Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос! Може ли да се свържат кабелите към нормален жак?

Виж решението Разрешен от Profruit,

Препоръчан отговор

Та скъсах си слушалките, които са Sony, но не знам точен модел и като оголих кабела и видях всички тези кабели реших да се обърна към вас тъй като съм некомпетентен.

Мога ли да ги свържа към обикновен 3,5 жак, който есамо една червена и една черна жичка и кой с кой кабел трябва да се свържат? 

PSX_20210309_171438.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка и на жака. Стерео ли е? Какви точно са цветовете на жичките на слушалките?

Въпреки че това, което е без цвят и облицовка, би трябвало да е масата, останалите са за ляв и десен канал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако, може да запояваш с поялник, възможно е да се измисли нещо.

Макар и да е "пипкава" работа да се запои нов жак, който едва ли ще изкара повече оригиналния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като ще се гадае - зелена -ляв канал ,червена- десен канал ,маса е тази без конец жица . Без да се прозвънят кабелите нищо конкретно не може да се напише.

преди 3 часа, Белгиеца написа:

всичко може свързвай смело

Всичко може и да се върже ,но това как ще помогне на питащия ?

Твой форумен почитател :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -Fu- написа:

Всичко може и да се върже ,но това как ще помогне на питащия ?

Аз не го познавам, нищо не знам за него, може пък да е магьосник нещо ...

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Белгиеца написа:

:offtopic_s:

Имаш право, питащия трябва да започва темата си с кратка автобиография :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Белгиеца написа:

Стига си осирал темите на хората с простотията си .Поредната тема отива към спама 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -Fu- написа:

:offtopic_s:

Имаш право, питащия трябва да започва темата си с кратка автобиография :D

А някой разбра ли този питащ какво пита ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Белгиеца написа:

А някой разбра ли този питащ какво пита ?

Да, иска да свърже/запои жиците на слушалките си към класически жак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -Fu- написа:

Да, иска да свърже/запои жиците на слушалките си към класически жак.

Е няма го на снимката този жак, значи темата е менте.

Аз много пъти съм си играл да запойвам точно такива неща, та знам предварително че е невъзможно неразбиращ човек да си е купил предварително стерео жакче да си го има за всеки случай, пък да не говорим за поялник. 
Сега, той ако беше тарикат щеше поне да пита как да запои при самите слушалки щото е дръпнал рязко и всичко се е било скъсало. Ама нали е гледал набързо да пусне темичка за раздумка та не му е мислил много много. Явно е някой старец правещ се на хлапе тука. 
А ти как мислиш, колко човека са клъвнали на въдицата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, adersa написа:

Стига си осирал темите на хората с простотията си .Поредната тема отива към спама 

Аз тебе съм те блокирал, ето на тази тема си виж името на снимката с блокираните от мен 

Та няма смисъл да се мъчиш да ми пишеш, не съществуваш повече за мен с този ник.

А никът пуснал тази тема е менте, създаден само да се задават въпроси от него за раздвижване на дейността на форума с цел симулиране на голям интерес към него от нови и нови несъществуващи реално потребители, които все нещо имали били да питат.

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение
преди 17 часа, dinkoty написа:

Та скъсах си слушалките, които са Sony, но не знам точен модел и като оголих кабела и видях всички тези кабели реших да се обърна към вас тъй като съм некомпетентен.

Мога ли да ги свържа към обикновен 3,5 жак, който есамо една червена и една черна жичка и кой с кой кабел трябва да се свържат?

PSX_20210309_171438.jpg

Само една червена и черна жичка предполага, че жака е моно. Скъсаните изглеждат така умишлено. Постига се по-висока гъвкавост при пречупване на звуковия кабел в пространството, затова тоководещите нишки ги оплитат в изолационни такива, а цвета е за ориентация. Ножичка, поялна паста, подходящ поялник и умение, за да възстановиш.
Успех!

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Белгиеца написа:

Аз тебе съм те блокирал, ето на тази тема си виж името на снимката с блокираните от мен 

Та няма смисъл да се мъчиш да ми пишеш, не съществуваш повече за мен с този ник.

А никът пуснал тази тема е менте, създаден само да се задават въпроси от него за раздвижване на дейността на форума с цел симулиране на голям интерес към него от нови и нови несъществуващи реално потребители, които все нещо имали били да питат.

Не се излагай като белгийски кифладжия. Момчето е на години, като на твоя син и най малкото му идва на ум да си измисля никове или да се забавлява с някой от форума. Често пъти си много неадекватен в преценките си, любими мой! Ама аз съм ти свикнал на прищявките. Сега и момчето ще разбере, че си селянче от Михайловградско, а не белгиец!

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Венцус
      Здравейте,
      Ако може някой да ми отговори, мога ли да свържа посредством блутут слушалки със саундбар  и така да слушам звука от телевизора?  Слушалки - Bluetooth Слушалки PowerLocus P1, саундбар - Sharp  HT-SB95, телевизор   LG 43UK6470PLC. Саундбарът се свързва лесно с телефона. Натискам бутона "блутут", след това "сдвояване" , саундбарът излъчва сигнал,  на телефона излиза  името и вече мога да предавам звук от телефона на саундбара. Обаче обратното не се получава - не  може да се предаде звукът от саендбара на слушалките. Възможно ли е блутутът на саундбара да е еднопосочен, само да приема сигнал, а да не може да предава. 
    • от FilthyPinko
      Здравейте, закупих си слушалки с микрофон ''Sharkoon Rush er1'' преди 6 месеца. Всичко беше наред и се чуваше идеално , с помощта на Реалтек Драйвърите разбира се. Снощи докато си говорих с приятели до към 6 часа сутринта абсолютно нищо му нямаше. днес като се събудих се чуваше бучене и неприятен звук, преди имах същите но ги вчупих...и те правиха същия проблем при което се оправяше всеки път по различен начин например да се сложе (Noise Suppression). Моля ако някой има някакви отговори дали това не е от звуковата карта или е от самите слушалки да сподели със мен.

П.С Никога не си изключвам компютъра а го оставям на (Sleep)
    • от Kaloyan Atanasov
      Здравейте, в момента търся да закупя bluethooth слушалки и съм се спрял на два модела:House of Marley - Positive Vibration XL-https://www.ozone.bg/product/slushalki-positive-vibration-xl/  и Audio-Technica ATH-S200BT-https://vsystem.bg/slushalki-audio-technica-ath-s200bt-cherni .Ако имате и други предложения за по-добри Bluethooth слушалки  до 130 лв.пишете коментар.
    • от Kaloyan Atanasov
      Здравейте, в момента търся да закупя bluethooth слушалки и съм се спрял на два модела:Jbl E45 BT-https://edigital.bg/bluetooth-slushalki/jbl-e45btblk-bluetooth-slushalki-cherni-p472371  и Audio-Technica ATH-S200BT-https://vsystem.bg/slushalki-audio-technica-ath-s200bt-cherni .Ако имате и други предложения за по-добри Bluethooth слушалки  до 130 лв.пишете коментар.
    • от chilly2
      Здравейте, искам да си купя нови слушалки, но не знам точно какви.
      Ще ги използвам за игране на игри и слушане на музика.
      Нямам допълнителна аудио карта или осиловател.
      Бюджетът ми е между 150-200лв..
      Благодаря за отговора!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване