Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 24 минути, ninov написа:

питай мирко той знае резултатите но не иска да ги каже

Искам да питам Рашков дето уж  ще организира честни и безпристрастни избори.  Как е успял с една държавна заплата да стане богат като български Рокфелер!?   Възможно ли е това без същият да е много здраво корумпиран?   Този самозабравил се пенсионер, който е груба грешка на Румен Радев, искал да бъдат арестувани Борисов и още около 200 души. Не показва доказателства за нищо, а имотите му са публично известни   https://pik.bg/бомба-в-пик-ето-го-брачния-договор-на-бойко-рашков-най-богатия-политик-съпрузите-поделят-р-news1034832.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, attj написа:

Искам да питам Рашков дето уж  ще организира честни и безпристрастни избори.  Как е успял с една държавна заплата да стане богат като български Рокфелер!?   Възможно ли е това без същият да е много здраво корумпиран?   Този самозабравил се пенсионер, който е груба грешка на Румен Радев, искал да бъдат арестувани Борисов и още около 200 души. Не показва доказателства за нищо, а имотите му са публично известни   https://pik.bg/бомба-в-пик-ето-го-брачния-договор-на-бойко-рашков-най-богатия-политик-съпрузите-поделят-р-news1034832.html

щом е такова заглавието ясно колко е вярно а пък и медията която го публикува мани мани

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ninov написа:

питай мирко той знае резултатите но не иска да ги каже

Ако са честни изборите прогнозирам подобен на предишните избори , резултат. Логиката ми подсказва след толкова излагации на чалгарите и когато вЕЧЕ ги видяхме какво представляват, че ще им падне леко процента.

Но сега има и друг фактор, който вкара последното престъпно НС. След като сме реално в групата на изключитлено демократични страни като Венецуела, Бутан и т.н. където е само машинното гласуване, очаквам и коренно различни странни резултати :) 

дано не сгафят от ЦИК да ги обявят предварително на сайта си . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

щом е такова заглавието ясно колко е вярно а пък и медията която го публикува мани мани

Преди малко по телевизия България Еър питаха за същото.   Рашков докога ще мълчи?   Докопали са най-лични негови документи. Не се касае за голословни твърдения като Рашковите  досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Ако са честни изборите прогнозирам подобен на предишните избори , резултат. Логиката ми подсказва след толкова излагации на чалгарите и когато вЕЧЕ ги видяхме какво представляват, че ще им падне леко процента.

Но сега има и друг фактор, който вкара последното престъпно НС. След като сме реално в групата на изключитлено демократични страни като Венецуела, Бутан и т.н. където е само машинното гласуване, очаквам и коренно различни странни резултати :) 

дано не сгафят от ЦИК да ги обявят предварително на сайта си . :)

да пак не казваш какви са резултатите от изборите който ще ги обявят на страницата цик 

а за машиното гласуване ще ти кажа пак че в сащ се гласува от много години но пък какво има общо САЩ с демокрацията нали миро 20 лъжеца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ninov написа:

да пак не казваш какви са резултатите от изборите който ще ги обявят на страницата цик 

Е отде да знам. Питай комунетата  и пРезилдента какво ще нагласят. :)  

/пРезилдента няма нужда да питаш  . Той е само фигурант/

преди 9 минути, ninov написа:

а за машиното гласуване ще ти кажа пак че в сащ се гласува от много години но пък какво има общо САЩ с демокрацията нали миро 20 лъжеца

за втори път се излагаш. Пак да ти отговоря щото ти е толкова ай-кюто - От кога в САЩ са забранени всички други видове гласувания ?

Какво общо имаме със САЩ ?

Пак ти казвам - единствените страни които провеждат избори като нас - са Венецуела, Бутан и Индия.

Няма да те питам какви демокрации са там че да са за пример :hit:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, miro20 написа:

Каква излагация, какво падане на процент, иииии ...от къде извади такава "логика".

Единствената "излагация" на ИТН е, че бяха обещали да нямат нищо общо с БСП, ДПС, и ГЕРБ... и си изпълниха обещанието. Ако и твоите любимци от ГЕРБ си изпълняваха така обещанията, нямаше електоратът им да се стопи за четири години с близо една трета.

Падане на процент?!? - че дори в проучванията на измислени агенции, които ти постваш тук, процентът на ИТН се вдига. Спада този на ГЕРБ.

Логика? Ми айде обясни тази твоя пуста логика (не бъркай "логика" с "желание")

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Е отде да знам. Питай комунетата  и пРезилдента какво ще нагласят. :)  

/пРезилдента няма нужда да питаш  . Той е само фигурант/

за втори път се излагаш. Пак да ти отговоря щото ти е толкова ай-кюто - От кога в САЩ са забранени всички други видове гласувания ?

Какво общо имаме със САЩ ?

Пак ти казвам - единствените страни които провеждат избори като нас - са Венецуела, Бутан и Индия.

Няма да те питам какви демокрации са там че да са за пример :hit:

и аз за втори път те питам гласуването по пощата кога беше въведено при нас

да знам че те боли че няма да има селфи с бюлетината и преправяне на резултатите в зала армеец 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ninov написа:

Е кажи де, нали сравняваш със сАЩ .

Аз ти казах - нашите избори са със забранени всички други видове гласувания освен машинното. Ти ми даваш като аргумент САЩ където няма нищо общо с нас.

:hush:

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Каква излагация, какво падане на процент, иииии ...от къде извади такава "логика".

Единствената "излагация" на ИТН е, че бяха обещали да нямат нищо общо с БСП, ДПС, и ГЕРБ... и си изпълниха обещанието. Ако и твоите любимци от ГЕРБ си изпълняваха така обещанията, нямаше електоратът им да се стопи за четири години с близо една трета.

Падане на процент?!? - че дори в проучванията на измислени агенции, които ти постваш тук, процентът на ИТН се вдига. Спада този на ГЕРБ.

Логика? Ми айде обясни тази твоя пуста логика (не бъркай "логика" с "желание")

ОТказа за съставяне на правителство, с ясното съзнание че фигуранта ще вкара червени кадри и хора на мутрите , е ярко доказателство и петно.

И това се видя.

Облсужването на ДПС със секциите е още едно петно .

Отказа от референдум също . Оказа се че единствено ГЕРБ искат да прокарат такива предложения, а чалгарите дадоха заден.

Продължаващата липса на визия как да управляват, липсата на ясни кандидатури и т.н. също  е в графа излагации.

Затова казах - ако има някаква логика, процентите биха намалели .

Но когато  провеждаме избори като Венецуела и Бутан, вече всичко е възможно :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Аз ти казах - нашите избори са със забранени всички други видове гласувания освен машинното. Ти ми даваш като аргумент САЩ където няма нищо общо с нас.

това което каза че в никоя развита страна няма машино гласуване .Само да ти напомня че последните 12 години бяхме тоталитарна държава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ivottoshev написа:

Единствената "излагация" на ИТН е, че бяха обещали да нямат нищо общо с БСП, ДПС, и ГЕРБ... и си изпълниха обещанието.

така си мислиш:wink12:

преди 25 минути, ninov написа:

да знам че те боли че няма да има селфи с бюлетината и преправяне на резултатите в зала армеец 

щот компютъра се лъже трудно:D все пак си в технически форум

преди 8 минути, ninov написа:

.Само да ти напомня че последните 12 години бяхме тоталитарна държава

само последните 12 ли. питай ЕС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

щот компютъра се лъже трудно:D все пак си в технически форум

да чеверме затова че компютъра се лъже лесно в силиконовата долина е въведено машиното гласуване ама какво разбират в страната на майрософт, гугъл , ейпъл сравнение с теб явно те е напекло слънцето до като си бил  на паша

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ninov написа:

да чеверме затова че компютъра се лъже лесно в силиконовата долина е въведено машиното гласуване ама какво разбират в страната на майрософт, гугъл , ейпъл сравнение с теб явно те е напекло слънцето до като си бил  на паша

едни като го ваведат, ние защо да го копираме

в село има 50 човека които живеят постоянно - сега ще копуват скъпа машина, не бе ли по евтино да направят 50 бюлетини

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

едни като го ваведат, ние защо да го копираме

в село има 50 човека които живеят постоянно - сега ще копуват скъпа машина, не бе ли по евтино да направят 50 бюлетини

чеверме удари си един душ защото си слънчасал и говориш глупости в секциите до 300 души се гласува с бюлетина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

чеверме удари си един душ защото си слънчасал и говориш глупости в секциите до 300 души се гласува с бюлетина

аз се изкъпах - като гледам ти не си ставал от компа, през целия ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

аз се изкъпах - като гледам ти не си ставал от компа, през целия ден

бъркаш сутринта бях на работа свърших я и дойдох тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване