Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avira е вирус. Инсталирах я а сега не мога да я деинсталирам.Опитах с файлът uninstal,ами не става.

Препоръчан отговор

инсталирах Авира и после от контролен панел я деинсталирах. остават някакви файлове след това, незнам след колко време тва нещо отново се е инсталирало цялото. системата ми е Windows 7. пробвах с вградените  файлове "uninstal" но пак не става. как да го разкарам това нещо,че ми писна от некви бедни нагли мишки. опитвам да изтрия всеки файл по отделно и ми изкача прозорец в който ме оведомява да си поискам разрешени от администратор.в диспечера на задачите се опитвам да спра активните процеси,но "достъпът ви е отказан". avgnt.exe*32   това е файлът в процесите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета. Версия на ОС, каква версия на програмата сте инсталирали и т.н. 

За този раздел си има превила, спазвайте ги за получите помощ от HJT.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Филипов написа:

Глупости на търкалета. Версия на ОС, каква версия на програмата сте инсталирали и т.н. 

За този раздел си има превила, спазвайте ги за долучите помощ от HJT.

OS Windows 7, версията е безплатната която се изтегля от офицяният сайт на Авира.глупости на таркалета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zonaxxx1 написа:

инсталирах Авира ...

Има ли още проблеми ..? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради липса на отговор от автора на темата , считам че проблема му е решен.., темата затварям ..! Ако автора реши да продължим, моля да ме уведоми  с лично съобщение..!

Освен това да припомня че има такава тема:

Приятен  ден..! 🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване