Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Показване на име на непознат номер без да е записано такова

Препоръчан отговор

Здравейте,

възможно ли е и ако да - по какъв начин да се направи следното: звъни ми непознат номер с име (т.е. такъв който не е записан в телефона ми).

Доколкото знам е възможно и някой фирми го правят, но не знам как, а и в случая не става въпрос за фирма.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е уж непознат, пък с име... Той ако е с име, няма да е непознат:lol6:Нали за това е непознат, щото няма име...Надявам се, че не говориш за вайбър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lupis написа:

Е уж непознат, пък с име... Той ако е с име, няма да е непознат

И при мен се е получавало това,но обикновено е при фирми най-вече,където са с обществено известни номера ,ми изписва името на фирмата,или организацията,без примерно този номер да съм го записвал преди това,с частни номера не помня да се е получавало.

преди 2 часа, Five5 написа:

възможно ли е и ако да - по какъв начин да се направи следното: звъни ми непознат номер с име (т.е. такъв който не е записан в телефона ми).

При теб да не би да ги имаш записани в някое друго приложение whatsapp или viber и да си задал да ги синхронизира,или знам ли................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Five5 написа:

Здравейте,

Доколкото знам е възможно и някой фирми го правят, но не знам как, а и в случая не става въпрос за фирма.

Благодаря предварително!

Нещо не се връзват нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Нещо не се връзват нещата.

Що? И на мен ми излиза име на фирма, който не е запазен в телефонния указател?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, PsyManDelic написа:

Що? И на мен ми излиза име на фирма, който не е запазен в телефонния указател?

Кое излиза. Направи една снимка да видим.

преди 14 часа, Five5 написа:

Ееее, хвана ме 😂 

Направи една сника да видим какво точно ти излиза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен вече два пъти ми се случи да звъня на номер ,който не ми е в телефона и като започна да набирам ми изписва на кого е .Последно на център за ваксинация звънях имах само номера но ми изписа и номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Забелязал съм, че в повечето телефони е пълна каша от запаметени на различни места номера и имена. Например, задава се да показва указателя с номерата от сим картата, а има още куп номера запаметени в телефона или в профила на собственика, или са зададени да се показват всички, но те са разпръснати по сим, устройство и профил... и всякакви подобни комбинации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм, че в повечето телефони е пълна каша от запаметени на различни места номера и имена. Например, задава се да показва указателя с номерата от сим картата, а има още куп номера запаметени в телефона или в профила на собственика, или са зададени да се показват всички, но те са разпръснати по сим, устройство и профил... и всякакви подобни комбинации.

Заради това , още преди години обединих всичките си контакти ( тогава бяха към 1400) , направих си на csv файл , качих го в Гугъл и в iCloud , и след това първо изтрих всичко от сим-картата , а след това оставих телефона само от iCloud да синхронизира контактите . Гугъл ползвам като бекъп .
Предполагам , че за човек ползващ андроид -устройство по-ще му е удобно обратното - да синхронизира всичко през Гугъл , а iCloud( или друг облак ) да ползва за бекъп .

При всички положения на СИМ-картата не трябва да има нищо .

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.04.2021 г. в 18:51, lupis написа:

вайбър

Точно това може да се е случило. Някой да си е платил, за да може през вайбър да звъни на "обикновени" номера. Естествено тогава да ти излезе неизвестно за теб име вместо телефонен номер.

Друг е въпроса дали си се регистрирал във вайбъра с истинските си имена. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване