Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с блутут на лаптоп

Препоръчан отговор

Лаптоп Тошиба с Уиндоус 10 от вчера сигнализира за проблеми с юсб блутута. Промяната на драйвера с по-нов или по-стар не дава резултат. Има ли средство за тестване на това устройство? Как да разбера дали може да се оправи?

33.PNG

55.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го, намери развалени файлове и ги оправи упешно, после пуснах и поправка (с Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth) , което също завърши успешно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартира? И след рестарта?

преди 1 минута, NEVADA написа:

после пуснах и поправка (с Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth) , което също завърши успешно.

От това е нямало нужда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с някой live linux, ако и там не работи, значи е за смяна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Павка( за русенския Павел) става въпрос. 

Защо с такова пренебрежение се отнасяш към хората от които единственно пловдивсикя Павел е направил такова добро изказване за теб?

Много от хората в техническите раздели и най вече в "Операционни системи" виждат и са наясно че си добър и можеш да им помогнеш. Има една възрастова граница при мъжете от 50 до 65 години , които често се самозабравят , ако преди това са се изявили някъде със своите знания. След това, това се губи и стават нормални мъже. Предложил си решение на въпроса, след което ти се съобщава че е изпълнен от колегата, но така или иначе все още съществува. RAZE, който също уважавам е изказал свое мнение по въпроса, което е решение за мен(за теб може и да не е) а ти веднага не че си готов, а повтарям, веднага го иронизираш. Да направим така. Всичко като въпроси на питащите, да ги оставим за отговор само когато ти се появиш във форума. Щото излиза, че техните коментари или съвети са грешни и не е необходимо да коментират даден казус.Павел (от Пловдив) общо пише рядко коментари и обикновено в технически раздели. Не съм видял ни един негов, с който да изказва някакъв сърказам към когото и да било. Не го защитавам, но едва ли имаш право към когото и да било да си позволяваш волности. Като не ти харесва постът - подминаваш го или коментираш че е дал неадекватен отговор. За какво се борите тук бе момчета, когато форумът е създаден за взаимопомощ по всички технически въпроси, които ни интересуват? Или по точно да Ви питам това. Може би за такива като Вас е важно да ви пишат плюсове и звездичка за най добър отговор по дадена тема. Че вие сте по бетер и от децата в детската градина, защото при тях няма такива екстри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 1 час, Kolev71 написа:

Защо с такова пренебрежение се отнасяш

Само ще кажа:"Крушката си има опашка" и не, не е пренебрежение.
И спирам да коментирам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, цър-вул написа:

И спирам да коментирам!

Това не е офтопик, а отговор на моя въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Raze написа:

Пробвай с някой live linux, ако и там не работи, значи е за смяна.

Това е решението на всички въпроси при съмнения "Хардуера ли е виновен или софта?"!

Май трябва да се направи влизането във форума с проверка "Имаш ли включена флашка с Убунту?" При Да - влизаш, при Не - Get lost. :)

Става въпрос за проверка от максимум 10 минути, ако пробващия е съвсем ламер... Ако не е - 3-4 минути!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Kolev71 написа:

Това не е офтопик

Той е като ваксините-ползата от него е повече от вредата. Аз заобикалям лошото и съм благодарен за доброто. Да е жив и здрав! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, цър-вул написа:

Жив офтопик е, щом не е по публикуваната тема!

Добре. Съгласен съм с твоето мнение, но в такъв случай, след като знаеш че си е жив офтопик и си високо интелигентен човек, кой дявол те кара да пускаш и ти офтопици по темите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, цър-вул написа:

И спирам да коментирам!

преди 2 часа, Kolev71 написа:

Добре. Съгласен съм с твоето мнение, но в такъв случай, след като знаеш че си е жив офтопик и си високо интелигентен човек, кой дявол те кара да пускаш и ти офтопици по темите?

Защото беше обяснение към твоя офтопик!

Мога и да не пускам офтопици - когато (докато) темата е чиста!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, цър-вул написа:

Защото беше обяснение към твоя офтопик!

Мога и да не пускам офтопици - когато (докато) темата е чиста!

Ама ти ли прецени, че постът ми е офтопик или някой ти е помогнал?  Щото отстрани не изглежда така, както твое величество си мисли.

Павка, я го давай по кротко и се научи на някои обноски с хората. Ако някои хора те уважаваме, това е защото си си го заслужил, но точно при мен, твойте мурафети не минават. И друг път пред всички съм ти правил сериозни забележки. Няма да ти цепя басма, я!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път, ще си позволя да взема страна, вероятно, нарушавайки точка от правилника.
Анализирайки от всоята камбанария, не помагаме. Хората вече бързо се ориентират и малко им трябва да разпознаят решението на поставените (технически) въпроси. 

Времето е доказало, че доверието и уважението, трябва да са взаимни!  NEVADA го е оценил, много точно:

преди 10 часа, NEVADA написа:

Аз заобикалям лошото и съм благодарен за доброто. Да е жив и здрав! 

Това е истината и начина! 

Разделението е само за владетели, лидерите обединяват! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване