Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема само за чалгаджии.

Препоръчан отговор

• Отговори 126
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

току-що, alexnell написа:

и ми вика полицая на комшията ти му дрънкат прозорците ти нормален ли си.,.,.,.,.

викам абе ти на мойта порта къде прочете че праим дограма та ми докладваш

нема значение остави ми неква бележка и каза ,че след 10 пак ше мине ни сака да еде ни да пие закво ми е да идва 

20210420_200013[1].jpg

и да се похвала от осем зайци днеска седмия се укоти 

такава година не съм имал 

сега чекам само мъжкия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, alexnell написа:

и да се похвала от осем зайци днеска седмия се укоти 

такава година не съм имал 

сега чекам само мъжкия

Какво значи укоти? Роди ли? Честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Какво значи укоти? Роди ли? Честито!

значи ,че от седем женски сега имам около 50 малки ама ме притеснява че мъжкия още не е родил та го чекам и него

преди 3 минути, alexnell написа:

значи ,че от седем женски сега имам около 50 малки ама ме притеснява че мъжкия още не е родил та го чекам и него

знаеш ли го вица за фермера .,.,.,. дето се ядосал ,че кокошките му не снасят 

Влезнал нашия при кокошките и им казал ,значи утре коя не е снесла по 3 яйца направо отива на дръвника

Влиза на следващия ден у кокошарника и гледа коя снесла 3 ,коя 4 само една снесла 

едно яйце ама големо 

и тоя вика край ти  на дръвника ,а кокошката му рекла чекай бе я съм петела знааш ли колко се напъвах докато го снесем тва еце

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

неколко клипа от един личен приятел -едно време  съсед ама си изгубихме следите 

отдавна 

навих директорката даже та го викнахме з а бала .,.,.,., споменииии

да му се незнааа кога остарех толко бързо   ,.,.,.,.,. едно време купон до 3-4 после отивам на работа 

сега пием неколко малки легам си  у 11  и викам на жената дай дупето насам и после умирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Не съм почитател на чалгата, но съм се научил да я търпя. Някои изпълнения на някои изпълнители – Сашо Романа, Софи Маринова-ранната, онзи слепия с турско име – даже ценя музикално и душевно.

Харесвам и некои кючеци на духови групи, най-известната е "Оркестър за свадби и погребения" на оня там, с "Месечина" от "Подземието".

Предлагам следния кючек на чалгаджиите, да кажат харесва ли им. За мен е много добра музика в народния жанр.

Asfalt tango, група и парче, румънска циганска духова група

https://m.youtube.com/watch?v=5pvUqeH24_E

Ще го нарека "Рондо ала гюпци".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване