Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 35 минути, ivottoshev написа:

СПЕКУЛАНТИНО, изборите които ИТН спечели, бяха с най-бързо излезлите резултати от всички избори провеждани през последните 10-15 години. Още във вторник вечерта резултатите бяха публикувани на сайта на ЦИК.

той не само слави спечели избори но не управлява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 57 минути, ivottoshev написа:

СПЕКУЛАНТИНО, изборите които ИТН спечели, бяха с най-бързо излезлите резултати от всички избори провеждани през последните 10-15 години. Още във вторник вечерта резултатите бяха публикувани на сайта на ЦИК. 

Когато Боко е печелил, резултатите винаги излизаха в сряда вечерта или в четвъртък. Така ли е печелил ГЕРБ? ЦИК на ГЕРБ са умували са и са натаманявали докато докарат ГЕРБ до първото място и сега реши, че и ИТН са същите мошеници като Боцко?

Отново си вкара автогол, мойто момче, и той отново е красив като предишните :giggle1: Ти сигурно си звезда сред съотборниците ти от централата. Навярно никой не може да се излага така, както ти умееш да се излагаш :cool: 

Самозатапчо, пак се изложи . На последните избори, ЦИк излезе с 95% преброени протоколи в 6 сутринта на другия ден 12 юни !

https://nova.bg/news/view/2021/07/12/333303/при-над-95-обработени-протоколи-в-цик-герб-сдс-с-крехка-преднина-пред-има-такъв-народ/

Официално 100% обяви чак на 14-ти !

https://www.bloombergtv.bg/a/9-bulgaria/95656-tsik-pri-100-obraboteni-protokoli-ima-takav-narod-vodi-s-15-659-glasa

Как се броят с такава скорост за 10 часа  95% резултати, а им трябват още два дена за да публикуват останалите няколко процента ?

тошефффф, ниска топка си бре... не го ли разбра... :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Без умствен капацитет написа:

той не само слави спечели избори но не управлява

Ми Мая и Христо бяха заети с новия си проект. Пазеха го в тайна. 
Как да управлява?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dimy написа:

Тогава пък аз ще гласувам за плоскоземците.

Дано да спечелят, пожелавам ти успех!

Щом вярваш във тях, въпрос на избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, miro20 написа:

Самозатапчо, пак се изложи . На последните избори, ЦИк излезе с 95% преброени протоколи в 6 сутринта на другия ден 12 юни !

https://nova.bg/news/view/2021/07/12/333303/при-над-95-обработени-протоколи-в-цик-герб-сдс-с-крехка-преднина-пред-има-такъв-народ/

Официално 100% обяви чак на 14-ти !

Ми не. Аз официалните резултати ги видях на сайта на ЦИК още във вторник вечерта и ти ги показах:

на 13.07.2021 г. в 22:24, ivottoshev написа:

Троло, резултатите вече са готови, а е още вторник. Това не си спомням да е ставало толкова бързо. Сега за какво ще ревеш, след като опорката "забавяне" се спука?

https://results.cik.bg/pi2021_07/rezultati/index.html

Браво Смешко, пак успя да станеш за резил :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Ми не. Аз официалните резултати ги видях на сайта на ЦИК още във вторник вечерта и ти ги показах:

Браво Смешко, пак успя да станеш за резил :giggle1:

Е вторник кой ден е след неделята ?

Ти четеш ли какво ти казвам - 95% са пресметнати и преброени за около 10 часа. Ако приемем че изборния ден завършва около  20ч, даже по късно ако има хора. т.е. по малко от  10 часа им отне за 95%.

После още два дена броят вероятно да натаманят няколко процента да излязат чалгарите с минимална разлика отгоре :)  

Това че късно вечерта е на сайта , не променя факта че е оповестено официално на следващия ден сутринта. На 14ти.

Това  по никакъв начин, пак да ти повторя, не променя излагацията че над 48 часа им трябва за преброяване на няколко процента.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Ти четеш ли какво ти казвам - 95% са пресметнати и преброени за около 10 часа. Ако приемем че изборния ден завършва около  20ч, даже по късно ако има хора. т.е. по малко от  10 часа им отне за 95%.

После още два дена броят вероятно да натаманят няколко процента да излязат чалгарите с минимална разлика отгоре :)  

Това че късно вечерта е на сайта , не променя факта че е оповестено официално на следващия ден сутринта. На 14ти.

Това  по никакъв начин, пак да ти повторя, не променя излагацията че над 48 часа им трябва за преброяване на няколко процента.

:hush:

смешник ти знаеш ли че протоколите се вкарват повторно преди да се обявят окончателните резултати

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Дано да спечелят, пожелавам ти успех!

Щом вярваш във тях, въпрос на избор.

Ндааа, и аз вярвам в моите, колкото и ти - в твоите.

Жалко обаче че при мене няма $$. Аз съм доброволец ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Ами този който е преди срядата в която ти казваше че са били готови резултатите :laughing5:

преди 6 минути, miro20 написа:

Ами когато ЦИК беше под контрола на ГЕРБ, резултатите излизаха в сряда или дори в четвъртък. Очевидно е че е възможно да излизат и по-рано, но Боцко е трябвало да натамънява гласовете и за това му е трябвало допълнително време. 

Какво се оказа? Обвиняваш "президентската ЦИК", че бавела резултатите за да могат да направят победител определена партия, а всъщност такова нещо няма. Само защото ГЕРБ са използвали такива престъпни практики, ти ги приписваш и на ИТН, защото си решил че само така могат да се печелят избори.

Автогол след автогол, Самозатапчо :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, трябва и такива хора като теб да има!👏

То и при мен няма долари, обаче разликата е голяма!😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ivottoshev написа:

Какво се оказа? Обвиняваш "президентската ЦИК", че бавела резултатите за да могат да направят победител определена партия, а всъщност такова нещо няма.

Именно точно това се оказа.

Самозатапчо, пак ли ще се излагаш както с процентите от Турция ? Дето ти ги цитирах директно от ЦИК ? И се видя с колко процента има увеличение вота за ДПС ?

Сега същата работа. Така и не можеш да сметнеш как така 95% се смятат за около 10 часа, а 5% за над 48 часа ?

:)

Автогол след автогол. Ниска топка си тошееееффф ниска...  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Именно точно това се оказа.

Самозатапчо, пак ли ще се излагаш както с процентите от Турция ? Дето ти ги цитирах директно от ЦИК ? И се видя с колко процента има увеличение вота за ДПС ?

Сега същата работа. Така и не можеш да сметнеш как така 95% се смятат за около 10 часа, а 5% за над 48 часа ?

Автогол след автогол. Ниска топка си тошееееффф ниска...  :)

Никой не е спорил за процентите от Турция. И малките деца знаеха, че там ще има увеличение за ДПС. Ти обаче твърдеше, че ДПС щели да имат най-голяма далавера от допълнителните урни, което се оказа лъжа тъй като в световен мащаб ИТН имаха по-голямо увеличение на бройката гласове и си покачиха с повече проценти броя на депутатите.

Твърдиш, че последните няколко процента се бавят умишлено, за да могат да се натаманят резултатите. Добре, но това важи за Бочко, защото на изборите, които ИТН спечели, оставащите проценти до 100 бяха преброени за около два дни, а докато ЦИК беше под контрола на ГЕРБ, резултатите се бавеха с поне по един ден в повече. Явно и тази вечер си решил да ни умориш от смях. ОК, няма лошо. Вадя :popcorn2:    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ivottoshev написа:

Ти обаче твърдеше, че ДПС щели да имат най-голяма далавера от допълнителните урни, което се оказа лъжа тъй като в световен мащаб ИТН имаха по-голямо увеличение на бройката гласове

досега винаги ДПС е имала най много от чужбина - анадъгмо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, ivottoshev написа:

Никой не е спорил за процентите от Турция. И малките деца знаеха, че там ще има увеличение за ДПС. Ти обаче твърдеше, че ДПС щели да имат най-голяма далавера от допълнителните урни, което се оказа лъжа тъй като в световен мащаб ИТН имаха по-голямо увеличение на бройката гласове и си покачиха с повече проценти броя на депутатите.

Твърдиш, че последните няколко процента се бавят умишлено, за да могат да се натаманят резултатите. Добре, но това важи за Бочко, защото на изборите, които ИТН спечели, оставащите проценти до 100 бяха преброени за около два дни, а докато ЦИК беше под контрола на ГЕРБ, резултатите се бавеха с поне по един ден в повече. Явно и тази вечер си решил да ни умориш от смях. ОК, няма лошо. Вадя :popcorn2:    

Виж как се излагаш. НЕ правиш разлика между общо количество гласове и процентно увеличение.  И че това че ИТН са първи с най много брой гласове, НЕ ОЗНАЧАВА че процентно увеличението им е повече  спрямо 4-ти април ! Докато за ДПС по принцип са по  малко като брой, и за това никой не спори. Но спрямо 4 април, ПРОЦЕНТНОТО увеличение  е най много ! Ето затова си пролича кого обслужи премахването на ограничението на секциите.  Цитирах ти точните числа и процентно увеличение от сайта на ЦИК.

Понеже не правиш грам разлика между тези елементарни понятия, затова не се усещаш колко си смешен и неадекватен. Ама излагай се, не ми пречиш :)

За това колко дни се броят гласовете отново  правиш спекулации.  Не ми сравнявай кой кога през годините е броил гласовете, защото принципите са различни.

Пак ти казвам - Сравни как се броят 95% от гласовете за около 10 часа, и защо за останалите 5 % отнема повече от 48 часа.

Какво ти е обяснението ?

Аз моето го казах. Просто трябваше хунтата да извади пиар ход, с който да "унижи" ГЕРБ   в никакъв случай да не е първа политическа сила.

Е  , не се получи, вкараха си автогол  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, miro20 написа:

Виж как се излагаш. НЕ правиш разлика между общо количество гласове и процентно увеличение.  И че това че ИТН са първи с най много брой гласове, НЕ ОЗНАЧАВА че процентно увеличението им е повече  спрямо 4-ти април ! Докато за ДПС по принцип са по  малко като брой, и за това никой не спори. Но спрямо 4 април, ПРОЦЕНТНОТО увеличение  е най много ! Ето затова си пролича кого обслужи премахването на ограничението на секциите.  Цитирах ти точните числа и процентно увеличение от сайта на ЦИК.

Процентите които броиш са като сламката за която се хваща удавник и в този смисъл са важни.... за теб. Обаче процентите които са важни за ЦИК и въз основа на които ЦИК определя броя на депутатите са съвсем други.

По АБСОЛЮТНО ВСЯКАКВА ЛОГИКА (е, освен по логиката на затапените спекуланти като теб), партията която е успяла да се облагодетелства в най-голяма степен от увеличеният брой урни е тази, която е увеличила с най-много броят на депутатите си.

Твоите твърдения, че ДПС са големият печеливш от ситуацията, при положение че ИТН имат по-голямо увеличение на бройката депутати, могат само да ме накарат да си направя още едни :popcorn2:и да ти гледам сеира.

преди 27 минути, miro20 написа:

Не ми сравнявай кой кога през годините е броил гласовете, защото принципите са различни.

Пак ти казвам - Сравни как се броят 95% от гласовете за около 10 часа, и защо за останалите 5 % отнема повече от 48 часа.

Значи хем да не сравнявам , хем да сравня  :yanim:

Горкичкото ми затапено тролченце, хайде да се разбереш сам със себе си какво ти изнася повече - да сравнявам или да не сравнявам, и когато ти и ти стигнете до консенсус помежду си, ела да съобщиш какво сте решили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, ДзВяРа! написа:

Браво, браво, трябва и такива хора като теб да има!👏

То и при мен няма долари, обаче разликата е голяма!😂

Жалко, тамън мислех , че ще се уредя поне за некой лев, баси ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Без умствен капацитет написа:

досега винаги ДПС е имала най много от чужбина - анадъгмо

Не е вярно. ГЕРБ също. ДПС си има едни 10 процента, откъде идват тези 10 процента, сигурно от членската маса и някоя и друга излъгана туркиня. Мислеща се за туркиня. Която явно е страх да не изгорят тютюна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, АСПЕКТ написа:

Не е вярно. ГЕРБ също. ДПС си има едни 10 процента, откъде идват тези 10 процента, сигурно от членската маса и някоя и друга излъгана туркиня. Мислеща се за туркиня. Която явно е страх да не изгорят тютюна.

гутен таг - аркадаш

те и другите имат, а те откъде идват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз няма да гласувам, мързи ме да се разкарвам.
Да го направят по интернет да се гласува и тогава може да се позабавлявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще гласувам, дори ще ми направи удоволствие да отида и да подкрепя Има Такъв Народ!

Нека комунистите и Гербаджиите им омръзне и се откажат, нека, ние ще гласуваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ДзВяРа! написа:

Аз пък ще гласувам, дори ще ми направи удоволствие да отида и да подкрепя Има Такъв Народ!

Твое право си е да ти харесва интелекта на Тошко и на цигуларя Слави болния.
Вероятно ти харесва и дефектното произношение на русата Ива Митева ( бившата шефка на парламента). Тая дето по заповед от Тошко си напуска поста и излиза от залата.
Звяр звяра харесва явно, Слави си е написал на гърба че "Идва и води Ада със себе си."
Вероятно ти импонира неговото сатанистко поведение. В една от песните си той пее че става злодей спрямо жените. Подкрепи го, подкрепи го ако е твой човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.09.2021 г. в 18:01, Лудият Учен написа:

И какво са излъгали Петков и Василев ??? 

Двамата са любимци още на Плевнелиев и на кръга Капитал, които сега ги финансират за политическо развитие.  Кирил Канадецът е попълнил декларация, че не е гражданин на друга държава към 10 май 2021 година.   Това е лъжа и е наказуемо.  Отделно този тарикат  няма нещо, за което да не лъже   https://dnes-bg.org/?p=14800

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване