Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

_nib_
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 4 часа, attj написа:

В неделя пак ще се гласува и не е ясно кой ще бъде президент и дали скоро ще има правителство      https://www.dw.com/bg/кризата-в-бсп-застрашава-и-радев-и-съставянето-на-кабинет/a-59843377

Прочетете какво е написал един умен журналист за да ви стане ясно : https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10401356

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, bigiadri написа:

Прочетете какво е написал един умен журналист за да ви стане ясно : https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10401356

мн добра статия, но има още неща освен казаното - например за това че демкоратите като цяло сините, загубиха отдавна ДеееБъ като синя партия.

Визирам и самия мен си . Освен ГЕРБ+СДС не виждам алтернатива на червеномутренския преврат. Оглавен от Задкулисието на /зад/ пРезилдента.

Затова и ГЕРБ ще са още дълго време алтернатива на този преврат.

А че има много прости хора... така е... но и пропагандата е силна.

И аз много съм се чудел на телефонните измамници - как може толкова хора да се връзват, най вероятно са супер прости идиоти. Е, ако се запознаем с по известните случаи, не е вината само в тях, а и на изключителното майсторство на измамниците. Те затова и са такива.

Така и сега... Чак не можех да повярвам на очите си , гледайки фейкометите Маямата и краля на фейкнюз- Бабикян по телевизионните студия.

Търкам очите, и не мога да повярвам... Но е ФАКТ. 

Те такъв народ сме си .

Сега  успеха на 4П е резултат именно и най вече на такава кампания на телефонните измамници. Принципно за мен нямат разлика

- включиха ярки и скандални лъжи за крадене, злоупотреби, разбира се, недоказани, включиха и елементарната но ефективна харизма на кокорчовците с техните мазни усмивчици и обещания  да ви свалят звездите.

Изключително плитка пропаганда, но ефективна. И хората се вързаха.

Голям фактор е и ниската активност . Мобилиозираното ДПС заради това се оказа най голям победител от всички.

пп

Ей го над мен един такъв излъган от  фейкомети. :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

Излъган- може би. Но над теб- гарантирано и винаги!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, miro20 написа:

мн добра статия, но има още неща освен казаното - например за това че демкоратите като цяло сините, загубиха отдавна ДеееБъ като синя партия.

Визирам и самия мен си . Освен ГЕРБ+СДС не виждам алтернатива на червеномутренския преврат. Оглавен от Задкулисието на /зад/ пРезилдента.

Затова и ГЕРБ ще са още дълго време алтернатива на този преврат.

А че има много прости хора... така е... но и пропагандата е силна.

И аз много съм се чудел на телефонните измамници - как може толкова хора да се връзват, най вероятно са супер прости идиоти. Е, ако се запознаем с по известните случаи, не е вината само в тях, а и на изключителното майсторство на измамниците. Те затова и са такива.

Така и сега... Чак не можех да повярвам на очите си , гледайки фейкометите Маямата и краля на фейкнюз- Бабикян по телевизионните студия.

Търкам очите, и не мога да повярвам... Но е ФАКТ. 

Те такъв народ сме си .

Сега  успеха на 4П е резултат именно и най вече на такава кампания на телефонните измамници. Принципно за мен нямат разлика

- включиха ярки и скандални лъжи за крадене, злоупотреби, разбира се, недоказани, включиха и елементарната но ефективна харизма на кокорчовците с техните мазни усмивчици и обещания  да ви свалят звездите.

Изключително плитка пропаганда, но ефективна. И хората се вързаха.

Голям фактор е и ниската активност . Мобилиозираното ДПС заради това се оказа най голям победител от всички.

пп

А тези "комунисти" сега с нас в стаята ли са ?

TCDMAOF_EC140.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Лудият Учен написа:

Значи,щом е професор е чист и свят,а който е военен,е черен като Дявола...Желязна логика...Браво ,Тоше...

Обикновено по-простите хора мислят, че ако някой е професор, знае и може повече от другите, а военните не могат да мислят, а само изпълняват команди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, attj написа:

Да, ДПС официално няма да подкрепи Герджиков, защото са наясно, че така само могат да попречат на компанията му.

Но ще го подкрепят неофициално това е сигурно, не се оставяйте да ви заблудят!

За това в неделя излезте и гласувайте за българския Президент Радев!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, absurt написа:

Не ти е лесно и на теб, признавам- Сорос те направи луда.

----------------------

Бабата фенка на Борисов съвсем изперкуляса след загубата на гербавите. :laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

Ан тъй, я сега да видим какво пише в статията!

"Цената на маслото у нас през миналия месец достигна ниво от 1608 лв. на 100 кг, или с над 5,2% над отчетената през септември. Спрямо средната цена за ЕС от 929 лв. тя е 1,73 по-висока
.................................................

През миналия месец кашкавалът, продаван в България, е средно почти с двойно (1,84 пъти) по-висока цена, отколкото е средното й ниво в Евросъюза.

У нас масовият кашкавал „Витоша“ през миналия месец се е търгувал на едро по 1163 лв. за 100 кг, при средна цена за общността от 641,5 лв.
...................................................................................

При цените на суровото мляко, влияещи на стойността на готовите млечни продукти между нашия пазар и средното ниво в ЕС, разликите са много по-малко. В България изкупната цена през октомври е била средно 66 лв. на 100 кг срещу 70,77 лв. за 13-те основни производители на суровината в ЕС."

Така, да уточним.

Значи при по-ниска цена за изкупуване на млякото в България, маслото и кашкава са почти два пъти по-скъпи в България!!!

Я да ви питам, кой е виновен правителството или производители и търговци?

Просто спрете да им купувате продуктите или поне ги ограничете, докато не си коригират цените.

Спрете да пълните гушите на търгаши и измамници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Така, да уточним.

Значи при по-ниска цена за изкупуване на млякото в България, маслото и кашкава са почти два пъти по-скъпи в България!!!

Просто спрете да им купувате продуктите или поне ги ограничете, докато не си коригират цените.

опъни соларните панели и фотосинтезирай, щом можеш - аз не фотосинтезирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, M.Николов написа:

Тогава продължавай да плащаш 80% надценка на разни търгаши!

а аз като ти показах статистиката на Еростат, говореше друго, и пак същите ти харесаха поста - да не са ви сменили чипа с някоя ваксина срещу цовид

:laughing4:как си признахте че сте ботове, ботовете сте предсказуеми, не грешите  и често ви сменят програмите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, как ще я караме без Герг Георгиев и Красен Кралев?

:speak:

https://www.dnes.bg/izbori-2021/2021/11/17/rotacii-sled-vota-izvyn-ns-ostavat-dimityr-glavchev-cveta-karaiancheva-mika-zaikova.510867

Единствено за Мика Зайкова съжалявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, M.Николов написа:

Ан тъй, я сега да видим какво пише в статията!

"Цената на маслото у нас през миналия месец достигна ниво от 1608 лв. на 100 кг, или с над 5,2% над отчетената през септември. Спрямо средната цена за ЕС от 929 лв. тя е 1,73 по-висока
.................................................

През миналия месец кашкавалът, продаван в България, е средно почти с двойно (1,84 пъти) по-висока цена, отколкото е средното й ниво в Евросъюза.

У нас масовият кашкавал „Витоша“ през миналия месец се е търгувал на едро по 1163 лв. за 100 кг, при средна цена за общността от 641,5 лв.
...................................................................................

При цените на суровото мляко, влияещи на стойността на готовите млечни продукти между нашия пазар и средното ниво в ЕС, разликите са много по-малко. В България изкупната цена през октомври е била средно 66 лв. на 100 кг срещу 70,77 лв. за 13-те основни производители на суровината в ЕС."

Така, да уточним.

Големи глупости! Производителите просто оцеляват. Те ли са виновни за скъпия ток , за скъпия газ, за скъпите горива , материали. Аз като фирма плащах по 8-10 лева ток а сега 35 лева и то без да се отоплявам. А зимата?

преди 10 часа, Мойра написа:

Обикновено по-простите хора мислят, че ако някой е професор, знае и може повече от другите, а военните не могат да мислят, а само изпълняват команди.

Така може да говори само човек ,който не е имал нищо общо с военните. Аз съм запасен  офицер , но имам алергия към военните . Две години в казарма , а после много запаси и какво ли не обучение  по един и по три месеци. Дори като студент ,мешката с дрехите ми беше под леглото. Чакахме война да стане , бойна готовност .  На какви ли не глупости  и ПОДЛОСТИ съм се сблъсквал , роман мога да напиша.Същото го виждам и сега в политиката им. Никога военни НЕ трябва да ни управляват . Това за тяхното чест и достойнство само се пишат романи и филми, а в действителност -угодничество, лицемерие и подлост. За това сега има толкова много ИЗЛЪГАНИ КАМИЛИ. Носиха Радев през пустинята , а неговата камила им изпи водата и пак са в кервана. ТЪЖНО И смешно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, M.Николов написа:

И как предлагаш да се произвеждат тия млечни при тази цена на тока за фирми? Ако прокуратурата/държава затвори крановете на енергийната мафия токът ще влезе в норми и няма да има такова тегло в ценообразуването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bigiadri написа:

Големи глупости! Производителите просто оцеляват. Те ли са виновни за скъпия ток , за скъпия газ, за скъпите горива , материали. Аз като фирма плащах по 8-10 лева ток а сега 35 лева и то без да се отоплявам. А зимата?

а бе не е баш така
всичко е свързано
и от производителите зависи 
доставчиците на енергия и суровини, са зависими от производителите
ако съм доставчик на енергия и трябва да плащам повече за "кашкавал", много ясно че ще вдигна цената
тая "манджа с грозде", води до непрекъснато обезценяване през вековете на парите
гледам по филмите, какво е могло да се купи с един долар преди 200 години и какво днес
за това влагайте парите в земя/имоти, които запазват себестойността си през годините
ако един имот е струвал  "1000 кила кашкавал" и след 100 години ще струва толкова
друг е въпроса с мафиотските организации, които срещу нищо, искат всичко

преди 10 часа, M.Николов написа:

търговците са посредници между производител и консуматор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, M.Николов написа:

За това в неделя излезте и гласувайте за българския Президент Радев!

Не е логично.  Добре е да се гласува за професора -за да се създаде баланс в държавата.  За какво са ни шмекер и комсомолци с цялата власт     https://tribune.bg/bg/politika/vlado-daverov-s-shmekera-radev-nyama-da-ima-promyana-kiril-petkov-i-asen-vasilev-obikalyat-kato-lenin-i-stalin/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, attj написа:

Не е логично.  Добре е да се гласува за професора -за да се създаде баланс в държавата.  За какво са ни шмекер и комсомолци с цялата власт     https://tribune.bg/bg/politika/vlado-daverov-s-shmekera-radev-nyama-da-ima-promyana-kiril-petkov-i-asen-vasilev-obikalyat-kato-lenin-i-stalin/

Още чакам деня, да се появи една медия оплюваща Радев, Кирил Петков, Христо Иванов, която да не е на ДПС или ГЕРБ. Ама знам, че никога няма да стане :D  Защо ли ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Ама знам, че никога няма да стане 

Преценката ми е многогодишна - заради баланса, когато цялата власт бе при Борисов, през 2016 година гласувах за Радев. Тогава чети подобни  медии   https://www.dw.com/bg/кризата-в-бсп-застрашава-и-радев-и-съставянето-на-кабинет/a-59843377

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, attj написа:

Преценката ми е многогодишна - заради баланса, когато цялата власт бе при Борисов, през 2016 година гласувах за Радев. Тогава чети подобни  медии   https://www.dw.com/bg/кризата-в-бсп-застрашава-и-радев-и-съставянето-на-кабинет/a-59843377

И какво общо имат двете статии, освен че вътре пише "БСП" :lol6:

Не четеш статиите, или не можеш да разбереш какво се казва вътре ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

И какво общо имат двете статии, освен че вътре пише "БСП" :lol6:

Общото е нарастващата вероятност Радев да не спечели втори мандат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, attj написа:

Общото е нарастващата вероятност Радев да не спечели втори мандат.

Ти верно си платен трол и пускаш каквото ти наредят без да четеш. Статията, която си пуснал е за Петков и Василев. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване