Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Използвам робоформ. На по-старата версия в диск С имаше папка със запазени пароли и редовно копирах и си ги слагах на другия диск.

Но с новата версия 9, няма такава папка.

Моля някой, който ползва тази програма да ми обясни как регулярно да си запазвам паролите на друго място, за да мога при необходимост да ги възстановявам.

Използвам free версията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, kalan написа:

и редовно копирах и си ги слагах на другия диск.

Защо ли е нужна въобще програма,след като ги копираш и поставяш паролите? Най-простия и сигурен начин е да си ги зaпазиш всичките в един файл на Notepad.Можеш да си го съхраняваш където си искаш и да използваш навсякъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, kalan написа:

Здравейте,

Използвам робоформ. На по-старата версия в диск С имаше папка със запазени пароли и редовно копирах и си ги слагах на другия диск.

Но с новата версия 9, няма такава папка.

Моля някой, който ползва тази програма да ми обясни как регулярно да си запазвам паролите на друго място, за да мога при необходимост да ги възстановявам.

Използвам free версията.

Едит/

Видях късно - че си с фрее версия.

Аз съм с излекувана версия 8.9.6 и имах такива проблеми. Накрая се примирих, че ще качва паролките в некакъв облак. Да, има начин за бекъп по начина на ЦърВул, но пак е през име, парола и облака.

Имам на компа версии 6, 7, 8 като инсталатори, излекувани. Но за съжаление вече не работят с новите браузери и с Десетка. Абе - намерили са му цаката и ще се примирим с облака и акаунта.

За фрее версията разбира се се отнася - същото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цър-вул, това не става при фрий версията.

Dimy, точно затова сложих фрий, защото не работеше с хрома, а аз от мозилата се отказах.

Не знаех, че качват паролите в облак.

А ако ми се наложи преинсталация  вляза с паролата си, ще ми се възстановят ли от облака тези пароли?

Димитър 59, при робото не се копира, директно се попълва. Не затова е темата. Аз предпочитам да си го ползвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, kalan написа:

Цър-вул, това не става при фрий версията.

Dimy, точно затова сложих фрий, защото не работеше с хрома, а аз от мозилата се отказах.

Не знаех, че качват паролите в облак.

А ако ми се наложи преинсталация  вляза с паролата си, ще ми се възстановят ли от облака тези пароли?

Димитър 59, при робото не се копира, директно се попълва. Не затова е темата. Аз предпочитам да си го ползвам.

Да, би трябвало да ги дръпне от облака.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да си прав, дано.

Сега открих и в сайта на робото, че някакъв CSV файл при свободната версия можело да се тегли. Дано да възстановява той паролите.

Аз от години го ползвам робото, проблеми не съм имала с паролите. Нищо не ми е било хаквано.

Единствено там не си държа паролите за банката. Ей, така, за всеки случай 🙂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, kalan написа:

Аз от години го ползвам робото, проблеми не съм имала с паролите. Нищо не ми е било хаквано.

Никога не е късно да ти хакнат паролите!В облака се намират на разположение по интернет,а само наивник може да си мисли,че интернета обслужва само него...! Във файл на Notepad,записан на флашка,прибрана на скришно,е най-сигурния начин да се съхраняват пароли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване