Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 41 минути, acnekt написа:

Как удобно от кръчма се превърна в Ориенталска кръчма с примеси на древен Египет и Ария. 
Харем.

важно е да има вино  и жени, жени и вино :)

едното ти дава наслада за душата, а другото наслада на плътта :)

Наздраве 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 106
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да пийнем братя и сестри. Който има чиста душа и светли помисли да заповяда в КРЪЧМАТА. Ето донесъл съм буренце с гъсто руйно червено винце, което се точи като старо олио. Пиеш от него и в т

Наздраве на цялата кръчма и понеже кръчма не може без музичка - поздрав за всички от мен  

Ма бива ли такива работи! Как така от сряда - 24.02., кръчмите отварят от 01.03.  Няма реклама, няма прИмоции ... ааа - ма - ха! Наздраве на КРЪЧМАТА! Много клиенти и голям оборот!  Имам пред

Публикувани изображения

преди 1 час, Попъ Онуфрий написа:

важно е да има вино  и жени, жени и вино :)

едното ти дава наслада за душата, а другото наслада на плътта :)

Наздраве 

...то на публичен дом замяза - не ме мисли , че лошо мисля . :)

Кръчмата е Храм на Душата , а моята е широка ! :nono:

Та , кръчма без политика , карти и бой , кръчма ли е ? :lol6:

two-men-playing-cards-at-bar-picture-id2cowboys-fighting-in-saloon-picture-id200

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, by_chechi написа:

Та , кръчма без политика , карти и бой , кръчма ли е ? :lol6:

two-men-playing-cards-at-bar-picture-id2cowboys-fighting-in-saloon-picture-id200

браво брате, еваларка за яките снимки, от кеф чак ударих 1 гълток направо от бутилката :)

да ти обадя тая кака на първата снимка дето се е облегнала на колоната много палав поглед има брате, пък и яко си изглежда каката, чак език изплезих, браво браво .... :tease2::)  Ма то мерак брате, мерак е туй, еййй не е шега работа .... :)

пак ми се разлопа сърцето, ей ше ме уморят тия жени начи, чакай да сръбна пак от ракийката

Наздраве брате, жив и здрав да си :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Чингис Хан написа:

На ще ти кажа, че най-точния превод на Шехерезада е Шекерено задниче ;)

Не се връзва Франчи. Ако задничето на Шехеразада е било сладко, нямало е да има нужда да се бори за живота си.  По скалата на харесване при  арабите, задните части на жената трябва да са пищни.В тоя параграф  аз не се вмествам та затова и не мога да бъда класирана на тоя принцип като значение на името.. По нашите земи името се води Шахризад. Едни от значенията му са щастливо, креативно, приятелски,щедро ,компетентно и пр...На фарси е Шахрзад. На турски е Шехразад.Та на всички езици значението на името  е едно и също. За задни части не става въпрос. По приемливо е да ставаше въпрос за шекер /сладка / уста, тоест сладкодумна, което по се връзва на фабулата на  приказката . Това не означава ,че и за това определение не може да не  го изкарате двузначно. Зависи кой как го тресат хормоните.

На мен днес по ми приляга да съм Адаса, понеже тя и роднината и Мордехай са част от една приказка, която също се развива в двора на персийски шах. Еврейката  Адаса става шахбану  и историята за нея  е основата на нашия празник Пурим. Това е сюжета на приказката,който по ми харесва. Пък и сега му е времето на празника.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Попъ Онуфрий написа:

браво брате, еваларка за яките снимки, от кеф чак ударих 1 гълток направо от бутилката :)

да ти обадя тая кака на първата снимка дето се е облегнала на колоната много палав поглед има брате, пък и яко си изглежда каката, чак език изплезих, браво браво .... :tease2::)  Ма то мерак брате, мерак е туй, еййй не е шега работа .... :)

пак ми се разлопа сърцето, ей ше ме уморят тия жени начи, чакай да сръбна пак от ракийката

Наздраве брате, жив и здрав да си :)

Тя гледа картите и подсказва. Затова ония искат да го застрелят. Само оная закачена картина с голата кака не ми се връзва на сюжета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

теб пак те тресат хормоните. Ей не миряса. Кога ще звънне будилника да те събуди...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма бива ли такива работи! Как така от сряда - 24.02., кръчмите отварят от 01.03. 
Няма реклама, няма прИмоции ... ааа - ма - ха!
Наздраве на КРЪЧМАТА! Много клиенти и голям оборот! :dollars:

Имам предложение за мото на КРЪЧМАТА. 
"На гроба ми не слагайте вода
на онзи свят не искам да се мия.
И ако възкръсна от пръстта
ще бъде само за да се напия..."
Пеньо Пенев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, VeeeSeLa написа:

Ма бива ли такива работи! Как така от сряда - 24.02., кръчмите отварят от 01.03. 
Няма реклама, няма прИмоции ... ааа - ма - ха!
Наздраве на КРЪЧМАТА! Много клиенти и голям оборот! :dollars:

Имам предложение за мото на КРЪЧМАТА. 
"На гроба ми не слагайте вода
на онзи свят не искам да се мия.
И ако възкръсна от пръстта
ще бъде само за да се напия..."
Пеньо Пенев

браво сестро, ето най- после 1 умна жена да каже едни хубави думи за Кръчмата.... браво кво да ти сипя ? 

виж ся ...... тая Кръчма малко тъй тайно и конспиративно я отворих и то затуй нема реклама ама кат се разработи и по битивито ше ни покажат как сме се нашмулили :giggle1:

Наздраве, жива и здрава да си ми :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, VeeeSeLa написа:

Мии ... едно мляко за отличници, ако може! :D

Няма налично описание на снимката.

Кефиш.....жена с вкус и стил ..... :yanim:

Знайш с кво да си подсладиш живота.....

Класно питие за класна дама :clap:

Наздраве и на екс 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Попъ Онуфрий написа:

Наздраве и на екс 

Много ти разбира на теб главата. Пияндурник :beat: Сега остава да се провикнеш и на "екс" и хептен да забиеш нежното Веси в  частта на човечеството с мустаци.

В един наръчник за писане на поезия от XI век са изложени следните правила : "Жената трябва да бъде назовавана с имената на напитките ,които тя поднася,налива или пие" Т.е жената може да бъде "даряваща медовина", "поднасяща ейл"" нежна утешителка"  и така нататък. За размерите на чашите и пр..да не говорим.Изключение правили тези, които пиели от черепи. След   някои битки и това било модерно. Иначе в днешно време :
"- шампанско -за нежни жени,които флиртуват с живота

-текила-за ексцентрични жени

-коняк-за жени, които имат нужда от нежност и гушкане

-водка-за мъжки момичета

-бяло вино -за светски дами

-червено вино -за емоционални и страстни жени

-уиски-за уверени в себе си жени, на които нежността не е най-силната им страна...тип мъжкарани

-ром- вечно трезвени мъченици "....край на цитата

От цитираното трябва да разбереш какво и кой да черпиш и как да определяш жените по любимите им напитки.

Докато научиш правилата марш да биеш чело в земята и да кажеш "Отче Наш" 10 пъти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Попъ Онуфрий написа:

Наздраве и на екс 

Само, че без млякото. Уискито. Знае я. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Чингис Хан написа:

...че и аз имам ено предполужение.За потребител, на който името му започва с буквата ,,Цъ,,   

Чонги,Чонгии...добре че не са ти делегирали някое разследване-като гледам как се опитваш да натровиш попчето/попадията с чужди грехове :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Вaсил написа:

Чонги,Чонгии...добре че не са ти делегирали някое разследване-като гледам как се опитваш да натровиш попчето/попадията с чужди грехове :giggle1:

Еми Васко, ти постоянно тука са подвизаваш с различни профили...  Няма лошо и кръчма да отваряш, но с тая корона....  Залагаш на куц кон... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъх поредната кръчма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Чингис Хан написа:

Еми Васко, ти постоянно тука са подвизаваш с различни профили...  Няма лошо и кръчма да отваряш, но с тая корона....  Залагаш на куц кон... ;)

Подвизавам се с недъгави подобия на профили само ако имам повече от месец наказание и трябва да си довърша клетвите :D 
Ta не съм се "запопил" ако това те съмнява.Някой от редовните многопрофилни циркаджий ще да е.Не аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, valkiria1 написа:

Не се връзва Франчи. Ако задничето на Шехеразада е било сладко, нямало е да има нужда да се бори за живота си.  По скалата на харесване при  арабите, задните части на жената трябва да са пищни.В тоя параграф  аз не се вмествам та затова и не мога да бъда класирана на тоя принцип като значение на името..

Според арабите, задните части на жената трябва да са добре закръглени.Което е типично за женските форми и тяло.И е критерий за красота.Латиноамериканките те също са с добре закръглени задници и са рекьордьорки по печеленето на ,,Мис Свят,, Но да се върнем на Шехерезада...  Според мен тя по-скоро е спечелила султана с богатата си чиста  и неопетнена душа... Шекеренита задничета много. Диаманти много.Но ония специалния, розовия... за , който се е проляло много кръв...  откриеш ли го дори в края на живота си , то чакането си е заслужавало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, нушо написа:

Наздраве,дядо попе ! Поздрав за всички булки.

Наздраве братле, да ти върви глътката,, цяла дамаджана с вино да пресушиш и да нямаш напиване, па и за втора да питаш :)

ама поздрава братле не само за булките, да поздравим и всички невести и моми ненапити, па и тия девойки омайни дето още мъж не познават, па поздрава и за всички жени, и младите и не толкова младите и русите , и умните тоже,, па и  блудниците и разпътните жени, и лелите и бабите и тях да поздравим викам аз

Наздраве на вси :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Попъ Онуфрий написа:

па и тия девойки омайни дето още мъж не познават

Попее, аз пия тебе хваща...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Чингис Хан написа:

Попее, аз пия тебе хваща...

баш тъй става Хане ама то щото до първи петли сме пили с бандата,  ...... а пием не щото искаме, а щото требва .......... :)

пресушихме буренце с червено кат кръв червено винце,, а червеното вино е полезно за здравето, а здравето е необходимо, за да се пие ракия .... ти знайш за кво иде реч ...........

Наздраве Чингиз, наздраве Хане :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато в една кръчма един от редовните пияници липсва, а на неговото място се е появил "нов"... не остава много за въображението. Па кат се появят и многоточията, хептен нищо не остава...........................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване