Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Експорт на контакти от Gmail


Препоръчан отговор

Имам акаунт в Gmail и контактите ми са в него. Имам около 1000 контакта, които са разделени в няколко групи:

Приятели
Колеги
Служебни
Спорт
Разни

Искам да си експортна всички контакти заедно, но тази опция вече я няма. Мога да експортна контактите група по група, но не и всички заедно. Четох в много сайтове и някъде се казва, че има начин, но не успях да разбера какъв е. Въпросът ми е мога ли да експортна всички контакти наведнъж чрез приложение, програма или друг начин?

  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и по този начин се експортват контакти само за съответната група. Не може да се експортнат всички контакти заедно. Преди можеше, но вече не или поне аз не знам как да го направя.

  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е щом разработчика е разкарал опцията, какво очакваш, някой външен човек, така да влезе и да я върне обратно ли? Това е уеб сайт, а не програма.

PS: Кой ползва gmail контакти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги ползвам тия Гмейл контакти и то от години и съм доволен, но сега тази опция като я няма и малко ми спъва работата. Ти за контакти какво използваш и как ги прехвърляш на различни устройства и как ги запазваш на компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, цър-вул написа:

Пробвай през друг браузър!

Какъв браузер? Той ползва gmail! Какво общо има това с темата?

преди 17 минути, ozic написа:

Аз ги ползвам тия Гмейл контакти и то от години и съм доволен, но сега тази опция като я няма и малко ми спъва работата. Ти за контакти какво използваш и как ги прехвърляш на различни устройства и как ги запазваш на компютър?

Ако говориш за контактите от номерата на телефона-много е лесно. Пуснал съм синхронизация между gmail и телефона. И когато добавя нов конткакт, след това автоматично отива в gmail. Ако добавя ново устройство - вкарвам имейл и парола. След малко започват да се прехвърля всичко - контакти, писма и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите не са на групи и ги избирам така: Първо избирaм един призволен като  избера квадратчето, което се появявя като се позиционитам върху него. След като се избере един, тогава се появява меню, от което мога да избера всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Eclipse2G написа:

Какъв браузер? Той ползва gmail! Какво общо има това с темата?

А ти - как достъпваш услугата Gmail“?

Казвам „услуга“ - щото това е само „пощенска кутия“ - Контактите са в акаунта, в Google.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш Google Contacts и през браузъра и там има опция да ги експортираш всички.

Export, back up, or restore contacts - Computer - Contacts Help (google.com)

Export Contacts from Google (into CSV file) - YouTube

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...