Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Хакнат браузър; wifi; и мониторинг; микрофон

Препоръчан отговор

Проблеми с биос и някакви други такива някой да е чувал нещо по темата ? 
Нова инсталация в папка с D:\  не мога да инсталирам туко що форматирана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Motokar Truck промени заглавието на Хакнат браузър; wifi; и мониторинг; микрофон
преди 4 минути, Motokar Truck написа:

Кражба на заплата и плащане с откраднатите пари за подмяна лекарства рецепта от работодател защото никой друг няма съответните данни който са откраднати чрез близки роднини който имат достъп до шкафа с личните документи.

:shock11:

преди 11 минути, Motokar Truck написа:

Проблеми с биос и някакви други такива някой да е чувал нещо по темата ? 
Нова инсталация в папка с D:\  не мога да инсталирам туко що форматирана.

:burger2: защо в D ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни подробно какво точно искаш да направиш и защо не се получава. Каква ОС, какви грешки дава?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Raze написа:

Обясни подробно какво точно искаш да направиш и защо не се получава. Каква ОС, какви грешки дава?

Като влизам в страници няма реклами който са от медийте, примерно преди 2 минути разглеждам някакъв сайт със спортни сторки
и след това гледам някакъв клип в сайта на Нова телевизия и рекламите от сайта който гледах преди това се показва в рекламите на сайта на НоваTV това какво е някакъв хак ли е, някаква подигравка ли е не мога да разбера. По телевизията винаги има реклами това според мен означава че винаги трябва да са същите реклами каквито са по телевизията такива и в сайта. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Motokar Truck написа:

Като влизам в страници няма реклами който са от медийте, примерно преди 2 минути разглеждам някакъв сайт със спортни сторки
и след това гледам някакъв клип в сайта на Нова телевизия и рекламите от сайта който гледах преди това се показва в рекламите на сайта на НоваTV

Така е , който не ползва тракер блокер !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Motokar Truck написа:

и след това гледам някакъв клип в сайта на Нова телевизия и рекламите от сайта който гледах преди това се показва в рекламите на сайта на НоваTV това какво е някакъв хак ли е, някаква подигравка ли е не мога да разбера. По телевизията винаги има реклами това според мен означава че винаги трябва да са същите реклами каквито са по телевизията такива и в сайта. 

Не ти е "хакнат" браузъра, нито компа/лаптопа

Това е защото следят какво си гледал/търсиш и в други сайтове ти ги показват.

Примерно; Гледам клип в тубата с рали пилоти и след това във фейсбук ми излизат подобни видеа с дрифтове/рали пилоти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето снимка от екрана! 
Едната е от сайта на Нова телевизия
Другата е от Can You Run It

Без 1.jpg

Без име.jpg

На всякъде където има реклами ми се показва рекламата на SportenSklad 
след малко ако разглеждам някакъв друг примерно със Макдоналц и ще се показва Макменюто на всичките страници! 

преди 10 минути, PsyManDelic написа:

Не ти е "хакнат" браузъра, нито компа/лаптопа

Това е защото следят какво си гледал/търсиш и в други сайтове ти ги показват.

Примерно; Гледам клип в тубата с рали пилоти и след това във фейсбук ми излизат подобни видеа с дрифтове/рали пилоти

Да, нещо такова е и при мен! 
На всякъде където има реклами ми се показва рекламата на SportenSklad 
след малко ако разглеждам някакъв друг примерно със Макдоналц и ще се показва Макменюто на всичките страници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, PsyManDelic написа:

По-добре Adguard отколкото другите блокиращи add-ons 

Тук се вижда кой е по-добрия блокер:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или казано на кратко - ти си таргетиран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Joss Bomon написа:

Затова тука във форума, все по-често съм виждал да препоръчват Adguard отколкото друг add-on. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, PsyManDelic написа:

Затова тука във форума, все по-често съм виждал да препоръчват Adguard отколкото друг add-on. 

Всеки си препоръчва, каквото му харесва и ползва, но докато не ги пробваш сам всичките няма как сам да разбереш реално. Аз също смятам, че разликите между двата не са големи и който и да се избере няма да се сгреши реално. Същата работа и с DNS провайдърите и т.н. Един ще ти каже Neustar, друг Quad9, трети друго. Докато не тестваш за себе си няма как да решиш дали ти върши работа или не. Аз лично дълго след излизането на uBlock Origin все още си ползвах Adblock Plus и ми вършеше работа реално (навик) и не се влияех чак толкова от мненията да мина на uBlock Origin. Но Adblock Plus започна да изостава мощно, да ползва повече ресурси и да е по-муден като цяло, да има по-малко функционалности (които за да се добавят се изискваше инсталирането на допълнителни добавки към основната на Adblock Plus) и т.н. и се принудих да мина на uBlock Origin. Същата работа и с Window версиите, но това е една друга тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Joss Bomon написа:

Ха, реално аз така преминах през тях, както са наредени ! Ползвах дълго време Адблока, после минах на Адгард, но вече от около 2г. съм с Ориджина-а, който мисля е достатъчно балансиран!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.03.2021 г. в 1:03, Motokar Truck написа:

На всякъде където има реклами ми се показва рекламата на SportenSklad 

И на браузър си случил та мани.............тия и като спреш компа пак те следят:))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване