Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от [email protected]
      Днес си пускам компютъра и ми прави впечатление, че зарежда бавно някой страници а други като например калдата изобщо не зарежда, реших че може да е вирус и се опитах да пусна он лайн скенера на ESET, обаче казва, че не може да зареди базата със сигнатурите. Опитах да дръпна някаква антивирусна от нета и навсякъде нямам достъп. Гледам, че и Уиндоус ъпдейтите са недосръпни. Другото което прави впечатление, че Дефендъра е недостъпен, като кликна на Уиндоус сикюрите прозореца е празен. Като го пуснах някакси гледам че сканира офлайн. Какво мога да направя като не мога да сваля антивирусна ? И нещо друго ако Тубата работи нормално и влизам в др. форуми например, няма как да е от нета?
    • от サムライオートバイ
      Последните няколко дни се интересувах малко от chia и как мога да копам/фармя тази нова валута и посещавах редица сайтове свързани с темата и pool фарминга. На няколко пъти ми пропещяваше антивирусната, но не й обръщах внимание. Предполагам че от там съм лепнал някоя зараза. Ако има значение интернета на PC-то идва от стар андроид телефон с операционна система андроид 8 и хотспот. 

Addition.txt
      Дава ми: За съжаление при качването на този файл възникна неизвестна грешка в сървъра.
      (Error code: -200)    когато се пробвам да кача Frst.txt FRST.txt
    • от The_Nomad
      Здравейте,
      имах неблагоразумието да кликна на един от модерните линкове, дето разпращат във фейса, като мислех че Касперски ще го спре, но съм забравил че е изключен за малко 😁 Отвори се празна страница и седеше бяла. После включих Касперски и кликнах пак, като този път страницата беше блокирана. Съмнява ме, да не са източили пароли от Операта или нещо друго. В стартъпа нямам нови процеси. Прикачам логовете и снимка от Касперски, ще съм благодарен за помощ. (САМО ДА СПОМЕНА ЧЕ ЪПДЕЙТИТЕ НА УИН СА ИЗКЛЮЧЕНИ НАРОЧНО ОТ МЕН)
      FRST.txtAddition.txt

• от StikiNetBG
      Здравейте,
      Наложи се да преинсталирам Windows-а си тъй като се получиха многожество проблеми. Установих че причината за това е някакъв wrui вирус, които добавя своето файлово разширение към всеки файл. За съжаление след това файловете не се отварят. Или може би са криптирани по някакъв начин.
      https://geeksadvice.com/remove-wrui-ransomware-virus/ - за този вирус става дума. Посочва се че с програмата RESTORO могат да се възстановят файловете.
      Изтеглих RESTORO, но за неговата пълна функционалност се изисква някакъв лицензен ключ.

Въпроса ми е по какъв начин мога да възстановя отново файловете си. Имам много важни документи които са важни за моята работа.
    • от Адриан Младенов
      Ето това са моите кажете ми има ли проблем и как да го оправя че нещо ми се бъгна виндовса 
      Addition.txt FRST.txt
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване