Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за слушалки

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся си някакви слушалки за гейминг и музика. Не търся някакви sennheiser или нещо прекалено скъпо.. Бюджета ми е около 150-200лв. Принципно мислех , че ще стигнат за wireless ама като видях цените разбрах ,че трябва да са с кабел. Спрял съм се на Razer Blackshark V2 X , SteelSeries Arctis 1 ( и wireless) и SteelSeries Arctis 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Антон Кръстев написа:

Здравейте. Търся си някакви слушалки за гейминг и музика. Не търся някакви sennheiser или нещо прекалено скъпо.. Бюджета ми е около 150-200лв. Принципно мислех , че ще стигнат за wireless ама като видях цените разбрах ,че трябва да са с кабел. Спрял съм се на Razer Blackshark V2 X , SteelSeries Arctis 1 ( и wireless) и SteelSeries Arctis 3.

С кабел са по-сигурни, особено ако ще си геймър. Иначе всичко в диапазона до 200 лева ще ти върши работа. Остава вече да ти е удобно на ушите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

С кабел са по-сигурни, особено ако ще си геймър. Иначе всичко в диапазона до 200 лева ще ти върши работа. Остава вече да ти е удобно на ушите.

Принципно не държа толкова да е перфектен звука , а микрофона да е г/д читав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Антон Кръстев написа:

Принципно не държа толкова да е перфектен звука , а микрофона да е г/д читав.

Лошото е че трябва да ги тестваш сам. Всеки си има отделни предпочитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Лошото е че трябва да ги тестваш сам. Всеки си има отделни предпочитания.

Идея къде да отида да мога да ги тествам? Тези където съм ги споменал ги няма в тези масовите магазини за техника. Трябва да правя цигански номера да поръчвам,пробвам и да ги връщам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Антон Кръстев написа:

Идея къде да отида да мога да ги тествам? Тези където съм ги споменал ги няма в тези масовите магазини за техника. Трябва да правя цигански номера да поръчвам,пробвам и да ги връщам..

Ами по време на покупката ще имаш малко време да ги тестваш и да видиш дали са ти удобни. Няма друг вариант. Но това не значи, че в последствие ще са ти удобни, особено ако си геймър.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.03.2021 г. в 20:27, Емил Костов написа:

Ами по време на покупката ще имаш малко време да ги тестваш и да видиш дали са ти удобни. Няма друг вариант. Но това не значи, че в последствие ще са ти удобни, особено ако си геймър.

Човека от Пулсар ми влезна в положение и ми разреши да ги тествам... взех Razer Blackshark V2 X. Попринцип не съм фен на рейзъра ама ми изглеждат читави. Само трябва да измисля как да вържа колонките и слушалките , че нещо жаковете стават много :D Някакво решение ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Logitech Z200- попринцип имат двата жака за слушалки и микрофон. Когато ги включа не работи микрофона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Търся слушалки за работа и пътуване с градски транспорт (аудио книги) - 40мм диафрагма, полузатворени, за да изолира донякъде шумът отвън.
до 50 - 80лв. http://hardwarebg.com/forum/images/smilies/standard/conf.gif
Да са максимално прави, тоест без излишни убаcявания.
Нещо трябва ли да докупувам (усилвател)?
Блутуут има ли смисъл да гледам за тия пари?
ПП: Мик. добре ли е да има или да наблегна на звука?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За бюджета, който си определил няма да намериш мониторни слушалки, които да "не украсява звука".  Трябва да го увеличиш поне три пъти за постигане на това, което искаш. 

От бюджетните марки разгледай Superlux, Edifier. 

Edifier имат безжични моделчета които са ок. За жичните погледни удобните  Edifier H850. 

Относно дали  ж. слушалките изискват допълнителен усилвател: с моделите до 64 Ома, не би трябвало да имаш проблем за захранването им с телефон или външен аудио плеър. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Mr. ?? написа:

За бюджета, който си определил няма да намериш мониторни слушалки, които да "не украсява звука".  Трябва да го увеличиш поне три пъти за постигане на това, което искаш. 

От бюджетните марки разгледай Superlux, Edifier. 

Edifier имат безжични моделчета които са ок. За жичните погледни удобните  Edifier H850. 

Относно дали  ж. слушалките изискват допълнителен усилвател: с моделите до 64 Ома, не би трябвало да имаш проблем за захранването им с телефон или външен аудио плеър. 

От двата тези пасват (чета и коментарите тук) - дали няма да съм почти изолирането от околните?
_не ги намирам в нета - бг поне.

Суперлукса са им доста омовете и са тежки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване