Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

_nib_
 Сподели

Препоръчан отговор

При 100% паралелно преброяване на гласовете според Алфа Рисърч "Продължаваме Промяната" води пред ГЕРБ с 3.1% и то преди преброяване на гласовете от чужбина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

"издуха" е пълна простотия. с някакви стотни разлика "издухване" ли е. Напротив.

А и както забелязваш, единствен аз дадох своя лична прогноза. Тук на всички ви се сви фашкията и коментирате постфактум събитията. Щото най лесно .

Очаквах на изборите разума да надделее, но очевидно с 80% ивохристовчета и толкова ниска активност от 30няколко % , ядрата и промития спекулативен партиен вот, надделя. Не разума.

това е.

Отделно че наблягам на далеч по ярките провали , които не забелязвате.

Чалгарите са в тотален нокдаун, ДеееБъ с гномове и алоМаджовците, Фейкометните МАями и бабикянци  съвсем са аут  .

Нещо забравихте как повтаряхте техните мантри и как ги припознавахте като  лидери на "протестния вот" :giggle1:

не съм видял юрист да се смее. Такива хилещи се  като теб не се броят :getout:

Гербер ми се оплаква от ядра и партиен вот :lol6: Аре бе. И сам не си вярваш на глупостите. Или викаш Кирчо с партията на 2 месеца, натрупа твърди ядра ? 

Да Мире. ВЪПРЕКИ твърдите ядра, корпоративния вот, купените вотове, голяма част идиоти, И ПАК не можете да спечелите изборите. Толкова. Това казва всичко за управлението на ГЕРБ. До тук бяхте. Всъщност си умряхте още през април. Състави ли се редовно правителство и смъртната присъда е официална. Търси си нови шефове. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

При 100% паралелно преброяване на гласовете според Алфа Рисърч "Продължаваме Промяната" води пред ГЕРБ с 3.1% и то преди преброяване на гласовете от чужбина...

ти чуваш ли се 100% - та още в чужбина не е приключил избора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Или викаш Кирчо с партията на 2 месеца, натрупа твърди ядра ? 

Разбира се. Даже вече официално си има тарифа за тези неща. Даряваш ххх хляди, и ставаш министър. на транспорта примерно .

"Пито платено" .   Така се превежда ПП

Новия морал и слоган.

преди 3 минути, N1K17Y написа:

До тук бяхте. Всъщност си умряхте още през април. Състави ли се редовно правителство и смъртната присъда е официална. Търси си нови шефове. 

Умрелите са в няколко други партии. Там ги търси.

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Лудият Учен написа:

И сега какво ще става с прокопиевчетата?   Ще правите ли коалиции или пак няма!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Мойра написа:

Борисов за вота: В историята ще влезе как една жена я гони полцията, а тя яде квитанцията (видео)

Тиквата е бесен и ръси глупост след глупост.

Имам чувството, че ще се пръсне от яд и безсилие.

то една друга госпожа изгуби повече на изборите - а и думите на презконференцията бяха същите - явно и те от ще се пръсне от безсилие, че неможа чак да измисли нещо ново

преди 42 минути, N1K17Y написа:

Тая вечер (пак) цялата партия са на силни опиоиди и хапчета за кръвно, че ще измрат половината. Киро Канадецо ги закопа. 

да корни направо инфаркт пред камерата получи, като видя колко бързо ерозира партията и

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, miro20 написа:

Разбира се. Даже вече официално си има тарифа за тези неща. Даряваш ххх хляди, и ставаш министър. на транспорта примерно .

"Пито платено" .   Така се превежда ПП

Новия морал и слоган.

Умрелите са в няколко други партии. Там ги търси.

:)

Модерна версия на "подписваш тука една конституция и получаваш плаж" :) 

Чакам да те пуснат успокоителните след 2 дена и почвай реването. Кирето що така не иска да си играе с вас ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

ти чуваш ли се 100% - та още в чужбина не е приключил избора

Овцо,написъл съм,че вотът в чужбина не е сметнат,защото не е привършил...Можеш ли да четеш ??? Нали,затова съм уточнил,че преброяването е без него...

преди 9 минути, attj написа:

И сега какво ще става с прокопиевчетата?   Ще правите ли коалиции или пак няма!?   

Ами по-добре от вас Марешки-чевчета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Овцо,написъл съм,че вотът в чужбина не е сметнат,защото не е привършил...Можеш ли да четеш ??? Нали,затова съм уточнил,че преброяването е без него...

тогава не казвай 100%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудият Учен написа:

Ами по-добре от вас Марешки-чевчета...

Прокопиев се подсигурява за още варианти и е нормално на Вас хептен да Ви е неизвестно.   Вие сте просто временно необходимото стадо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли ще ни говориш за стадо?

"Воля" - 0,8%

:hush:

Казах ти да слушаш повече жена си, повече я разбира политиката от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Силвия Манолова Иванов написа:

след като собствения и народ не се интересува от това кой ги управлява.

народо е глупав не знае за кой да гласува

75 % не са ваксинирани

и резултата е от вота  95 % за  про ваксърски партии 

като се наиграят да ги управляват цру и други ще им дойде акъла

ЕДИНСТВЕНИЯ начин е да са направи една  партия с  членски състав  и внос  и да няма мърдане да не може да се излъже на изборите с машини

като ДПС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Banesc написа:

народо е глупав не знае за кой да гласува

75 % не са ваксинирани

и резултата е от вота  95 % за  про ваксърски партии 

като се наиграят да ги управляват цру и други ще им дойде акъла

ЕДИНСТВЕНИЯ начин е да са направи една  партия с  членски състав  и внос  и да няма мърдане да не може да се излъже на изборите с машини

като ДПС

Нали Възраждане е там? Не се ли радваш? Нали беше от АТАКА? Патриотична Партия?

Все пак твоят глас е там в лицето на Възраждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Нали Възраждане е там? 

не е там въпроса

кирчо канадата говореше в шоуто на слави преди 1 година че щял да затваря народа  понеже пипал кофичките с кисело мляко по магазините

ама народа забрави кой какво е говорил

като гледам пак може да не се състави правителство

на следващите избори предвиждам 10 % избирателна активност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, N1K17Y написа:

Глад мори добитъка

Жената е била сляпа, доколкото разбрах и се е възмутила, че не й позволили, да гласува отново, защото машината е отчела грешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Banesc написа:

между другото като ходихте да гласувате миришеше ли ви  на стари хора  ?

От маската не усещам нищо.

В Берлин само младежи бяха. Не видях стари хора, когато гласувах.

Деца, младежи, бебета.

преди 50 минути, Banesc написа:

не е там въпроса

кирчо канадата говореше в шоуто на слави преди 1 година че щял да затваря народа  понеже пипал кофичките с кисело мляко по магазините

ама народа забрави кой какво е говорил

като гледам пак може да не се състави правителство

на следващите избори предвиждам 10 % избирателна активност

Кирчо е новия Борисов. Приличат си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

От маската не усещам нищо.

аз бях  без маска

явно дъртаците се възползват да не се къпят покрай тия маски и си мислят че няма да им усетят нечистоплътието 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ пак загубиха. Пък Бойко предлага правителство.

:emoji_smiley-02:

https://bntnews.bg/news/boiko-borisov-ako-gerb-izleze-parva-sila-sme-dlazhni-da-opitame-da-sastavim-pravitelstvo-1175202news.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Кирчо е новия Борисов. Приличат си.

Чаках  те да цъфнеш, че ми е интересно да те питам. Славун, Борисов ли ще подкрепи или новия Борисов ? Щото нещо не ми се връзва, коалиция да правите с ПП, пък да продължавате да ги плюете.

А сега стана ли ти ясно, че за всичките глупости, които Тошко-тъпото и Филип Дънките дрънкаха, и глупостите с Пепи Ксерокса, не става въпрос за няколко души платени от кръга Капитал, да ви саботират, ами почти 2/3 от избирателите бяха отвратени ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ся Коцето има за задача да изкара документите с нечетимо съдържание, дето йесмените от предните парламенти подписаха със затворени очи.

Трябва бързо да се отварят очите на хората, щото Изчадията на Звяра здраво натискат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, N1K17Y написа:

Чаках  те да цъфнеш, че ми е интересно да те питам. Славун, Борисов ли ще подкрепи или новия Борисов ? Щото нещо не ми се връзва, коалиция да правите с ПП, пък да продължавате да ги плюете.

А сега стана ли ти ясно, че за всичките глупости, които Тошко-тъпото и Филип Дънките дрънкаха, и глупостите с Пепи Ксерокса, не става въпрос за няколко души платени от кръга Капитал, да ви саботират, ами почти 2/3 от избирателите бяха отвратени ? 

Благодарение на медиите. Добре нека да видим Прокопиев, какво ще направи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Благодарение на медиите. Добре нека да видим Прокопиев, какво ще направи. 

Ама разбира се, някой друг виновен. А Радев не е ли виновен и той ? Ей, така да си имаш бинго, и да следваш опорките на ГЕРБ 1:1. 

Юли месец, медиите що не ви развалиха резултата, а ви оставиха да сте първи ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване