Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

Бележките, които пуска машината няма да се сверяват с показанията и накрая.

Вие може да гласувате, за когото си поискате, но последно машината ще реши крайния резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 3 минути, ruraru написа:

Вие може да гласувате, за когото си поискате, но последно машината ще реши крайния резултат.

значи твърдиш че и на 4 април е било така  и че машините и тогава са били хакнати

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ruraru написа:

и аз това казах, машината пуска книжка и пак ЦИК брои книжките - побългарен метод

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Без умствен капацитет написа:

и аз това казах, машината пуска книжка и пак ЦИК брои книжките - побългарен метод

чеверме ти кой искаш да ги брой а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

чеверме ти кой искаш да ги брой а?

машината  - дори не се намаля броя на ЦИК, наблюдатели, застъпници и подобни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

машината  - дори не се намаля броя на ЦИК, наблюдатели, застъпници и подобни

чеверме както винаги си в грешка цик беше намалена от 20 на 15 и това го оспорваха  от ГЕРБ в съда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намозе да бъде !

купувач на гласове с повдигнато обвинение от прокуратурата.

Кандидат от мутрите

https://zonanews.bg/regioni/burgas/geshev-poiska-snemane-na-imuniteta-na-kandidat-deputat-na-maya-manolova-kupuval-glasove-?fbclid=IwAR08DBRuVNjO-rSDy2vdUgEbZsBmyJaQ3xpkrL8BCXzJLYeJTCTJysNda1M

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има нещо сбъркано в този масиран натиск

https://www.facebook.com/dilov.junior/posts/10208823627983453

Рашков отново изстреля снаряд на ентусиазма извън границите на разума!
Такова чудо, каквото се случва в момента из Бургаско не е било и по времето на соц-а. Дивна милиционерщина! Похвалиха се, че са направили над 700 предупредителни протокола. Посещават собственици на малки и средни фирми и ги карат да подписват някакъв измислен протокол, че купуването и продаването на гласове са престъпления . А защо не ги карат да подписват, че изобщо нарушаването на законите е престъпление? Например: предупредителен протокол, че ако блъснеш някого с автомобила си, това е престъпление. Защото съгласете се – хората по-често карат автомобилите си, отколкото да ходят на избори. Каква е правната стойност на този „предупредителен протокол”, освен основание да заведеш иск за набеждаване към издалия го орган – не е се наемам да кажа. Да се произнесат юристите, но ми се струва, че правната стойност изобщо на делата на Рашков, отдавна задмина космическия ентусиазъм на Цветанов. Историята с Цветанов ни научи, обаче, че плащанията на евентуални обезщетения по този ентусиазъм няма да ги покрие Рашков с някой от имотите си, а целокупното „респектирано” гражданство.
Вчера, в пристъп на ентусиазъм, местните полицаи „респектираха”и домоуправител от град Бургас, защото събирал подписи от етжната собственост за смяна осветлението на улицата. Близо половин ден престоя в участъка човечецът, докато се разбере за какво са тези подписи. Всякакви подписки, петиции или – недай си Боже - списък за дървени помощи, докарат първия милиционер на Републиката до серийни оргазми. И „сините лампи” летят! Крадец да си тези дни – цялата полиция е заета да респектира гласоподавателите! По времето на соц-а това мероприятие се наричаше „профилактиране на контингента”. Идва някой високопоставен съветски другар, или пък дипломатическия корпус тръгва на обиколка из България и започва масово „профилактиране”. Ама тогава поне контигента беше ясен. Сега карат наред – шивашки цехове, селски кметове, собственици на хотели. Домоуправителите са особено застрашени. Трябва много да внимават с вякакви списъци: за саниране, за боядисване на входа... Ако пък са събрали пари за заплата на чистачката във входа – веднага в банката! Намерят ли ги у вас, 24-часа задържане не ви мърдат!
Другата забава е свободното тълкуване на термина „склоняване към продажба на гласове”. Според разширеното тълкуване, спуснато от Рашков, всякакви обещания, свързани с бъдещи изгоди за гласоподавателите са купуване на гласове. Примерно, вие като кандидат обещавате да построите детска болница в града, ако гласуват за вас... Хайде, готов сте – изгоряхте! Най-добре нищо не обещавайте, не раздавайте рекламни материали и изобщо не говорете. Всичко казано от вас, може да се изтълкува като склоняване към престъпление.
Благодаря Ви, господин Рашков, върнахте ме в младостта ми!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласът ми отново ще е за Воля на Марешки, а най-много предизборно ме развеселява Борисов   https://blitz.bg/izbori-2021/borisov-izdade-kakvo-e-napravil-za-slavi-mayka-mu-i-kaka-mu-predi-vreme-video_news826436.html 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, attj написа:

Гласът ми отново ще е за Воля на Марешки, а най-много предизборно ме развеселява Борисов   https://blitz.bg/izbori-2021/borisov-izdade-kakvo-e-napravil-za-slavi-mayka-mu-i-kaka-mu-predi-vreme-video_news826436.html 

Гласувайки за Марешки, реално подкрепяш Борисов и задкулисието. Нали не си забравил "подписче срещу концесийка"?

Ако внуците ти един ден разберат, че си спомогнал за ограбването на държавата и вместо едно по-добро място за живеене си им оставил оглозгана до кокал кочина, ще те изчегъртат от живота си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепа и от Антонио Лопез ЕНП

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/posts/3135038086724240

току-що, ivottoshev написа:

Ако внуците ти един ден разберат, че си спомогнал за ограбването на държавата и вместо едно по-добро място за живеене си им оставил оглозгана до кокал кочина, ще те изчегъртат от живота си. 

Дори Марешки е в пъти по добре от тези фейкомети, озверели комунета и т.н. които ти защитаваш.

Замисли се за тези неща самия ти.:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, attj написа:

Иво, патриотите се били готвели за коалиция с ИТН.  Не зная дали ще се окажат нагаждачи. Първо трябва да влязат в парламента.

Простотии. ИТН няма прави никакви коалиции с патериците на ГЕРБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Простотии. ИТН няма прави никакви коалиции с патериците на ГЕРБ.

Няма логика да се гласува за антипарламентаристи като ИТН , ако пак ще провалят и следващия парламент    https://blitz.bg/analizi-i-komentari/drama-chasove-predi-vota-tazi-partiya-iznenadvashcho-ostava-zad-borda-infarktna-pobeda-za-tablitsa_news827852.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Гласувайки за Марешки, реално подкрепяш Борисов и задкулисието. Нали не си забравил "подписче срещу концесийка"?

А, теб ще те поставят на пиедестал, че си гласувал за старите мутри от прехода, които с ентусиазъм пълниха гушите, прескачайки от партия в партия. Ще са във възторг, че Славчовият сценарист- кирливия Тошко Африкански, ще лее реч звънлива от трибуната на НС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Малко вероятно да отгледа внуци, които също да не се продадат за туба нафта и парацетамол 

преди 4 минути, absurt написа:

А, теб ще те поставят на пиедестал, че си гласувал за старите мутри от прехода, които с ентусиазъм пълниха гушите, прескачайки от партия в партия. Ще са във възторг, че Славчовият сценарист- кирливия Тошко Африкански, ще лее реч звънлива от трибуната на НС.

Каза гласувалата за Борисов 3. Твоите деца във възторг ли са, че ПКП-то си лееше селяндурщината от трибуната ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, N1K17Y написа:

Малко вероятно да отгледа внуци, които също да не се продадат за туба нафта и парацетамол 

Каза гласувалата за Борисов 3. Твоите деца във възторг ли са, че ПКП-то си лееше селяндурщината от трибуната ? 

Много елементарно разсъждение, но от Аглая Епанчина, друго не може и да се очаква. Факт ли са цените на лекарствата и на горивото при Марешки? Факт са и при това, не предизборен, Аглайке. Така че, ако трябва да говорим кой за какво се  е продал, трябва да започнем с теб. 

Що се отнася до мен, децата ми биха се отказали с държавен вестник, ако бях гласувала за мутрите, дългоносия или чалгаря. Каквато и селяндурщина да се е ляла в предпоследния парламент, тя не можа да стъпи на малкия пръст на простащините на Тошко Африкански.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, absurt написа:

Ще са във възторг, че Славчовият сценарист- кирливия Тошко Африкански, ще лее реч звънлива от трибуната на НС.

Е, щом само това ще му е кусура... 

Дай да гласуваме за крадци и корумпета като шефчетата ти от ГЕРБ, а? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Много елементарно разсъждение, но от Аглая Епанчина, друго не може и да се очаква. Факт ли са цените на лекарствата и на горивото при Марешки? Факт са и при това, не предизборен, Аглайке. Така че, ако трябва да говорим кой за какво се  е продал, трябва да започнем с теб. 

Що се отнася до мен, децата ми биха се отказали с държавен вестник, ако бях гласувала за мутрите, дългоносия или чалгаря. Каквато и селяндурщина да се е ляла в предпоследния парламент, тя не можа да стъпи на малкия пръст на простащините на Тошко Африкански.

Факт ли е, че бензиностанциите на Магарешки не приемат карти ? Я се сети защо :) 

Айде, кажи си че ще гласуваш за герб, щото ВСЕ ПАК са по-малкото зло от другите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Така е според Рашков с елементарното подобие на мислене,  който е един нищо не доказващ папагал .   Не следва да се гласува за ИТН, ако те са подлоги на Радев и надзъртащите зад него реални червени олигарси.   Не е учтиво да ги наричаме мутри, но хаосът на Радев само на тях е изгоден.    Нормално е да мислите за Вашите внуци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Партията на Слави харесват служебното правителство и на скоро Тошко каза , че някои министри ще останат на постовете си ха мислите ли дали Рашков ще запази поста си ? ако да нищо хубаво не ни чака ще има макс полищейщина тука в Добрич е ужас от началото на месеца където и да се обърнеш полиции , сирени , гонят някои , спират наред .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, N1K17Y написа:

Факт ли е, че бензиностанциите на Магарешки не приемат карти ? Я се сети защо :) 

Айде, кажи си че ще гласуваш за герб, щото ВСЕ ПАК са по-малкото зло от другите. 

Не ме интересува защо не приемат карти, при Марешки. На мен ми е изгодно да пълня там, горивото е добро и не е предизборен акт. Същото е и в аптеките му. 

Казах ти, че си зле с манипулациите, ама ти пак се пробваш. Написала съм черно на бяло за кого ще гласувам, така че не вървиш, Аглайке.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

ИТН няма прави никакви коалиции с патериците на ГЕРБ.

Трифонов как да претендира за символ на “промяна” при положение, че е готов да се коалира с бивша икона на най-старата партия в България Мая Манолова?   Всички се питат дали има въобще някой, който Маяма да не е излъгала за нещо.  А кой пое разходите за скъпите предизборни агитации на "мутресите"  Мая и Татяна?  Те двете обаче  пак не са сигурни дали ще прескочат 4-те %.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, attj написа:

Трифонов как да претендира за символ на “промяна” при положение, че е готов да се коалира с бивша икона на най-старата партия в България Мая Манолова?   Всички се питат дали има въобще някой, който Маяма да не е излъгала за нещо.  А кой пое разходите за скъпите предизборни агитации на "мутресите"  Мая и Татяна?  Те двете обаче  пак не са сигурни дали ще прескочат 4-те %.

Ако народът реши да вкара в парламента Мая и няма друг избор, по-малкото зло е тя.

Ако народът реши да НЕ я вкара в парламента, още по-добре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Ако народът реши да вкара в парламента Мая и няма друг избор, по-малкото зло е тя.

Мая също е вманиачено-обсебена от Боко - щом само в едно интервю може да спомене 21 пъти Борисов.  Какво друго да се очаква от Божковци, Радевци, Рашковци и т.н. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване