Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Емилия разпознай бисексуалния съпруг

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Че аз се радван на такова отношение от негова страна. Админа на форума за толкова години не ме е блокирвал никога, но Той успя от раз, както казват руснаците. Хората какво казват? Абе хубава работа, ама белгийска( т.е. Бай Ганьова)

Е как да не се гордея че съм в

51Rn9t6N0DL._AC_.jpg

С такива яки имена като дядо Стефан, Мустака, дедо Еврейко.....

преди 11 часа, acnekt написа:

Ако блокираш и админа, те признавам. То не останаха потребители само админа, той остана.

Е той нали е голям факир та кат нищо може да блокира някой админ ама ще го призная за Худини ако блокира баш шефа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 116
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, petie1 написа:

Е той нали е голям факир та кат нищо може да блокира някой админ ама ще го призная за Худини ако блокира баш шефа

Мани, ще монтира Це-Ка ключе, като на неговите хардове и нанайси достъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле що хейтъри са се събрали тука, мило и драго им е да четат и пишат в тема посветена на това което са.
А Емилия като гледа нашенците какви са злобари, май ще се омъжи и тя в западна Европа за по-сигурно. Така и така е възпитаничка на френската гимназия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, bulljo написа:

Мани, ще монтира Це-Ка ключе, като на неговите хардове и нанайси достъп.

Ама вече няма Це-Ка ключета новите дискове се забучват директно за слота оня рева точно затва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.03.2021 г. в 14:49, Белгиеца написа:

Един куп глупости за бисексуалните...

Има и гейове, и бисексуални, на които не им личи изобщо. Да видим тогава какви ще ги плещиш. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Валсо написа:

Има и гейове, и бисексуални, на които не им личи изобщо. Да видим тогава какви ще ги плещиш. :D 

Ами ти като осъзнат и признат бисексуален живял и с жена и мъж след нея, е редно да пообясниш на Емилия как да ви разпознава, за да не се прекарва да ви се доверява и остане после самотна майка с две деца. Тя тебе лесно ще те разпознае като неподходящ за съпруг, защото си от активните бисексуални гейове, ама проблемът е с пасивните като тоя дето ти е бил булка на тебе. Те са опасни за младите момичета защото са със сходни души като жените. Особено някой по-кльощав красавец привличащ трътлите, може да направи нещастна някоя неопитна. 

Ето, сега имаш трибуна да обясниш кой какъв е като вътрешен човек на съсловието ви.
Другите бисексуални ги е страх да се декларират като такива, защото са наясно че после ще станат обект на подигравки от страна на огромното мнозинство от хетеросексуалните съфорумци. А ти вече като обясни преди година, че жените били като змии и само за пари мислели, заради тях си минал на мъж. Та репутацията ти е оплескана вече и можеш да се изказваш спокойно. Току виж си взел та си станал симпатичен на един друг много известен уж скрит бисексуален от този форум. Той е доказал че обича да се обкръжава с такива хора като тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Ами ти като осъзнат и признат бисексуален живял и с жена и мъж след нея, е редно да пообясниш на Емилия как да ви разпознава, за да не се прекарва да ви се доверява и остане после самотна майка с две деца. Тя тебе лесно ще те разпознае като неподходящ за съпруг, защото си от активните бисексуални гейове, ама проблемът е с пасивните като тоя дето ти е бил булка на тебе. Те са опасни за младите момичета защото са със сходни души като жените. Особено някой по-кльощав красавец привличащ трътлите, може да направи нещастна някоя неопитна. 

Ето, сега имаш трибуна да обясниш кой какъв е като вътрешен човек на съсловието ви.
Другите бисексуални ги е страх да се декларират като такива, защото са наясно че после ще станат обект на подигравки от страна на огромното мнозинство от хетеросексуалните съфорумци. А ти вече като обясни преди година, че жените били като змии и само за пари мислели, заради тях си минал на мъж. Та репутацията ти е оплескана вече и можеш да се изказваш спокойно. Току виж си взел та си станал симпатичен на един друг много известен уж скрит бисексуален от този форум. Той е доказал че обича да се обкръжава с такива хора като тебе.

1. Да слагаш всички под общ знаменател не говори добре за теб. А може би просто не си дорасъл мозъчно. Всяко стадо си има мърши, вкл. и вие хетеросексуалните. Признавам, че преди години и аз генерализирах хората, но се намериха хора, които ми отвориха очите и сега съм на съвсем друго мнение.
2. Понятието "бисексуални гейове" предизвиква смях, защото отново показва колко малко до нищо не знаеш по въпроса и си пишеш глупости просто, за да има за какво да пишеш. :D 
3. Да, аз не се крия, но и не помня да съм споменавал тук сексуалността си, защото не е ставало на въпрос. А може и да съм споменавал, но е било отдавна и не помня. И хич не ми пука кой какво мисли, особено що се отнася до непознати хора, чиито муцуни не съм виждал през живота си. Единствено мнението на важните за мен хора е важно, а това са същите хора, за които и аз съм важен за тях. Не всеки гледа тесногръдо на другите през призмата на сексуалността, както ти правиш. Другите се крият не поради причините, които ти каза, а защото българският народ в по-голямата си част все още е средновековен дивак. Няма да навлизам в подробности, защото ме мързи, но мисля, че четящите и сами ще се досетят, а някои дори може и да се припознаят.
4. Друга грешка, която правиш или пък е може би отново невежество, е да си мислиш, че човек избира сексуалността си. Както не избираме ДНК-то си, цвета на очите си и кои да са ни родители, така не избираме и нещата, които харесваме, в които неща влиза и сексуалността.
5. Пиши ми на лични кой е този известен скрит би от форума или пък ако той чете, да ми пише на лични. Аз също обичам да се обкръжавам с такива като мен, защото те разбират нещо, което никой хетеро не може да разбере. Да не говорим, че в повечето случаи един ЛГБТ човек струва колкото 10 хетеро по отношение на характер.
6. И последната ти грешка от невежество е да смяташ, че понеже сме бисексуални, значи задължително сме страхливи и/или полигамни.

Няма как да различиш бисексуален от хетеро. Точно както няма как да различиш и някои гей или лесбийки от хетеро. Това, за което говориш са глупави стереотипи, които в 99% от случаите изобщо не са вярни. И затова без проблем се разхождам сред луковите скинарски глави (луковмарш), а после онлайн им се подигравам, че са прости като в онази песен и че сред тях се е разхождал нехетеро човек, а те даже не са и разбрали. :D 

На тази неизвестна Емилия по-добре ѝ кажи да се пази от едни лицемери, облечени в черни рокли и размахващи кръстове, защото те не само ще я нае*ат в г*за, ами ще я накарат сама да им даде и последната си стотинка и после ще я оставят да живее на улицата, докато те си пълнят огромните търбуси, които едва успяват да поберат в Тойота Тундра:

IvDjP2p.jpg

Единствените, които можеш да различиш от множеството това са емовците - по изкецаните прически и белезите от рязане по ръцете. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Валсо написа:

5. Пиши ми на лични кой е този известен скрит би от форума или пък ако той чете, да ми пише на лични. 

Няма как да различиш бисексуален от хетеро.  

На тази неизвестна Емилия по-добре ѝ кажи да се пази от едни лицемери, 

Нямам разрешение да го издавам другия човек, ще вземе да ме намрази, а целта на темата не е такава.

А тебе как те разпознах миналата година че си би ?

Емилия я познавам лично, реално съществуваща героиня е точно с това хубаво женско име.

----------------------------

Сега понеже ти описа твоето мнение по тази тема, заслужаваш пръв да го научиш решението на линукс гатанката.
По този начин унижението към другите прехвалени разбирачи ще е още по-голямо.
Та тайната е следната:
Панелът0 ( нула = първи) се изпразва от всичко в него и му се туря само един лаунчър в него и се боядисва в червено, заради досадните примигваци очертания с червени тиренца. Те стават незабележими долу в левия ъгъл на червения фон. А в лаунчъра се туря функцията отваряща прозореца с опциите за настройките на всичките панели. Та един ляв клик долу вдясно пуска едновременно големия прозорец с настройките, който активира малкото прозорче в което се мери скоростта. А за настройките на малкото прозорче дето е горе съм избрал обратното на общата логика = да е скрит винаги, което означава че за да се види трябва или мишката да е върху него и големият да пуснат. Та големият се вижда че е бил пуснат долу до бутона на Firefox ама на никой не му направи впечатление. Както и на никой не му направи впечатление мъничкото червено правоъгълниче долу в левия ъгъл.
Ако не се изпразни панелът0 и се остави голям, ще примигват доста досадно червените тиренца около него докато не е спрян големия прозорец за настройките. А това че големият прозорец е прибран долу в лентата не скрива малкото прозорче горе със скоростите. Трябва да е напълно спрян с десен клик и после ляв, или ако не е бил свален, щото  Firefox го е покрил при неговото активиране, тогава само с 1 клик се спира и пак изчезва малкото прозорче.
Та това е тайната, да имаш нестандартно мислене, благодарение на което да използваш наличните функции в Xubuntu без да добавяш никакви кодове или външни добавки.
Разрешавам ти да им пуснеш снимка с решената гатанка от твое име, да им се изфукаш.
Ето и ние хетеросексуалните сме добри хора държащи на думата си бе, а ти имаше лошо мнение за нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Белгиеца написа:

Тебе как те разпознах миналата година че си би?

Вероятно съм го споменал някъде. Иначе на живо няма и да предположиш даже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Емилия я познавам лично, реално съществуваща героиня

Разбира се че е така. За контингента от 4-ти километър всичко е реално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Валсо написа:

Вероятно съм го споменал някъде.

Не не си се издавал ти директно, аз имам огромна база данни от преди време като бях консултант 7 години и се идвали при мене всякакви клиенти и клиентки.
Развил съм способността да разпознавам какво се опитват на скрият или да ме излъжат.
Един 26 годишен съсед е гей и се опитва да го скрие, ама аз го скивах как товарят багаж с неговия тъпкач и какво влюбено изражение имаше съседа. 
После го бъзикам за колежките му, уча го как да ги сваля а той се изчервява като госпожица и го е срам. Па имал колежка македонка, та му викам да му преведа един текст да ѝ го каже, а той си призна че няма да посмее.
И за твое сведение, тука в тази тема са се разписали бисексуални, питай ги на лична поща и вероятно ще ти го потвърдят, като са видели че ти открито се обявяваш за такъв.

А целта на тази тема е младите жени да се научат да ви разпознават, а не да ви изклюкарвам аз един по един кой какъв е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Белгиеца написа:

Развил съм способността да разпознавам какво се опитват на скрият или да ме излъжат

Така е всички ти знаят състоянието. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Развил съм способността да разпознавам какво се опитват на скрият или да ме излъжат.

Не си я развил, а си я имаш по рождение. Нали знаеш какво казват: "Takes ones to know one". Така че и ти спри да се правиш на хетеро. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Валсо написа:

Не си я развил, а си я имаш по рождение.

Нали знаеш какво казват: "Takes ones to know one".

Така че и ти спри да се правиш на хетеро. 

Не е баш по рождение,  преди да почна консултантската ми работа само тия с женските маниери ги разпознавах.
А аз сега ви разпознавам по метода на 
https://fr.wikipedia.org/wiki/Rétro-ingénierie

Това дето си го цитирал на английски не се отнася до мен, аз съм франкофон и тук обществото функционира по различен начин от при англичани и янки. Съжалявам не съм като тебе. Мъчно ли ти е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Белгиеца написа:

Не е баш по рождение,  преди да почна консултантската ми работа само тия с женските маниери ги разпознавах.
А аз сега ви разпознавам по метода на 
https://fr.wikipedia.org/wiki/Rétro-ingénierie

Това дето си го цитирал на английски не се отнася до мен, аз съм франкофон и тук обществото функционира по различен начин от при англичани и янки. Съжалявам не съм като тебе. Мъчно ли ти е ?

Ако получавах по 50 стотинки всеки път, когато някой "хетеро" ми каже "не съм гей", сега щях да съм по-богат от Найлон Мъск. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Валсо написа:

Ако получавах по 50 стотинки всеки път, когато някой "хетеро" ми каже "не съм гей", сега щях да съм по-богат от Найлон Мъск. :D

Ами на вас бисексуалните ви е лесно, можете да си пуснете един импулсен телефон да ви се обаждат гейове да си приказвате, както го правят каките с розовите телефони.
И виж по колко стинки ще ти дава оператора на минута и ги моткаш всички по половин час на телефона, вместо да играеш на игрички.
Па можеш да си направиш цял харем с момци ( от тоя сайт ще намериш достатъчно) и ги караш да се събличат пред камера през интернет и ти си им работодател. Също както каките се събличат пред японци, араби и аборигени пред камера.
Тука един от Варна пита какъв 6 ядрен процесор да си избере,това много ми прилича на нужда от обработка на домашно пopнo. 

Важното е Емилия да не попада на хора от твоята раса, че лошо ѝ се пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.03.2021 г. в 16:20, pix3l написа:

Ебати темата, ти верно си звезда тука...

Темата е капан , да дойдат да се издадат косвено бисексуалните кои са.
Бисексуалните ме мразят и само чакат да напиша някъде нещо за да ми правят контра, все да са срещу мен. Няма значение каква е темата, те се изказват срещу мен подигравателно, защото успешно ги разобличавам из целия форум. Ето скивай как инвалидът е кликнал харесване = 1 зелена точка за Валсо ( който не се крие че е бисексуален). С това емоционално кликане, без да мисли, се издава той какъв е. Той има право да си е какъв си ще, ама и аз го разпознавам и го сгащих за липсата на жена в неговия живот и котката в аватара му.
А дедко Стефко чак сега се осмели да си признае че е бисексуален, благодарение на тази тема. Падна му от плещите голяма тежест, която е криел от дъщерите му с десетилетия. 
Това коко(прасчо), това младочето от Берлин, това мианмарецът, това старецът от Палестина според мен са все бисексуални.
Особено смешен е с детинската си наивност, че нямал да бъде разпознат е мианмарецът. 
Та така, само Валсо(Радо) заслужава да не му се подиграват, защото не се крие че е бисексуален.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Белгиеца написа:

Бисексуалните ме мразят и само чакат да напиша някъде нещо за да ми правят контра, все да са срещу мен. Няма значение каква е темата, те се изказват срещу мен подигравателно, защото успешно ги разобличавам из целия форум. Ето скивай как инвалидът е кликнал харесване = 1 зелена точка за Валсо ( който не се крие че е бисексуален). С това емоционално кликане, без да мисли, се издава той какъв е. Той има право да си е какъв си ще, ама и аз го разпознавам и го сгащих за липсата на жена в неговия живот и котката в аватара му.
А дедко Стефко чак сега се осмели да си признае че е бисексуален, благодарение на тази тема. Падна му от плещите голяма тежест, която е криел от дъщерите му с десетилетия. 
Това коко(прасчо), това младочето от Берлин, това мианмарецът, това старецът от Палестина според мен са все бисексуални.
Особено смешен е с детинската си наивност, че нямал да бъде разпознат е мианмарецът. 
Та така, само Валсо(Радо) заслужава да не му се подиграват, защото не се крие че е бисексуален.

Никога не съм се крил през тези десетилетия бе любими. И двете ми дъщери, като бях по млад често ми повтаряха една фраза: Тате, моля те, спри се вече с тези жени" А аз ,изхождах от наученото от дядо ми: "Един мъж не е възможно да бъде със всяка жена, но е задължително да опита!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Белгиеца написа:

Сега ред на теб да си признаеш. Хрупаш ли целината нощем? Яздиш ли нощем с белите коне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, acnekt написа:

Сега ред на теб да си признаеш. Хрупаш ли целината нощем? Яздиш ли нощем с белите коне?

Не само тревица хрупа любимото ми момче, ами и рогца си има. Колко му е една хубава белгийка да постави рогца на българския юнак - Бай Ганьо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей тая белгийска мида не се спря да дрънка глупости за мен ха ха ха ами така действам аз на умствените инвалиди кат белгийскатта мида

И не ме е сгащил в нищо просто не се хваля кат някои хора

А пък лайка за Валсо е затова че е обяснил добре някои работи особенно за тия в черни раса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Kolev71 написа:

Аз също, Васко.

Чич Стефчо,едва ли сме само двамата с такова желание.

Друго искам да го питам @Белгиеца-на какво си го научил синът ти?Понеже се тупаш в гърдите че си баща на син.
Аз също имам син на възраста на твоя.Без мое знание се записа в "Приятели на армията" за да знае как се борави с оръжие и да защитава родината ако се наложи.А е на 15.

А вие там на какво ги учите в Белгия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване