Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ви попитам, между офис пакетите 2010 и 2016 коя от двете версии ми препоръчвате да използвам. Като стабилност и функционалност. Коя използвате вие и коя ми препоръчвате.

2010 или 2016?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам съм от офис XP до офис 365. Няма стабилни или нестабилни. Просто новите версии  са малко по натруфени и човек трябва да си настрои лентите с инструменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Ползвам съм от офис XP до офис 365. Няма стабилни или нестабилни. Просто новите версии  са малко по натруфени и човек трябва да си настрои лентите с инструменти.

И в крайна сметка лично вие коя ползвате? На коя сте се спряли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, aivanov1 написа:

И в крайна сметка лично вие коя ползвате? На коя сте се спряли?

Ползвам всичките, защото така ми се налага. Все още има машини, където се ползва Office XP, на работа сме с Оffice 2019. Иначе на личната си машина ползвам Office 2010 с БГ пакет и съм супер доволен от тази версия. Office 365 не ми допада много, но с течение на времето като се наложи няма какво да правим. И пак казвам. Нещата са еднакни, просто на по-новите пакети са сложили всички опции пред потребителя и той може да се обърка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2003 :)

Ти до сега коя си ползвал? Колко и за какво ще се ползва? Самостоятелно ли ще работиш или в комбина с други хора/компютри > версии на Office?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, plamen_petrov_80 написа:

2003 :)

Ти до сега коя си ползвал? Колко и за какво ще се ползва? Самостоятелно ли ще работиш или в комбина с други хора/компютри > версии на Office?

Да, 2003 също е хубава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

2003 :)

Ти до сега коя си ползвал? Колко и за какво ще се ползва? Самостоятелно ли ще работиш или в комбина с други хора/компютри > версии на Office?

Досега съм ползвал 2016, но имам чувството, че постоянно ми забива Уърда при 2016. А при 2010 не съм имал проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи за теб правилния е 2010 - дали заради хардуерни оганичения или софтуерно збозване няма значение, щом 2010 върви добре - ползваш него.

Аз също съм ползвал 2007, 2010 - никакви проблеми, слагал съм и 2013, 2016 - но реално съм далече от думата "работил съм на него".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Значи за теб правилния е 2010 - дали заради хардуерни оганичения или софтуерно збозване няма значение, щом 2010 върви добре - ползваш него.

Аз също съм ползвал 2007, 2010 - никакви проблеми, слагал съм и 2013, 2016 - но реално съм далече от думата "работил съм на него".

Никъде не твърдя, че 2010 е перфектният. Ползвам всичките от XP до офис 365, щото има машини дето ги инсталираме и ги тестваме. Щеш или не щеш се налага да ги пробваш и тестваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, aivanov1 написа:

А при 2010 не съм имал проблеми.

Аз имах предвид, че за питащия правилния избор явно е 2010.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, въпросът  ти е чисто философски, като коя кола е по-добра, и т.н. В момента използвам  няколко офиса, 2013,2016 и 365/два домашни и на работата/  всекидневно и  не мога да направя някаква основа разлика между тях. Най-простото решение е да пробваш сам и двата офиса, а не да питаш кой офис според вас е най-добър за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от 2016, с уточнението, че съм с SSD, на HDD е доста муден както и целият Windows впрочем. Ако нямаш SSD правилният вариант са по-старите версии, дори може 2007. 2003 за времето си беше много добър и стабилен, но в момента не те съветвам да слагаш него, тъй като може да имаш проблеми при отварянето на някои файлове от по-новите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...