Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Добавяне на опция изпразване към пряк път на папка?

Препоръчан отговор

Имам една папка на работния плот която е пряк път към друга папка.

Искам като чукна с десен бутон върху прекия път на папката на десктопа да ми се появи опция за изпразване на папката, как да го постигна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как папка, която е пряк път? Имаш в предвид пряк път към папка може би? И какво е това "изпразване" - искаш с десен бутон върху прекия път да триеш съдържанието на папката? Няма как да стане това. Освен ако ръчно не си програмираш някакъв скрипт и да го добавиш към регистрите да ти излиза с десен бутон специално за този пряк път.....принципно windows не знам да има такава функционалност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, grizly написа:

като чукна с десен бутон върху прекия път на папката на десктопа

И ще ти изтрива всичко, което е на десктпа. Това ли е идеята?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Raze написа:

Как папка, която е пряк път? Имаш в предвид пряк път към папка може би? И какво е това "изпразване" - искаш с десен бутон върху прекия път да триеш съдържанието на папката? Няма как да стане това. Освен ако ръчно не си програмираш някакъв скрипт и да го добавиш към регистрите да ти излиза с десен бутон специално за този пряк път.....принципно windows не знам да има такава функционалност.

Да, забравил съм да отбележа че съм си премахнал стрелкичките на всички икони на всички преки пътища и въпросната папка която всъщност е пряк път към друга папка си изглежда досущ като истинска папка точно.

Иначе искам да се получи като на кошчето - с десен бутон да ми се появява опция да изпразя съдържанието и.

Windows 7 Ultimate 64

преди 6 минути, цър-вул написа:

И ще ти изтрива всичко, което е на десктпа. Това ли е идеята?

Не, идеята ми е както вече казах да изпразвам съдържанието и без да се налага да я отварям.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.sevenforums.com/tutorials/752-context-menu-add-empty-folder-subfolders.html

преди 3 минути, grizly написа:

да изпразвам съдържанието

преди 9 минути, цър-вул написа:

И ще ти изтрива всичко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, цър-вул написа:

Благодаря ти много, точно това ми трябва.

Жив и здрав бъди!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване