Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Който се смее последен се смее най добре.

:)

Забелязал съм че много често усмивката ви замръзва когато ви направя смешни поради собственото ви незнание и некомпетентност :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, miro20 написа:

Тук ме подсети от кой момент Слави намрази ББ и ГЕРБ.

Когато ББ му отказа :

https://www.mediapool.bg/slavi-trifonov-poiskal-ot-borisov-50-vliyanie-v-gerb-news160771.html

И защо не направи партия? Прави партия чак след 10 години? 

Пълни простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, M.Николов написа:

Мирчо, ти сигурно си последния, който още вярва на тези глупости.:giggle1:

Ние тези "глупости" ги гледахме на живо в онези години. На първия ред бяхме всички, та на очите си вярваме. И да, точно така беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

О , не се тревожи за мен :)  Тук наивниците и феновете на простотиите и провалените политици и комунета   сте много повече :)  

Да и Бойко всичките ги привлече в ГЕРБ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Който се смее последен се смее най добре.

:)

Забелязал съм че много често усмивката ви замръзва когато ви направя смешни поради собственото ви незнание и некомпетентност :hush:

Кажи кога ще се смееш. От герб много тъжни ми изглеждате (по-скоро посрани и изнервени, ама айде да го кажем просто) В неделя ще се радвате ли, като ИТН ви изпревари и ще ревете, че са ви репресирали, като са ви спрели купените вотове ? Кога да очаквам стабилно правителство от Баце и усмивки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Ние тези "глупости" ги гледахме на живо в онези години. На първия ред бяхме всички, та на очите си вярваме. И да, точно така беше.

За теб разбрахме, само не съм сигурен дали си присъствала и на избирането на Т.Живков за генерален секретар на ЦК на БКП.:giggle1:

преди 13 минути, miro20 написа:

Забелязал съм че много често усмивката ви замръзва когато ви направя смешни поради собственото ви незнание и некомпетентност

И кога е било това?

Защото аз такова нещо не помня.:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

За теб разбрахме, само не съм сигурен дали си присъствала и на избирането на Т.Живков за генерален секретар на ЦК на БКП.:giggle1:

Е, от почитателите на Славчо, друго не може да се очаква- той така се подиграваше на възрастта на хора, на които не можеше да стъпи на малкото пръстче. Чалгарска му работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се подигравам с възрастта ти, а с твърденията, че си запозната отвътре със всичко.:hush:

Така и не ми отговори коя година ви задържаха и обвиниха, че ще крадете златото на "Ал.Невски"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, miro20 написа:

Тук ме подсети от кой момент Слави намрази ББ и ГЕРБ.

Когато ББ му отказа :

https://www.mediapool.bg/slavi-trifonov-poiskal-ot-borisov-50-vliyanie-v-gerb-news160771.html

Е сега какво, трябва да вярвам на написаното просто ей така, защото го казва боко? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

Е, от почитателите на Славчо, друго не може да се очаква- той така се подиграваше на възрастта на хора, на които не можеше да стъпи на малкото пръстче. Чалгарска му работа.

Как точно Слави се подигра с възрастта на хора. Пример?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

Е, от почитателите на Славчо, друго не може да се очаква

А почитателя на Москов ще ми отговори ли как така миналата година лустрираше земеделците,  а тая година се коалира с тях? Или това го пропусна? Или там не беше на първия ред и се затрудняваш да мислиш? 🤣

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Как точно Слави се подигра с възрастта на хора. Пример?

Лили Иванова май 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

интересно има 23 партии, а се обсъждат само 7-8... и налрая пак всички ще са недоволни от бъдещия избор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

215350135_969797810513210_12437956267192

Ето как се прави агитация в циганските квартали- хич не е купуване на гласове, обаче, защото ИТН на Славчо не са такива хора! 

https://www.facebook.com/dolenliavprezident/  

Слави Трифонов завладя
ромските махали с пликове,
викна за подкрепа и Софи
🤢🤮🦲
Пищни сцени, най-доброто озвучаване, пиене и ядене на корем са получили жителите на ромските махали из България, лично предоставени от партията на Слави Трифонов. Представители на ИТН от няколко дни вдигат сцени и редят колони насред ромските махали, раздават чисто нови тениски и пликове с „подаръци“ за своите избиратели. Какво точно има в тези пликове не се знае, защото няма и кой да провери.
От малкото кадри, които има, защото ИТН не са заснели и направили публични тези си изяви, за разлика от други, се вижда ясно, как ромските махали са живнали по време на концертите на Гъмзата, Софи Маринова и други популярни оркестри, наети да веселят жителите в махалите.
Песните разбира се са само на цигански, българска реч не може да се чуе, освен при агитация за кой трябва да се пусне вот в неделя. Зарадвани с подобни концерти бяха жителите на столичния квартал „Христо Ботев“, както и в най-голямата махала в Пловдив, където лично на крака им отиде Гъмзата и Софи Маринова. За да е сигурно, че всичко е под контрол, няколко здрави момчета обикалят, за да проверят дали всички са получили „торбичките“ и са доволни от забавата.
До появата на ИТН на небосклона на политическия живот, ромските махали бяха запазена територия на ДПС. По всичко личи обаче, че партията е отстъпила в полза на Слави Трифонов, но поради каква причина, не е ясно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, absurt написа:

https://www.facebook.com/dolenliavprezident/

Ето как се прави агитация в циганските квартали- хич не е купуване на гласове, обаче, защото ИТН на Славчо не са такива хора!

Е и? Какво лошо има концерт със Софи Маринова? Кого да прати Софийската Филхармония ли? Ромите сигурно обичат опера?

https://sofiaphilharmonic.com

И къде видя купуване на гласове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Е и? Какво лошо има концерт със Софи Маринова? Кого да прати Софийската Филхармония ли? Ромите сигурно обичат опера?

Ха,ха! Нищо лошо няма, само дето никой не се е сетил да види какви ли подаръци има в торбичките. А, за кебапчетата и пиячката, защо ли въобще да говорим? Вярно, Бойко Рашков беше искрено възмутен във вчерашната си изява- кебапчета и дърва, и леща били давали някои като подкуп, та затова ги тарашили и им съставяли предупредителни протоколи.

Но, Славчо е друга бира- той и да дава, не се смята за купуване на гласове, щото ги дава с песен.KC9uW.gif.561ed0afbf767403472d3a0f10bf21f5.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Ха,ха! Нищо лошо няма, само дето никой не се е сетил да види какви ли подаръци има в торбичките. А, за кебапчетата и пиячката, защо ли въобще да говорим? Вярно, Бойко Рашков беше искрено възмутен във вчерашната си изява- кебапчета и дърва, и леща били давали някои като подкуп, та затова ги тарашили и им съставяли предупредителни протоколи.

Но, Славчо е друга бира- той и да дава, не се смята за купуване на гласове, щото ги дава с песен.KC9uW.gif.561ed0afbf767403472d3a0f10bf21f5.gif

Знаеш ли какво значи купуване на гласове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Знаеш ли какво значи купуване на гласове?

О, знам, но ти не знаеш, явно. Това, с кебапчетата и бирата на корем, го правеше БСП в началото на прехода. После го приложиха и доразвиха творчески, и другите партии. После се мина на пари в брой и списъци с ЕГН. Славчо връща купуването в началната му фаза. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, absurt написа:

О, знам, но ти не знаеш, явно. Това, с кебапчетата и бирата на корем, го правеше БСП в началото на прехода. После го приложиха и доразвиха творчески, и другите партии. После се мина на пари в брой и списъци с ЕГН. Славчо връща купуването в началната му фаза. 

Сравняваш предизборен концерт с купуване на гласове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване