Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за електрическа тротинетка

Препоръчан отговор

https://www.technopolis.bg/bg/Elektricheski-skuteri-trotinetki/Elektricheski-skuter-trotinetka-RAZOR-POWER-CORE-E300S-SEATED/p/581234

Искам да си взема тази - цената ми се вижда изгодна, но видях някаква таблица, че за такива над 250W, трябва да се регистрира в КАТ и свитеделство за МПС? Тъй като не разбирам въобще, нямам книжка и прочие, искам съвет - хубава ли е като модел, трябва ли книжка и всичко ще ми е полезно. И това "пробег 40 минути"  означава, че го караш 40 минути и пада батерията ли? Благодаря! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай надалеч от такива, дори и да не се изисква регистрация, полицаите най-вероятно ще ти правят проблеми, имам опит, пълна пародия ! ;)

Имах и такова с мотор като на резачка, та ме накараха да му спадна гумите и да го забутам до у нас като компромисен вариант:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Описанието в Техношита по традиция е тотално объркано и непълно

https://elektricheski-skuter.pazaruvaj.com/razor/e300s-p367139623/#opisanie

Колко ще изкара батерията винаги е нееднозначно, никой не може да ти каже колко точно ще изкара акумулатора.

като караш по-бързо , по-бързо се хаби и минаваш по-малко разстояние

(примерно) с 24 км/час караш 40 минути  и минаваш 16 км, с 20 км/час караш един час и минаваш 20 км,

ако си по-тежък ще минеш по-малко километри, ако е студено капацитета на акумулатора пада и

пак минаваш по-малко, ако нагорнище също

[email protected] зависи къде си го карал, такива тротинетки е забранено да се карат по пътища където разрешената скорост е над 50 км/час

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване