Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 65
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Естествено, нали първо трябва да си регистрирал камерата на мобилното приложение с имейл и парола. От тук също става :   https://www.ucloudcam.com/login

Internet Explorer - най-обвиняваният браузър в историята на Windows

В упътването на камерата е написано и дадени линкове за  PC и мобилно приложение, като това за PC  става през регистриран твой имеил адрес. Работата е много лесна и ще отнеме около половин час. Камера

Публикувани изображения

преди 18 минути, Dimitar Ivanov написа:

Мога ли да свържа този вид камера с компютър

Screenshot_20210319-130105.png

Screenshot_20210319-130136.png

В упътването на камерата е написано и дадени линкове за  PC и мобилно приложение, като това за PC  става през регистриран твой имеил адрес. Работата е много лесна и ще отнеме около половин час. Камерата работи добре. Успех от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точния модел на кламерата, за да ти намерим упътване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.03.2021 г. в 13:36, Емил Костов написа:

Кажи точния модел на кламерата, за да ти намерим упътване.

Тава са снимки на информация за двете камери ,не знам дали дават информация за модела им

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Dimitar Ivanov написа:

Тава да снимки на информация за двете камери

https://www.eyeplusiot.com/login

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, нали първо трябва да си регистрирал камерата на мобилното приложение с имейл и парола.

От тук също става :   https://www.ucloudcam.com/login

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Dimitar Ivanov написа:

този линк ми иска регистрация. ИМЕЙЛ и парола...

Вие имате ли ги или тепърва се каните да си купите? Ненапразно съм ви написал, че камерата работи през компютър, след регистрация по имеил адрес. А ако сте купил вече, всичко е написано в упътването

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kolev71 написа:

Вие имате ли ги или тепърва се каните да си купите? Ненапразно съм ви написал, че камерата работи през компютър, след регистрация по имеил адрес. А ако сте купил вече, всичко е написано в упътването

Камерите са инсталирани и ги гледам през телефона. Искам да ги гледам и през компютър ( лаптоп)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново!

"Ненапразно съм ви написал, че камерата работи през компютър, след регистрация по имеил адрес."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че на телефона си с YCC365 Plus.  За да гледаш на приложението, трябва да влезеш с имейл и парола. Точно с тях влизаш и на сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Dimitar Ivanov написа:

Благодаря! Получи се !

Хубаво е да си поставите SD карта в слота на камерата(позволява до 120 гигабайта) но  поне да е по голяма по обем от 32 гигабайта, за да можете да записвате по продължително време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, lupis написа:

Предполагам, че на телефона си с YCC365 Plus.  За да гледаш на приложението, трябва да влезеш с имейл и парола. Точно с тях влизаш и на сайта.

Камерата с приложението YCC365 Plus се получи,но имам камера , която работи с приложението iCSee. С нея по същия начин? Как да добавя втора камера в сайта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Dimitar Ivanov написа:

Камерата с приложението YCC365 Plus се получи,но имам камера , която работи с приложението iCSee. С нея по същия начин? Как да добавя втора камера в сайта?

За втората Камера на ICSee правил ли си регистрация на приложението, както при първата? Аз отново ти казвам: Извади си и прочети ръководствата и на двете и всичко ще ти се изясни.Lupis да ме извини, защото питането беше към него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Kolev71 написа:

Хубаво е да си поставите SD карта в слота на камерата(позволява до 120 гигабайта) но  поне да е по голяма по обем от 32 гигабайта, за да можете да записвате по продължително време.

Имам карта 128G

преди 1 минута, Kolev71 написа:

За втората камера на ICSee правил ли си регистрация на приложението, както при първата? Аз отново ти казвам: Извади си и прочети ръководствата и на двете и всичко ще ти се изясни.

Значи по същият начин ,но мисля че всичките кмери са на една регистрация , но ми се появи само едната

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Dimitar Ivanov написа:

Имам карта 128G

Това ти е максимума, който можеш да сложиш - 120 гига. Пробвано е и работи без проблем . Аз съм ползвал от бързите карти на SanDisck

преди 20 минути, Dimitar Ivanov написа:

Имам карта 128G

Значи по същият начин ,но мисля че всичките кмери са на една регистрация , но ми се появи само едната

Използвай още един браузър за втория адрес. Направи си екрана на 2 половинки от браузърите и ще си ги гледаш и двете. Това е един от начините.

Ето, така!

Митко! Ти упорито не искаш да прочетеш упътванията, които са с камерите, а в тях има много описани неща, доколкото си спомням и със снимки.

ScreenShot005.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен има 4 камери с една регистрация, виждат ми се и четирите на едно място, като екрана е разделен на 4.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lupis написа:

При мен има 4 камери с една регистрация, виждат ми се и четирите на едно място, като екрана е разделен на 4.

Моите камери са различни по модел ( има снимки във въпроса на темата) Възможно ли е да се това проблема? И още един въпрос : има ли общо приложението с което работят ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. Сега погледнах по точно- екраните на камерите са по 3 на ред, четвъртата е на втория ред. Има място за още камери...

Кои са моб. приложения на камерите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Dimitar Ivanov написа:

Моите камери са различни по модел ( има снимки във въпроса на темата) Възможно ли е да се това проблема? И още един въпрос : има ли общо приложението с което работят ? 

Така е, да. Затова, за да виждаш двете камери съм ти дал този модел със екраните на монитора. А при Lupis и при мен, става точно така, както той ти е отговорил, та ако ще камерите да са и  7. За общо приложение си остава единствено ти да си потърсиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lupis написа:

ПП. Сега погледнах по точно- екраните на камерите са по 3 на ред, четвъртата е на втория ред. Има място за още камери...

Кои са моб. приложения на камерите?

Yoosee и  iCSee

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерите може да са различни по модел, но ако работят с едно приложение, ще се появят на едно място в сайта. 

преди 1 минута, Dimitar Ivanov написа:

Yoosee и  iCSee

Камерата на  iCSee я гледай през https://www.xmeye.net/index

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да опиташ тази камера, със старата си регистрация от предната. Тази регистрация си я запазваш и си правиш нова със другия имеил и парола. Я опитай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване