Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на телефон по няколко изисквания

Препоръчан отговор

Здравейте,

Време е за смяна на едно телефонче, което вече се ползва 5-6 година и то беше избрано тук и е време за избор на друг.

Има няколко параметъра, които искам да има задължително и някои, които не са задължителни, но са бонус, ако ги има.

Задължителни:

Amoled екран, NFC, Dual Speakers, процесор на 7nm или по-малко

Бонус ако ги има(nice to haves):

Жак за слушалки, HDR екран, Face ID, Fast charge, голяма батерия, Екран с висок refresh rate

Бюджета е най-ниският, който отговаря на характеристиките. 

Бях се спрял на 3 модела, които реално са един и същ телефон: Poco F3, Black Shark 4, Redmi K40.

Poco F3 има проблем с екрана и при натоварване екрана започва да се затъмнява за да се охлажда телефона. Black Shark 4 според мен ако въобще дойде при нас ще е с някаква огромна завишена цена. K40 може би все още остава вариант.  

Сега гледам Realme GT Neo, но трябва да излезе ревю да се види как е, а и друг въпрос е дали ще дойде в България.

Давайте предложения за телефони, които отговарят на изискванията.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъде имаш информация, че Poco F3 има проблеми ? Тук поръчаха вече  и се надявам скоро да го разцъкам за малко. VBlack shark 4 в алито е на предварителна поръчка за $400, а К40 не го гледай- той е за само за китайския пазар

1.The phone have Google Play Store and support Multi-language?

CN version: Only Support English and Chinese

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, stanpet написа:

Откъде имаш информация, че Poco F3 има проблеми ? Тук поръчаха вече  и се надявам скоро да го разцъкам за малко. VBlack shark 4 в алито е на предварителна поръчка за $400, а К40 не го гледай- той е за само за китайския пазар

1.The phone have Google Play Store and support Multi-language?

CN version: Only Support English and Chinese

И аз така бях чул за К40, но не бях сигурен. Относно шарка в БГ искам да взема от някой който ще уважи гаранцията ако стане нещо, а не някой който препродава от алиекспрес. 

Иначе от ревюта и коментари. Ето тук https://youtu.be/DK4ktTNhonY на 4:56

https://youtu.be/KGidJlWkM7w на 3:00

Щом съм го казал значи има причина. А коментари на хора които го ползват казвали че след гледане на 2-3 клипчета екрана става много тъмен. Хайде от гейминг добре ама от клипчета, за какво е този хардуер като няма да може да се ползва. В канала на втория ютубър има втори клип в който казва че е имало голям софтуерен ъпдейт, но нещата не са се променили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, N1K17Y написа:

Ако преглътнеш жака за слушалки, Xiaomi обявиха Mi11 lite преди няколко дни, но кога ще дойде тук, кой знае.

Процесора му ме дърпа назад. 

Някой има ли предложения други, може да не е шауми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Swiftypoppin написа:

Процесора му ме дърпа назад. 

Има и 5G версия, с по-мощен процесор (правен по 5нм дори)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Swiftypoppin написа:

S20 FE, ако намериш 5G версията на тънко, щот на 4G версията, Exynos-a е страшен кенеф и прегрява , а 5G версията идва със Snapdragon 865.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Защо не погледнеш Realme, аз съм с Realme 6 и съм много доволен миналия месец излезе Realme 8 PRO

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване