Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не гласувахте днес

Препоръчан отговор

Нек' съм първи.

Първо:Орбан го нямаше в листите...

Да го назначим на заплата,повече работа ще свърши.Хем не сме му никакви,ни той на нас.

Второ:Трябва да са през работен ден,да върви наднико.Като пуснеш бюлетината и ти дават един стотак.Тези маскари ще лапат толку години,нека и за народа да има некоя троха.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не гласувах, защото на повечето вече сме им гледали филма, а тези на които не сме, лично за мен, не представиха адекватна програма, с конкретни действия и реформи, които да направят държавата по добро място за живеене.  И друг път съм го писал във форума - само с желание не става,  трябват подготвени кадри, които да бъдат движещата сила на желанието. Такива също не видях.  

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

не гласувах, защото на повечето вече сме им гледали филма, а тези на които не сме, лично за мен, не представиха адекватна програма, с конкретни действия и реформи, които да направят държавата по добро място за живеене

Да, ама тоя който е спечелил някакви проценти, няма да вземе в предвид твоето мнение и нехаресване, и няма да промени програмата си , нито ще върне мандата /ако му дадат/ за власт за да е солидарен с теб  , нали ?

Така че въпреки нехаресването, ти си помогнал на тези които не харесваш

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро20 ми плати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в представителната демокрацията политическата класа е спойката между народа и бизнес класата.Те защитават интересите на бизнеса като се представят за защитници на народния интерес.В капиталистически условия демокрацията е невъзможна.В такъв случай освен ако не си общинска служба или не си част от бизнес класата за какъв ти е да играеш целия театър с останалите.Който вложи най-много пари и има най-голяма власт ще спечели.Затуй не си правя труда да гласувам , ако се обърне някога на пряка демокрация и вота вече има някакво значение ще изявя своя глас.Сега само се лутаме из лабиринта на система която е построена да дава резултати не в интерес на народа и българската челяд които си отиват заради социалната си незначителност в този край.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, miro20 написа:

Да, ама тоя който е спечелил някакви проценти, няма да вземе в предвид твоето мнение и нехаресване, и няма да промени програмата си , нито ще върне мандата /ако му дадат/ за власт за да е солидарен с теб  , нали ?

И ако бях гласувал щеше да ме пита преди се коалира с някой, с който трябва да бъдат идеологически опоненти? Не мисля.  Защото точно такава е политическата ни "класа", преди избори едно, а след тях - на 180 гладуса.  И да гласувам за такива, пак им помагам. Като не гласувам - същото 🤣

Аз своя глас си го ценя, и току така не го давам. Моя глас трябва да се спечели. На тези избори никой не го спечели.  На следващите ако има за кой - с радост ще ида да гласувам, а пък ако няма....  няма.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Мдаа а тоя дето е гласувал сякаш ще го бръснат за нещо.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който не гласува - после няма да псува!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jhoro написа:

Който не гласува - после няма да псува!

Обратното - и да гласуваш и да не гласуваш после пак ще ги псуваш

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорите - всеки избира.
Даже, да не отиде до секцията - това пак е избор. Избираш - друг да решава, пък после ти си псувай колкото искаш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване