Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 59 минути, ДзВяРа! написа:

Не трябва да е така!

Защо е така? Май ние го правим, защото не сме единни. Всички сме дръпнати, опъваме се и сякаш го правим напук.

Редакция:

Защо Бойко направи магистралата Марица?

Ами направи я защото имаше натиск от Евросъюза, гастербайтерите които преминават през държавата ни се изпотрепаха по пътя от Пловдив до Свиленград. От Европа ни отпуснаха пари за да я направят тази магистрала!

Защо се прави магистрала от София до Варна?

Защото път няма! Ех, има но той е леш спрямо Европейските стандарти. Затова ни отпуснаха от Европа пари да направим път до Варна,  това Бойко не го казва, а казва добре че съм аз да ви направя пътища!

А София-Кулата?

Колко народ се изтрепа?

Кресненското дефиле, много е красиво там на пролет но пътя не е направен за съвременния трафик!

А Слави, той иска, ние път нямаме от единия край на България до другия, а той иска във космоса да ни качва!!!

да но виж какво става за струма пак е спират и дъвчат старото

Screenshot-20210920-141237.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички са изтрещели и оправия никога няма да има! Факт.

Добруджа я засадихме със лавандула, и сега се чудим защо хляба е скъп?

Бившият министър по горите направи изказване по БНР радиото че една гора се гледала със СЕЧ! Трябвало да има СЕЧ, 😲 Колкото повече сеч, толкова по-хубава гора?😡

Полицаите ме спират, аз съм колата, минават каруци натоварени със дърва и аз ги питам това законно ли е а те ми викат че нямат правомощие да ги закачат. Каква е тая държава, какви са тези закони, абе мани, не ми се коментира.

Фекалии се изливат във морето, на метри от плажовете ни, а ние се чудим защо нямаме туристи?

Тока го продаваме за без пари, а ние плащаме за него скъпо, защо?

Нашето производство го изнасяме и продаваме в чужбина и консумираме нещо внесено от други страни, на което пише ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ?

Мръсотията и мизерията няма да я коментирам, тя се вижда а Слави във космоса ще ни качва. И въпреки всичко което написах, за него ще гласувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее Еконта влиза в политиката с Кирчо, другия дали ще е Димитър Маджаров или пък Митко Пайнера?

https://novini.bg/bylgariya/izbori/682684

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, АСПЕКТ написа:

Доброволно? И какъв избор има тогава? Да мизерства в България ли? Да се бори за 1 хляб, а ток, вода, жилище да се води лукс. Където в другите държави е право номер 1 на всяко 1 живо същество. Просто е нехуманно.

А, да те питам, като си вече куп години в Германия, що не си упражни правото номер едно на собствено жилище, ами седиш още под наем? И защо не си купи нова кола, която ти се полага в това хуманно общество? Да те питам ли дали имаш деца и на какви курсове и школи ходят? 

И защо не си направи труда да прочетеш причината, поради която Зуека си тръгна? Нищо общо няма с мизерстването и борбата за ток и хляб. Ама, как да го разбереш, като от берлинския кенеф по- високо не си се качвал? 

преди 13 часа, ДзВяРа! написа:

Мръсотията и мизерията няма да я коментирам, тя се вижда а Слави във космоса ще ни качва. И въпреки всичко което написах, за него ще гласувам.

Ей, това не го разбирам! А, като прибавя към него и подписа ти- съвсем!

Да дадеш със собствената си ръка власт на простака, че да му гледаш сеира. Вече на 2 пъти му го вида, на Слави, но все още се забавляваш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

А, да те питам, като си вече куп години в Германия, що не си упражни правото номер едно на собствено жилище, ами седиш още под наем? И защо не си купи нова кола, която ти се полага в това хуманно общество? Да те питам ли дали имаш деца и на какви курсове и школи ходят? 

Точно този германец никога не го питай дали има деца, защото ще те докладва веднага за език на омразата срещу "мъжете" не желаещи да имат жена и деца с нея.
Някои "мъже" не са като другите истинските мъже, създаващи семейство и грижещи се за дете.
А къща никога няма да има в Берлин, това от сега е сигурно.
Нова кола ще може да си купи на изплащане почти веднага след като започне работа от която не биха го изгонили след пробния период от 6 месеца. Та това с новата кола на кредит ще му е най-голямото постижение в живота му. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Белгиеца написа:

Точно този германец никога не го питай дали има деца

Ти като си толкоз много белгиец, колко деца имаш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

И защо не си направи труда да прочетеш причината, поради която Зуека си тръгна? Нищо общо няма с мизерстването и борбата за ток и хляб. Ама, как да го разбереш, като от берлинския кенеф по- високо не си се качвал? 

Да дадеш със собствената си ръка власт на простака, че да му гледаш сеира. Вече на 2 пъти му го вида, на Слави, но все още се забавляваш ли?

Беден съм и чистя к...нефи, както го написа. С тези пари не може да си купиш жилище.

Но с тези пари мога да си купя Албена курорта в България.

Все пак само 1 процент взимат тези пари в България. 

Примерно депутати, президент, патриарх, някой с много връзки и контакти....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, в Германия защо гласуват с хартиени и са отхвърлили машинното заради съмнения в сиогурността ?

Какво мислят тукашните експерти дето ни набутаха  избори в стил Венецуела, Бутан, Индия ? :giggle1:

преди 13 часа, Bubbles написа:

Айдеее Еконта влиза в политиката с Кирчо, другия дали ще е Димитър Маджаров или пък Митко Пайнера?

https://novini.bg/bylgariya/izbori/682684

полезно инфо :

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226943841483940

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226940347516593

Цитат

Това не е мутра от края на миналия век, не е човек на службите, няма нищо общо с руските пазари, нито с мафията, въобще е един честен и почтен човек. През 1993-та година, докато всички ние оцелявахме с инфлацията, соц-планирането и новите пазарни условия, един търговски директор в държавното предприятие "Параходство българско речно плаване" открива своя компания, която получава шеметен старт и отлично развитие.
Днес тази компания се нарича Еконт и точно тази събота вечер същия е обявен официално като кандидат за депутат от Русе от новата партия на Кирил и Асен.
Както сам той разказва, за малко са щели да го гръмнат, но той успял някак да овладее руския пазар, после украинския, и някак оцелял, за да стане днес основен спонсор на новата държавна компания ПППП, която ще ви оправи.
Не, това не е оцелял, а спечелил във времето бизнесмен, който в момента управлява милиарди левове, адресът на компанията му и парите в нея все още се вливат в руската икономика, от която той е оцелял без да са го застреляли.
Чете лекции за американски медии, имал е много избори, оцелял е някак и е милиардер.
Сега този човек ще ви спаси.
А вие вярвайте и чакайте "времето за рестарт", "тихо като мишок", "готов за оцеляване".
Моля, блейте също така.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро20:

А бе, в Германия защо гласуват с хартиени и са отхвърлили машинното заради съмнения в сиогурността ? ———

Както обясняваха у нас, заради недостатъчна прозрачност на процеса и невъзможност гласуващият да я контролира.

Чел съм инженерни статии на американци, където също се отхвърля на теория гласуването с машини или по интернет.

Но това са Германия и Щатите, а тука е друго, с временна нужда за прекъсване на купените гласове, трейд марк на твоите ГЕРБ и твоята мафия ДПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, absurt написа:

Погледни подписа ми от друга гледна точка и ще разбереш посланието!

И защо изобщо го гледаш, след като не го разбираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

А бе, в Германия защо гласуват с хартиени и са отхвърлили машинното заради съмнения в сиогурността ?

Какво мислят тукашните експерти дето ни набутаха  избори в стил Венецуела, Бутан, Индия ? :giggle1:

полезно инфо :

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226943841483940

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226940347516593

Доста тромово, току що идвам. 3 часа чакане. Бюлетината е 2 метра дълга. Доста неудобно.

С машинно гласувах за 1 минута. По-бързо е. Но ще видим и на 14.11.2021. Живот и здраве, как ще бъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, ivottoshev написа:

232643314_804904433402916_9036018159053343287_n.jpg

ако беше бспто нямаше да има нищо 

щеше д изпише на банкомата ерор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Аралампи написа:

Миро20:

А бе, в Германия защо гласуват с хартиени и са отхвърлили машинното заради съмнения в сиогурността ? ———

Както обясняваха у нас, заради недостатъчна прозрачност на процеса и невъзможност гласуващият да я контролира.

Чел съм инженерни статии на американци, където също се отхвърля на теория гласуването с машини или по интернет.

Но това са Германия и Щатите, а тука е друго, с временна нужда за прекъсване на купените гласове, трейд марк на твоите ГЕРБ и твоята мафия ДПС.

https://www.ccc.de/system/uploads/105/original/nedapReport54.pdf

Но като гледам електронно гласуване е съвсем различно от това, което представлява българското.

Но ето го протокола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, ДзВяРа! написа:

Погледни подписа ми от друга гледна точка и ще разбереш посланието!

И защо изобщо го гледаш, след като не го разбираш?

и аз погледнах подписа ти - военните умни ли са

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

и аз погледнах подписа ти - военните умни ли са

че има и умни и глупави военни е факт но и друго е факт че овците акъл нямат така че не очаквах да го разбереш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ninov написа:

че има и умни и глупави военни е факт но и друго е факт че овците акъл нямат така че не очаквах да го разбереш

те и глупавите - немогат да работят, и затова им дават социални помощи и затова цял ден киснат в форумите "така че не очаквах да го разбереш"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

те и глупавите - немогат да работят, и затова им дават социални помощи и затова цял ден киснат в форумите "така че не очаквах да го разбереш"

чеверме не съм на социални помощи а за глупост имам още много да уча от теб ти си гении в тази област

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ninov написа:

чеверме не съм на социални помощи а за глупост имам още много да уча от теб ти си гении в тази област

дааааааа, учи се - не правя копи пейст - така си мисля - не желая други да ми казват какво да мисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

дааааааа, учи се - не правя копи пейст - така си мисля - не желая други да ми казват какво да мисля

чеверме ти и мислене

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Без умствен капацитет написа:

Искаш да си направиш реклама че си тук по цял ден ли? Айде да се размърдаш и бегом марш към помощите, да не ти ги спрът!

Умен военен не знам дали има, вие ще кажете, нали по цял ден висите тук и сте безработни, няма начин да не знаете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Умен военен не знам дали има, вие ще кажете

Румен Радев тогава защо го подкрепят Кокорчо и Кирчо от новата партия за подмяната!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Румен Радев тогава защо го подкрепят Кокорчо и Кирчо от новата партия за подмяната!?   

Бъркаш ме със някой брат! Кога и във кой пост подкрепих Румен Радев?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване