Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте,

напоследък имам чувството, че bitrate-та на клиповете в youtube е намален. по-старите клипове, които съм теглил от youtube ( преди 2 - 3 години ) са с много по-висок bitrate, отколкото са клиповете, които тегля сега, респ. качеството доста пада. за клип с резолюция 1280 x 720 bitrate-та варира между 350-450-600-700-1200 kbps показва vlc-плейърът. 

иначе интернет скоростта си е нормална над 40 Mbps.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, kolon написа:

здравейте,

напоследък имам чувството, че bitrate-та на клиповете в youtube е намален. по-старите клипове, които съм теглил от youtube ( преди 2 - 3 години ) са с много по-висок bitrate, отколкото са клиповете, които тегля сега, респ. качеството доста пада. за клип с резолюция 1280 x 720 bitrate-та варира между 350-450-600-700-1200 kbps показва vlc-плейърът. 

Твърде много чувства имаш!

След като сравняваш два файла дай пълните им характеристики! Казваш свален - тоест той се съхранява вече при теб и го гледаш локално, а говориш за твоята скорост която би имала значение само при поточно видео - защо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kolon написа:

варира между 350-450-600-700-1200 kbps показва vlc-плейърът. 

Само с тези ти думи ми стана ясно, че сега сядаш на компютър за първи или за втори път. Питай майка си или баща си. Не ти ли обръщат внимание? Свалил клип, гледа го от компютъра, а пък го свързва с интернет трафика! :biggrin:
Интерес представлява прийома как да си измерва качеството с битрейта! :no-no: Вместо да погледне характеристиките от свойства на файла, човекът наблюдава трафик данни! :magnifier:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какви мили хора и безпощадни специалисти в любимия ми форум! винаги можете да разчитате на тях! с такива юнаци любезното ни отечество няма да пропадне никугиш!

Бонбон с катран, сигурен съм, че майка ти и баща ти се гордеят с тебе и редовно им показваш супер яките си постове из интернет, а те те галят по косицата и примират от умиление. най-доволни сигурно са от високо професионалното ти умение да боравиш с малки жълти емотикончета защото навремето като дете сигурно не си имал достатъчно играчки и сега си наваксваш. харесваш ли кученца, котенца, картички, тортички ... ако искаш мога да ти дам линкове. ако знаеш какво е линк, де?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, plamen_petrov_80 написа:

Твърде много чувства имаш!

това ли те притеснява - моите чувства?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, kolon написа:

напоследък имам чувството

преди 3 минути, kolon написа:

това ли те притеснява - моите чувства?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване