Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Емилия разпознай бисексуалния съпруг

Препоръчан отговор

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Чувствата ни са взаимни. Когато науча за смъртта ти няма да се натъжа и няма да ми липсваш.

Уча го да чете наказателния кодекс и че насилието поражда ответно насилие.
Уча го също че армията е свърталище на агресивни индивиди садисти имащи потребност да стрелят на месо безнаказано.
За твое сведение господарите от Индианция не разрешават да се водят военни действия във и около Белгия, щото са си складирали тука едни бомби. Пък и НАТО тука се подвизава.
Та на нашите белгийски синове не им трябва да се обучават на ръкопашен бой като за пред дискотеките. А носенето на оръжие е забранено  за частните лица. Тука не е на мода мутренизацията. 

А аз съм ходил на спортна стрелба като бях на 16 годинки. Мога да те застрелям с пушка отдалече ако си мераклия. Само че времето на пушките е отминало. Сега руснаците те гръмват директно отгоре от космоса с техните неуловими ракети. Та агресията на твоят син ще го направи симпатизант на крайно дясна партия от лидерски фашистки тип. Ама ти си се радвай, че се учи да стреля и събирай пари за адвокати после, като е пребил някого щото не си е сдържал бушуваща агресия.

Ушите ти чуват ли, какво говори устата ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 116
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

на 17.03.2021 г. в 14:07, Kolev71 написа:

Не звезда, а руска петолъчка от времето на Хрусчов и Брежнев.

Значи падаща звезда.

на 19.03.2021 г. в 13:38, Белгиеца написа:

Бисексуалните ме мразят и само чакат да напиша някъде нещо за да ми правят контра

Значи всеки, който те постави на мястото ти, е Затова газ за велосипеди: трябва да знаете? Какво педал избера?и се ръководи от омраза. Това сам ли го измисли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Само че времето на пушките е отминало.

Мислех, че само аз съм го забелязал.

Meme Wtf GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Myanmar написа:

Мислех, че само аз съм го забелязал.

Абе я дай сайта на който ти си му админ, да ви скиваме какви рецепти за содомия си обсъждате там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе поне стана ясно че на белгийската мида му хлопа цялото дюшеме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Абе я дай сайта на който ти си му админ, да ви скиваме какви рецепти за содомия си обсъждате там.

Содомия е всичко що не носи човешки плод след консумация или размяна на половите органите, които има една жена и има един мъж. За децата от епруветка, какви са? Та да не задълбаваме.
Позната ли ти е тази дума, изобщо? На всяко изчеечение я споменаваш.

Ако не. Ето един пример.

Когато гледаш каки или батковци нощем според вкуса ти, може и през деня, ти си содомист.

Защото твоето семе не носи плод, а само го пилееш. На дивана, после в сифона.

Пътят на едно семе стига до канализацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, acnekt написа:

Содомия е всичко що не носи човешки плод след консумация или размяна на половите органите. Позната ли ти е тази дума, изобщо?

Белгийската мида опита да вкара библейски морал, но какичките, които се хвалеше, че гледа по тельовизора, го вкарват директно в ръждивия казан с олио и в категорията содомит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Myanmar написа:

Белгийската мида опита да вкара библейски морал, но какичките, които се хвалеше, че гледа по тельовизора, го вкарват директно в ръждивия казан с олио и в категорията содомит.

Много е лесно да хвърляш камъни или да сочиш с пръст, но другите 3 сочат към теб. 
Вкарва думи в устите на хората без да ги познава. Сякаш имам камера, съм инсталирал и ме вижда, всяка вечер с кого си лягам. Или до кого, на какво и така нататък...et cetera...

Лепи етикети сякаш сме някаква стока и сме се изложили на щанда за продан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Myanmar написа:

Сега схвана ли що не се хваля много много кат белгийската мида? Която трябва да знае знае ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тъжни истории стоят зад тези патологии. На мен ми става тъжно понякога и не мога да им се сърдя. И го казвам не като подигравка, а защото го мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Myanmar написа:

Абе, тъжни истории стоят зад тези патологии. На мен ми става тъжно понякога и не мога да им се сърдя. И го казвам не като подигравка, а защото го мисля.

Да, прав си може да е прожекция или отражение на това, което преживява всяка вечер Белгиеца с мъжете на жена му(или партньорът му). Възможно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, човекът просто се опитва да дразни... и, като гледам, му се получава. Трол ли е, внимание ли му липсва - няма значение, важното е, че намира хора да му се връзват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Чувствата ни са взаимни. Когато науча за смъртта ти няма да се натъжа и няма да ми липсваш.

Уча го да чете наказателния кодекс и че насилието поражда ответно насилие.
Уча го също че армията е свърталище на агресивни индивиди садисти имащи потребност да стрелят на месо безнаказано.
За твое сведение господарите от Индианция не разрешават да се водят военни действия във и около Белгия, щото са си складирали тука едни бомби. Пък и НАТО тука се подвизава.
Та на нашите белгийски синове не им трябва да се обучават на ръкопашен бой като за пред дискотеките. А носенето на оръжие е забранено  за частните лица. Тука не е на мода мутренизацията. 

А аз съм ходил на спортна стрелба като бях на 16 годинки. Мога да те застрелям с пушка отдалече ако си мераклия. Само че времето на пушките е отминало. Сега руснаците те гръмват директно отгоре от космоса с техните неуловими ракети. Та агресията на твоят син ще го направи симпатизант на крайно дясна партия от лидерски фашистки тип. Ама ти си се радвай, че се учи да стреля и събирай пари за адвокати после, като е пребил някого щото не си е сдържал бушуваща агресия.

Неуважаемий психо...анал-итико,чувства към теб нямам.
Ти връзка с реалноста имаш ли,или си помисли че пишеш на някой който не е бил в Белгия?При последното ни посещение в Брюксел имахме чувството,че се намираме в Кабул-бурки и арабска реч отвсякъде,какво НАТО и каква защита те гонят...

Относно синът ти-да е жив и здрав,и дано не се е метнал на теб понеже като чета на какво ги учите "вашите белгийски синове" лошо да му стане на човек,вместо самостоятелност да очакват от някого нещо.
Хайде,стига ти толкова за тази година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pix3l написа:

Според мен, човекът просто се опитва да дразни...

Пенсионер при това с 10-годишен компютър, но от Amazon с интегриран Це-Ка ключ на твърдия диск. Син на драйвер на КрАЗ-256Б и май'ка кондукторка. Навремето студент по психология. Знае малко или почти нищо, и мисли, че всичко знае, много е просто и лесно! Преоткрива топлата вода, колелото и най-вече форумите. От последното рестартира и започва изживяване, като ИИ, лансирайки формулата на успеха в живота. Кибичене около спирка при заложен капан за "рус ангел". После трансформация в кукувица, която сама снася яйцето за нов живот в гнездото на ангела.

Претендира за патент на "Теорията за безгрижния пенсионер". Самотата и липсата на социални контакти  в реалния живот, го докараха да излива водопади от "огледални клетки" (негов термин) на мозъка му в виртуала. Силното им преекспониране завърши с code name "мидата".

Странични ефекти.
Всеки дръзнал, да обяснява, че циклофренията не се лекува, получава авторска еднопосочна виза за джентълменския клуб.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
  • Любов 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Profruit написа:

Пенсионер при това с 10-годишен компютър, но от Amazon с интегриран Це-Ка ключ на твърдия диск. Син на драйвер на КрАЗ-256Б и май'ка кондукторка. Навремето студент по психология. Знае малко или почти нищо, и мисли, че всичко знае, много е просто и лесно! Преоткрива топлата вода, колелото и най-вече форумите. От последното рестартира и започва изживяване, като ИИ, лансирайки формулата на успеха в живота. Кибичене около спирка при заложен капан за "рус ангел". После трансформация в кукувица, която сама снася яйцето за нов живот в гнездото на ангела.

Претендира за патент на "Теорията за безгрижния пенсионер". Самотата и липсата на социални контакти  в реалния живот, го докараха да излива водопади от "огледални клетки" (негов термин) на мозъка му в виртуала. Силното им преекспониране завърши с code name "мидата".

Странични ефекти.
Всеки дръзнал, да обяснява, че циклофренията не се лекува, получава авторска еднопосочна виза за джентълменския клуб.

Забравил си да кажеш че белгийската мида малко и послъгва и че си търси другарчета щото му е скучно цял ден

Ха сега да го видя ко ще му роди празната чутура за последните ми два лайка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Вaсил написа:

,какво НАТО и каква защита те гонят...

Ох горките български селяни, карат ме да се срамувам заради тях, че и аз съм роден на село.
Те не знаят какво е НАТО и къде им е щаб квартирата в Европа.
Ами то заради това сте най-бедните бе ... щото не знаете къде се намирате на картата на Европа.

преди 15 часа, pix3l написа:

..., важното е, че намира хора да му се връзват.

А ти си един от четящите.
Виж сега, ще ти обадя само на тебе една тайна, ама между нас да си остане.
Трябва много талант и добро интелектуално превъзходство, за да успееш да заложиш капан на бисексуалните на тяхна територия и цяла групичка от тях да попадне в него.
Тази тема е особено успешна, натрих им носовете на бисексуалните.
А те си въобразяваха, че като са на тяхна територия това не може да им се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Белгиеца написа:

Ох горките български селяни, карат ме да се срамувам заради тях, че и аз съм роден на село.
Те не знаят какво е НАТО и къде им е щаб квартирата в Европа.
Ами то заради това сте най-бедните бе ... щото не знаете къде се намирате на картата на Европа.

Европеецо с омекнали китки виждам,че си имал пристъп на истерия нощес.Да я караме подред:

1.За селото-и да се срамуваш и да не,все тая-то живее в теб,където и да се намираш.Мъкнеш го със себе си-доживот.

2. Оказа се,че "интелекта ти който дъни стратосферата" е всъщност колкото на кокошка-понеже не схвана защо сравних Брюксел с Кабул ще ти опростя отговора: Белгийците живеят в страх от арабите в собствената си страна.За Пакта си последният човек който може нещо да ми каже,страната ми е част от него,за добро или зло.

3.Колко сме бедни и къде се намираме на картата теб изобщо не те касае по простата причина,че си един жалък безродник.

4.Видно е,че си потребителя с най-голям интерес в хомо-сферата във този форум.Случайност?

Пак заповядай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Вaсил написа:

Видно е,че си потребителя с най-голям интерес в хомо-сферата във този форум.
Случайност?

Няма случайности на този свят.
Бисексуалните ме мразят защото ги разобличавам по разни теми и те газ пикаят.
Я го виж коко1( прасчо) като брат близнак е на Мърлян обратния от сателитния форум.
Оня там си е сложил за ник едно смеещо се животинче, а тоя тука си беше турил Тошо Колев, но след като уведомих читателите относно бисексуалния Тошо, смени ника и аватара с по-неутрално гифче което се присмива и то. Оня Мърлян там все се прави на големия eбaч на мъжки дупета, а тукашният тича по темите и къде ме скива плюе змийска отрова. Не може да ме гледа горкият обратен коко1, щото му мътя водата. А оригиналният Мърлян писа миналата година на техния форум, че съм му враг. 

И сега предизборно си изпълнявам гражданския ми дълг, да уведомя нормалните хетеросексуални мъже кои кандидати от кои партии са бисексуални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Вaсил написа:

"интелекта ти който дъни стратосферата"

По точно копае към центъра на Земята :) И мене почна да ме съмнява нещо белгийската мида че много се врътка към *енделите и бисексуалните хм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Белгиеца написа:

Бисексуалните ме мразят защото ги разобличавам по разни теми и те газ пикаят.

141949724_3994139087284776_7609224884377276808_n.jpg.ab7efab62bd7d57c61ae66f873605395.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

По точно копае към центъра на Земята :) И мене почна да ме съмнява нещо белгийската мида че много се врътка към *енделите и бисексуалните хм...

Онанирането от ранна възраст (като тинейжър) до наши дни води единствено точно до такива недъзи. Човешка съдба. Нищо по вече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Kolev71 написа:

Онанирането от ранна възраст (като тинейжър) до наши дни води единствено точно до такива недъзи. Човешка съдба. Нищо по вече!

Ей го любимото ти момче  внука на дядо Онан в темата за *енделите на 2 място

1758694964_Screenshot_2021-03-23-2.png.bad317aa26d9878eaa3872ccd81d3c85.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено в такива теми не влизам, защото не ми са интересни глупостите в тях,но правя изключение, само когато моят любим е постнал нещо. Сега със се хванал със психологията, за да го догоня по ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване