отвърна в същата форма, макар да касае само една малка част! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Бонбон с катран! написа:

само една малка част

Изключението не съъздава правило!!!
Не работи САМО .net

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

Изключението не съъздава правило!!!

Не се оправдавай. ;)
Замунда вече върви, не знам от къде идва, все още тече през Американските Щати! :brickwall:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

Ето, и .net е тръгнал...

От вчера беше с 502

Е па аз днес си рових цял ден вътре. Може да са прекъсвали за кратко.

image.png.f998085b8ef577d96302ee1caf42affa.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от gorelka
      Качих един торент в замунда, но хората не могат да го теглят. Накарах един приятел да пробва, пишело му свързване с пиъри. Не знам какво да правя.
      https://***/banan?returnto=%2Fmytorrents.php&id=638639
      там където са трите звездички трябва да е zamunda точка net
    • от vankata4
      Здравейте, изтеглих си adobe premiere pro cc 2015 от замундата, инсталирах я, но нещо не ми тръгва - излиза ето това:

Няк'фи идеи? :)

• от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер Проблема ми е следния : немога да свалям от замунда без значение какво е дали филм игра или програма.Имам антивирусна Нод32 и когато избера да се свали торента ми излиза един прозорец в който пише : Адресът е блокиран Някви идеи ? Прикачвам и снимка. P.S. Ако имате допълнителни въпроси питайте  
      zamunda.bmp
    • от haidukpikaso
      Българският торент тракер Zamunda.net попадна в списък на американските власти с големи нарушители на авторски права.

Конгресът на САЩ смята Русия, Украйна и Китай за страни, в които действа най-благоприятен режим за нарушителите на авторските права.

Докладът на работна група на Конгреса препоръчва на американската администрация да обърне особено внимание на решението на проблема с нарушаването на авторските права в Русия, Китай, Украйна, Швейцария и Италия.

Недостатъчното спазване на правата на интелектуална собственост в тези страни нанася големи вреди на американските творци и на нашата икономика като цяло, се казва в документа.

Авторите му отбелязват, че Италия и Швейцария фигурират за пръв път в този негативен списък през тази година, докато Русия, Украйна и Китай вече са били определяни като "най-пиратските" държави в миналогодишния доклад.

Според конгресмените в Канада и Испания, които по-рано са попадали в подобни списъци, ситуацията със спазването на авторските права значително се е подобрила.

В американския списък с нарушители на закона за защита на авторските права, както и преди фигурират руската социална мрежа "ВКонтакте" и торент портала Rutracker.

Той се споменава наравно с аналогичните ресурси от България и Украйна – сайтовете Замунда и Demonoid.

Сайтът "ВКонтакте" е единствената социална мрежа в американския "черен списък".

vesti.bg
    • от PhX
      Имам въпрос относно торент тракера който ме мъчи от доста време. Какво се случва с този сайт? Всички знаят от доста време че е неактивен, че не може да се влезне и т.н. но 2 години след „спирането“ на сайта той все още изскача в търсачката на Гугъл и по интересното е че той съществува. Ако кликнете на линка за сайта ще видите че нямате достъп, НО ако изберете опцията „кеширана версия“ (под линка) тракера ще ви зареди без проблем и дори ще видите нови торенти (филми, игри). Не знам дали само аз нямам достъп, и ако всички нямаме достъп защо ще се качват нови торенти и как изобщо хората теглят от там? Това искам да разбера. И ако някой знае тактиката за навлизането в „бермудският триъгълник“ ще се радвам да я сподели. п.с. реших да пусна програмата Spotflux, и когато ми замаскира IP адреса и ме направи „американец“ веднага получих достъп до сайта. Вътре всичко е на английски език, няма бг субтитри, дори видях коментари на сърби, италианци, което ми подсказва че всички имат достъп до тракера освен ние.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване