Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Търся софтуер на БГ за записване на ДВД дискове


Препоръчан отговор

Здравейте, има ли някоя програма за записване на ДВД дискове на български, която да не създава проблеми и да е стабилна. Моля споделете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Христо Влъчков написа:

Здравейте, има ли някоя програма за записване на ДВД дискове на български, която да не създава проблеми и да е стабилна. Моля споделете. 

"Караджата" в раздел "Нови програми" беше публикувал една, която съм я пробвал, малка по обем и много стабилно работеше. Мисля, че беше и на български. Ще я потърся и ще ти пусна нов пост, защото не зная на кой диск съм я съхранил. Аз ползвам единствено платената версия на Nero, но за нея няма добавен български език. А ти освен всичко друго искаш като че ли да е и безплатна.

преди 22 минути, Kolev71 написа:

"Караджата" в раздел "Нови програми" беше публикувал една, която съм я пробвал, малка по обем и много стабилно работеше. Мисля, че беше и на български. Ще я потърся и ще ти пусна нов пост, защото не зная на кой диск съм я съхранил. Аз ползвам единствено платената версия на Nero, но за нея няма добавен български език. А ти освен всичко друго искаш като че ли да е и безплатна.

Това съм имал предвид. Линкът е проверен!

https://dox.abv.bg/download?id=4b02af52ae

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА като не е на български, а е безплатно няма да го ползваш ли? Всяка дума се разбира! Не е нужно да четеш. За такива пропуски децата се наказват с бой по пръстите. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...