Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 1 час, ninov написа:

искам да питам тролската централа на ГЕРБ какво правим при случай че в урната има повече разписки от колкото в памета на машината ако се броят и двете. Начини да се фалшифицира разписката  има много

така ли ? посочи един :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 23 минути, Sleda написа:

Аз гласувах на последните избори за президент и сенат в САЩ. В нашия щат никъде не се гласуваше с машини. Масово хората гласуваха по пощата заради Ковид пандемията. И аз и съпругът ми гласувахме по пощата.

До колкото знам, с машини се е гласувало преди 20 и повече години.

В компанията за която работех тогава, преди около 22 години, спомням си, бяха докарали една изборна машина за ремонт. Тогава съм видяла що е то, изборна машина. Около 1.50 на  1 метър табло със светодиоди тогава и платка с бутони  😀.

ГЕРБ не искаха по пощата. Нямало поща в България.

В Германия също се гласува по пощата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

така ли ? посочи един :) 

ето ти един правене на фашификат под лорд.ето ти втори всяка партия може да си купи за 10 бона машина и след това да напечати разписки тези стигат ли ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ninov написа:

ето ти един правене на фашификат под лорд.ето ти втори всяка партия може да си купи за 10 бона машина и след това да напечати разписки тези стигат ли ти

:lol6:

Пак си за бисерите.

Толкова наивен незнаещ индивид тук рядко може да се види. Дето го мързи преди да пльосне някаква простотия, поне да се поинтересува как са организирани нещата.

:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

:lol6:

Пак си за бисерите.

Толкова наивен незнаещ индивид тук рядко може да се види. Дето го мързи преди да пльосне някаква простотия, поне да се поинтересува как са организирани нещата.

:getout:

и как са организирани нещата господин специалист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

знам че няма да се броят но от тролската централа на ГЕРБ ревът за това

И на теб ти харесва да те правят на идиот, само защото са "твоите"? Ами, утре като дойдат други, защото никой не е вечен, пак ли ще ти харесва или вече ще почнеш да се сещаш, че така доникъде не се стига?

С един замах ти отнеха правото да избереш как да гласуваш и да се провери дали машината правилно отчита, а ти се радваш, че герберите ревяли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, absurt написа:

И на теб ти харесва да те правят на идиот, само защото са "твоите"? Ами, утре като дойдат други, защото никой не е вечен, пак ли ще ти харесва или вече ще почнеш да се сещаш, че така доникъде не се стига?

С един замах ти отнеха правото да избереш как да гласуваш и да се провери дали машината правилно отчита, а ти се радваш, че герберите ревяли. 

пак ли да повторя какво ви боли в тролската централа на ГЕРБ и защо искате гласуване с бюлетини а за отнемане на право за избор народа иска електроно гласуване и гласуване по пощата или на тези хора не им е отнето правото да гласуват а за наши и ваши ще кажа че само вие от тролската централа на ГЕРБ и шефовете ви ревът от машиното гласуване защо ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ninov написа:

пак ли да повторя какво ви боли в тролската централа на ГЕРБ и защо искате гласуване с бюлетини а за отнемане на право за избор народа иска електроно гласуване и гласуване по пощата или на тези хора не им е отнето правото да гласуват а за наши и ваши ще кажа че само вие от тролската централа на ГЕРБ и шефовете ви ревът от машиното гласуване защо ли ?

Не е зле, ако можеш, разбира се, да използваш някоя главна буква, точка и запетая, че да комуникираш като бял човек, а не да изсипваш един куп думи без дори ти да можеш да осмислиш написаното.

Пиша от свое име, за разлика от теб, който по някаква причина, се изявяваш като говорител от името на народа.

Та, ще ти припомня, че на изборите, въпреки машините, 75% от хората предпочетоха да гласуват с бюлетини. Това можеш да наречеш условно "народът иска". Останалите 25% искаха и гласуваха с машини. Нищо по- нормално нямаше от това, да се зачете желанието и на двете групи и да се осигурят и двете възможности. Демократичната държава дава възможности, диктатурата отнема и налага само своята. Това поне би могло да ти е известно.

Що се отнася до електронното гласуване- кой го подсигури и ако някой го беше направил, не бяха ли твоите хора, от които зависеше приемането му? Нали те се наложиха за машинното.

Що се отнася до гласуването па пощата- да хванем ли бас, че идея нямаш как изглежда пощенски плик и поща?

И пак ще питам- твоите хора защо не го приеха?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Що се отнася до гласуването па пощата- да хванем ли бас, че идея нямаш как изглежда пощенски плик и поща?

Права си пощенски плик марка и поща днес не съм виждал, а явно и в САЩ не са виждали :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

Права си пощенски плик марка и поща днес не съм виждал, а явно и в САЩ не са виждали :lol6:

И какво като в САЩ са виждали? Теб какво те грее? 

Преди малко, една съфорумка писа, че последно е виждала там машина за гласуване преди 20 години, ама това не ти направи впечатление, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

И какво като в САЩ са виждали? Теб какво те грее? 

Преди малко, една съфорумка писа, че последно е виждала там машина за гласуване преди 20 години, ама това не ти направи впечатление, нали?

дай го този пост да го видя защото е лъжа 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

дай го този пост да го видя защото е лъжа 

Върни назад и ще го видиш, от днес е. А, дали е лъжа, ще се разбереш с авторката. 

Все пак, ще ми отговориш ли на въпросите, които ти зададох или пак ще  бягаш по тъча?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

Все пак, ще ми отговориш ли на въпросите, които ти зададох или пак ще  бягаш по тъча?

Не виждаш ли че рзводнява темата за да прикрие излагацията на служебната хунта.

Че си нагласиха изборния закон така, че да сме в графа Бутан, Индия и Венецуела , където има само машинно гласуване и сме под опасност дори да не бъдат признати изборите от цивилизования свят както при Мадуро .

Забраната да се броят разписките от машината е още по голямо потвърждение за тази насока.

Цяла Европа ще ни се смее на тези избори . Тях не им пука много де, но всичко това ще е на наш гръб.  И на гърба на червените шарани, и на гърба на чалгарите, и на всички .

Но... просто някои идиоти са на принципа.. "Не е важно мен да ми е добре, важното е на ГЕРБ  да му е зле " :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, absurt написа:

Върни назад и ще го видиш, от днес е. А, дали е лъжа, ще се разбереш с авторката. 

Ти твъдиш че съществува дай го де ама го няма и това е поредната ти лъжа .

На кой въпрос искаш отговор кажи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, absurt написа:

Не е зле, ако можеш, разбира се, да използваш някоя главна буква, точка и запетая, че да комуникираш като бял човек, а не да изсипваш един куп думи без дори ти да можеш да осмислиш написаното.

Пиша от свое име, за разлика от теб, който по някаква причина, се изявяваш като говорител от името на народа.

Та, ще ти припомня, че на изборите, въпреки машините, 75% от хората предпочетоха да гласуват с бюлетини. Това можеш да наречеш условно "народът иска". Останалите 25% искаха и гласуваха с машини. Нищо по- нормално нямаше от това, да се зачете желанието и на двете групи и да се осигурят и двете възможности. Демократичната държава дава възможности, диктатурата отнема и налага само своята. Това поне би могло да ти е известно.

Що се отнася до електронното гласуване- кой го подсигури и ако някой го беше направил, не бяха ли твоите хора, от които зависеше приемането му? Нали те се наложиха за машинното.

И пак ще питам- твоите хора защо не го приеха?

В Германия системно, 24/7 се пишат писма, пускат се писма. Всичко става по пощата в Германия. Банковата карта идват по пощата, пин за картата, други документи... абсолютно всичко.

Просто нямам ни 1 ден без да ми мине деня без поща. Всеки ден съм зает с пощата. Пускане на писма, декларации, документи, плащане, изпращане на пратки, получаване на пратки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, absurt написа:

Ха-ха-ха, а ти ще ми отговориш ли на въпроса, или ще бягаш по тъча?

преди 21 часа, ivottoshev написа:

Пак бла-бла-бла, ама отново не отговаряш на въпросът който задавам вече десетнайсе пъти, а той е: защо Гешев е допуснал да се влияе от политик и да си позволява да пази Пеевски?

От твоят пост ясно си личи, че такова влияние и такъв политик има, но се чудиш защо мислим че този политик е Борисов:

Дай първо да отговорим на болднатото, а после да умуваме кой може е политикът, пазил Шиши. Съгласна ли си?

Всъщност не очаквам да дадеш логичен отговор, но пък ще ми е интересно да видя гърчовете ти в опит да се измъкнеш от този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ninov написа:

Ти твъдиш че съществува дай го де ама го няма и това е поредната ти лъжа .

На кой въпрос искаш отговор кажи

Хи,хи! Не ставаш, дори за забавление не ставаш.

https://www.kaldata.com/forums/profile/331007-sleda/

преди 44 минути, АСПЕКТ написа:

В Германия системно, 24/7 се пишат писма, пускат се писма. Всичко става по пощата в Германия. Банковата карта идват по пощата, пин за картата, други документи... абсолютно всичко.

Просто нямам ни 1 ден без да ми мине деня без поща. Всеки ден съм зает с пощата. Пускане на писма, декларации, документи, плащане, изпращане на пратки, получаване на пратки...

Ами, тук е България. какво е в Германия, няма никакво значение за нас. Тук пощите се използват много ограничено- по селата главно, където в тях се плащат сметките. Хората писма не пишат вече, а всички баби и дядовци имат телефони. Тези, на които децата им са хванали по света, имат интернет, скайп и т.н.

За твое сведение, България е сред страните с доста плътно покритие и добра скорост на интернета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, absurt написа:

Да лъжкиня си ама слаба и веднага беше хваната в лъжа че няма машини в САЩ. @Sleda  точно казва че е гласувала по пощата и че видяла машина само когато са и я донесли за ремонт а не че в САЩ няма  машини от 20 години както твърдеше ти в лъжата ти слаба ракия си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ninov написа:

Да лъжкиня си ама слаба и веднага беше хваната в лъжа че няма машини в САЩ. @Sleda  точно казва че е гласувала по пощата и че видяла машина само когато са и я донесли за ремонт а не че в САЩ няма  машини от 20 години както твърдеше ти в лъжата ти слаба ракия си

Ето какво е написала тя:

"Аз гласувах на последните избори за президент и сенат в САЩ. В нашия щат никъде не се гласуваше с машини. Масово хората гласуваха по пощата заради Ковид пандемията. И аз и съпругът ми гласувахме по пощата.

До колкото знам, с машини се е гласувало преди 20 и повече години.

В компанията за която работех тогава, преди около 22 години, спомням си, бяха докарали една изборна машина за ремонт. Тогава съм видяла що е то, изборна машина. Около 1.50 на  1 метър табло със светодиоди тогава и платка с бутони  😀."

Няма да те обвиня в лъжа, защото ми стана ясно, че просто не можеш да осмисляш елементарен писан текст с простички думи. Всъщност, не се учудвам- с такъв правопис, друго не може и да се очаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, absurt написа:

Хи-хи! И ти не ставаш, дори и за забавление на ставаш:lol6:

Как така се случи, че за половин час на два пъти се присмя на другите за неща, които ти правиш едно към едно?

преди 21 часа, ivottoshev написа:

Пак бла-бла-бла, ама отново не отговаряш на въпросът който задавам вече десетнайсе пъти, а той е: защо Гешев е допуснал да се влияе от политик и да си позволява да пази Пеевски?

Всъщност не очаквам да дадеш логичен отговор, но пък ще ми е интересно да видя гърчовете ти в опит да се измъкнеш от този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, absurt написа:

Ами, тук е България. какво е в Германия, няма никакво значение за нас. Тук пощите се използват много ограничено- по селата главно, където в тях се плащат сметките. Хората писма не пишат вече, а всички баби и дядовци имат телефони. Тези, на които децата им са хванали по света, имат интернет, скайп и т.н.

За твое сведение, България е сред страните с доста плътно покритие и добра скорост на интернета.

За район чужбина гласуване по пощата ще е чудесен вариант. Защото в район чужбина повечето хора използват пощата и има функционираща поща.

В България щом Интернет е добър тогава гласуване електронно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат
преди 4 минути, ivottoshev написа:

Хи-хи! И ти не ставаш, дори и за забавление на ставаш:lol6:

Как така се случи, че за половин час на два пъти се присмя на другите за неща, които ти правиш едно към едно?

Абе, Тошев! Как не разбра, че в този живот всеки отговаря за действията си и че като искаш да знаеш защо и какво е правил Гешев, отиваш и го питаш?!

Що за безумно настояване някой друг да ти отговори кой му бил пречил да разследва Пеевски? Ако си в кухнята и знаеш, и те сърби езика, и имаш куража да кажеш и докажеш- давай, ще е интересно.

Ама, да питаш като дете от първи клас, направо е досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване