Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как гласувахте днес (04.04.2021)?

Как гласувахте на тези избори на 4.4.2021?  

39 гласували потребители

1. 1. Как упражнихте правото си на глас?

• На хартия
      15
    • С чип-карта
      12
    • Не гласувах
      12

Препоръчан отговор

• цър-вул промени заглавието на Как гласувахте днес (04.04.2021)?

С машина. Само дето първо ми дадоха една карта дето ми изписваше, че е използвана и не я приемаше. Естествено ми я смениха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли значение? Всичко е един фарс. Но за ваше сведение сър не гласувах!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Има ли значение?

Има. И негласуването не е форма на протест, а форма на мързел. Има опция "Не подкрепям никого"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На хартия :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, цър-вул написа:

Има. И негласуването не е форма на протест, а форма на мързел. Има опция "Не подкрепям никого"...

Какъв протест те гони? Ти въобще знаеш ли за какво става на въпрос? Пред секцийте за гласуване днес безцеремонно се предлагаха между 50-100 лева да си продадеш гласа за БСП. Над 80% от работещите в Плевен са задължени да гласуват за ГЕРБ и им се дават пари към заплатата, като се следят кой, къде и кога ще гласува. Следене по телефон и постоянно звънене. Да не говорим, че като гледам предизборните капмании и агитации на тези дето ще влизат във властта се смея с глас. Олигофрени, мутри и тъпаци. Не могат да кажат 2 изречения  на кръст.

ПАРОДИЯ уникална.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, цър-вул написа:

И трябвало да ходя до урните, за да им кажа че не подкрепям никого,  вместо да го направя излежавайки се на дивана,  айде бе 🤣

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Да не говорим, че като гледам предизборните капмании и агитации на тези дето ще влизат във властта се смея с глас. Олигофрени, мутри и тъпаци. Не могат да кажат 2 изречения  на кръст.

ПАРОДИЯ уникална.

Работа Работа Работа 

......

......

Мутри вън 

🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

И трябвало да ходя до урните, за да им кажа че не подкрепям никого,  вместо да го направя излежавайки се на дивана,  айде бе 🤣

Работа Работа Работа 

......

......

Мутри вън 

🤣

Гласувай и си ходи до която урна искаш. Това си е твое желание. Когато разбереш как стоят нещата ще говориш друга песен. Аз съм написал, че не съм гласувал и това за теб е достатъчно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Гласувай и си ходи до която урна искаш. Това си е твое желание. Когато разбереш как стоят нещата ще говориш друга песен. Аз съм написал, че не съм гласувал и това за теб е достатъчно.

Е то и аз съм написал, че не гласувах, май друг юзър искаше да цитираш 😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PsyManDelic написа:

Не съм гласувал :D И да се гласува или не, разлика няма да има. 

Ей сега ще те нападнат както мен и ще кажат, че заради такива като нас държавта е на това дердже!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

Е то и аз съм написал, че не гласувах, май друг юзър искаше да цитираш 😀

Ако съм сгрешил цитата моля да бъда извинен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втори опит правя и пак се връщам. Много народ. Няма да успея до 20 часа да вляза. 
До 13 часа чаках. Тръгнах да обядвам, да се стопля и да пийна нещо. После пак дойдох същото е положението.

Но бих гласувал хартиенно. Защото няма друго. Здраве да е и честито на печелившите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

""И негласуването не е форма на протест, а форма на мързел.""

Сега, един приятелски въпрос.

Дори и да има опция"Не подкрепям никого"  с какво тя ще промени статуквото в България? 

Гласувал си или не от 1989 до днешен ден. Можеш ли да напишеш  в какво състояние е почти целият български народ, изключая ония 240 дюмбели в новото народно събрание, които влизат с нормално човешко тегло, а след 4 години ги гледаш - всички станали като шопари - и от ляво, и от дясно. С какво точно се е променил живота на един млад човек, на един в средна възраст и на един в напреднала(пенсионер)? Единствено само с едно - че от ден на ден, народа става по беден, а една шепа хора разполагат с основните ресурси на държавата? И си правят каквото искат.  Може би си доволен да виждаш баба, ровеща в кофата за боклук, която до оня ден ни е възпитавала и учила децата. Или може би си спокоен, че утрешния ден в твоето семейство и близки, всички ще живеят и ще се радват на демокрацията като на цвете, че овреме се е появила и ни е открехнала вратите към Запада. Вярно е донякъде, но се отнася за всички  комуняги, пратили децата и внуците си на запад още в 1990 година. Да пиша ли още? Ако някой от вас се заблуждава че ще се оправим сега, много се лъже.Процесът в България явно ще продължи не след нас, не след нашите деца, а чак след нашите правнуци. Такъв ни не народа! На който не му харесват думите , които съм написал, нека ме извини, но не се надявайте и на тези, които днес избрахте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой знае ли, колко е минималния праг изразен в проценти за признаване на изборите за валидни?
щото гласувалите "не подкрепям никого", всъщност гласуват за статуквото..демек е по-голям процента на гласувалите,
тъй де,създават условия за валидност на изборите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

някой знае ли, колко е минималния праг изразен в проценти за признаване на изборите за валидни?

Аз за такъв праг сефте чувам 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

И аз. Но не разбрах въпросът.

преди 5 минути, дръндю написа:

щото гласувалите "не подкрепям никого", всъщност гласуват за статуквото..демек е по-голям процента на гласувалите,
тъй де,създават условия за валидност на изборите

Какъв праг? За влизане в парламента ли? Не беше ли 4 процента?

Това ли?

https://m.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/03/31/4187558_kakvo_stava_ako_pusna_ne_podkrepiam_nikogo_ili/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и Е ! Гласувалите - какво си избрахте ? :angry:

...нови (и стари) гладни за кражби от народ и държава ....:nono:

За пореден път узаконихте кражбите ! :nono:

Да ни е ЧеститУ ! :lol6:...за кой ли път ....:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Michigan111 написа:

ами тва, едно време Атака го искаха, ама до къде стигнаха ... не знам
https://dnes.dir.bg/politika/ataka-iska-minimalen-prag-na-aktivnost-za-priznavane-na-izbori

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

И аз. Но не разбрах въпросът.

Така зададен, аз го разбирам дали има праг като % избирателна активност,  под който изборите да са невалидни, като при референдумите.  Но такъв праг не знам да има за избори.  

преди 1 минута, дръндю написа:

ами тва, едно време Атака го искаха, ама до къде стигнаха ... не знам
https://dnes.dir.bg/politika/ataka-iska-minimalen-prag-na-aktivnost-za-priznavane-na-izbori

До под кривата круша вероятно 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Така зададен, аз го разбирам дали има праг като % избирателна активност,  под който изборите да са невалидни, като при референдумите.  Но такъв праг не знам да има за избори.  

демек, ако има само един  единствен гласувал  на изборите, се признават за валидни...баси демокрацията
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване