Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 33 минути, ДзВяРа! написа:

Искаш да си направиш реклама че си тук по цял ден ли?

утре  виж кои са тук в работно време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

току-що, Без умствен капацитет написа:

утре  виж кои са тук в работно време

Съжелявам да ти го кажа, но утре във 5.40 заминавам на работа, тръгвам на път за северна България, може би като се върна, ще ми кажеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Съжелявам да ти го кажа, но утре във 5.40 заминавам на работа, тръгвам на път за северна България, може би като се върна, ще ми кажеш?

над всеки пост пише - дата и час, кога е написан

sshot-1b8d376464e9ac779.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ДзВяРа! написа:

Бъркаш ме със някой брат! Кога и във кой пост подкрепих Румен Радев?

Добре, а подкрепяш ли тези двамката   https://lupa.bg/news/sedmicata-novoto-of-na-novite-anti-partizani-bdquokircho-i-kokorcholdquo_139702news.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично като човек част от висшето образУвание в държавата най-отблъскващото е как всички медии радикално започнаха да пропагандират че едва ли не "образован" означавало завършил висше в чужбина. Ами тогава дайте да затваряме всичките 50 български университета и да си караме със средно. С колегите ще се преквалифицираме в учители (и без това има остър недостиг по редица предмети) и ще се спестят доста пари на министерството. Как точно хората дето са прекарали 10 години в образование в чужбина са 100% наясно с проблемите в държавата? Най-логично звучи една смесица от "чуждо и родно производство" защото би могла да погледне картинката от възможно най-много ъгли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Още истини за Кирчо и Кокорчо   https://breaking.bg/analizi/izmamnici-vij-v-drug-otbor-minahte/

Искаш да кажеш още лъжи от теб Герберския трол

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

И аз искам да оставя мнение по темата, като ще се постарая да се придържам максимално към заглавието и без много отклонения.

На въпроса за кого ще гласувам на идните избори ще отговоря еднозначно, партия "Има такъв народ". На отговора, който повечето биха задали, защо точно тази партия, ще отговоря по следния начин.

Аз съм на 33 години родом от Русе. За целия си съзнателен политически живот се смениха доста партии и нито една от тях не показа, че е по различна от предишната, не мисля че и партията на г-н Трифонов ще покаже нещо по различно. За мен единственото значение като избор, е че тази партия наред с лидера и, до сега не са били в парламента. Или простичко казано, това е една от тези партии която не е имала възможност да краде и обслужва чужди интереси до сега. За това смятам, че не е редно ГЕРБ да крадат толкова дълго, БСП пък крадоха достатъчно, за ДПС дори няма да коментирам те и когато не са на власт пак си крадат. Разбирате ли, няма абсолютно никакво значение кой ще ни управлява, защото проблема в България не идва от парламента, а идва от гражданите. Всичко което се случва в София се случва с позволението на хората. Истината е че утре дори и Ал Капне да ни управлява, смирения български гражданин ще сведе глава и ще продължи живота си. Или най-просто казано, на 90% от българските граждани не им дреме за това, какво се случва. Ценностната ни система се измени тотално, днес мъжете в България се интересуват повече от това, как да изкарат колкото се може повече пари, без да се налага да си мръднат пръста. А жените от друга страна се интересуват как да си намерят такъв мъж! Докато преди имаше протести за мръсния въздух, високата безработица, високите цени на горивата, та дори и протести за скандални назначавания на политически постов и т.н. То днес протестите са за това, че новите противоепидемични мерки, затварят заведенията, фитнесите и дискотеките; Че децата в училище се задушавали с маските и т.н. За каква ценностна система си говорим, за какво възпитание? 

Не е срамно да кажеш за кого си гласувал, срамно е да кажеш какво си направил ТИ за да стане по-добър живота в държавата която живееш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ninov написа:

Искаш да кажеш още лъжи от теб Герберския трол

Защо на някои от Вас все Герб и Борисов им се привиждат!?   Аз пак ще си гласувам за Воля и за Марешки. Няма реална причина да допусна да бъда лъган - без значение от кои.  ИТН разочароваха някои хора, затова  Кокорчо и Кирчо са тяхна ответна реакция.  Подмяната на властниците трябва да се случи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, KRUGER88 написа:

Здравейте!

И аз искам да оставя мнение по темата, като ще се постарая да се придържам максимално към заглавието и без много отклонения.

На въпроса за кого ще гласувам на идните избори ще отговоря еднозначно, партия "Има такъв народ". На отговора, който повечето биха задали, защо точно тази партия, ще отговоря по следния начин.

Аз съм на 33 години родом от Русе. За целия си съзнателен политически живот се смениха доста партии и нито една от тях не показа, че е по различна от предишната, не мисля че и партията на г-н Трифонов ще покаже нещо по различно. За мен единственото значение като избор, е че тази партия наред с лидера и, до сега не са били в парламента. Или простичко казано, това е една от тези партии която не е имала възможност да краде и обслужва чужди интереси до сега. За това смятам, че не е редно ГЕРБ да крадат толкова дълго, БСП пък крадоха достатъчно, за ДПС дори няма да коментирам те и когато не са на власт пак си крадат. Разбирате ли, няма абсолютно никакво значение кой ще ни управлява, защото проблема в България не идва от парламента, а идва от гражданите. Всичко което се случва в София се случва с позволението на хората. Истината е че утре дори и Ал Капне да ни управлява, смирения български гражданин ще сведе глава и ще продължи живота си. Или най-просто казано, на 90% от българските граждани не им дреме за това, какво се случва. Ценностната ни система се измени тотално, днес мъжете в България се интересуват повече от това, как да изкарат колкото се може повече пари, без да се налага да си мръднат пръста. А жените от друга страна се интересуват как да си намерят такъв мъж! Докато преди имаше протести за мръсния въздух, високата безработица, високите цени на горивата, та дори и протести за скандални назначавания на политически постов и т.н. То днес протестите са за това, че новите противоепидемични мерки, затварят заведенията, фитнесите и дискотеките; Че децата в училище се задушавали с маските и т.н. За каква ценностна система си говорим, за какво възпитание? 

Не е срамно да кажеш за кого си гласувал, срамно е да кажеш какво си направил ТИ за да стане по-добър живота в държавата която живееш!

Вече гледах някакъв репортаж ли беше, видеоклип ли, някакъв матриал, за 46 НС по Нова ТВ, акцента им бе срещу ИТН. 
След няколко минути гледане не издържах, защото такива простотии не ми се гледаха, монтажи с цел дискредитиране и промяна на мисленето. Пропаганда.

Та мисълта им точно това, да си карат по старо му.

Защо не направиха репортаж, разследване нещо срещу Борисов през тези 20 години в управление? Все пак са 20 години, а ИТН са от 1 месец, как намериха да направят толкова скалъпен матриал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, attj написа:

Защо на някои от Вас все Герб и Борисов им се привиждат!?   Аз пак ще си гласувам за Воля и за Марешки. Няма реална причина да допусна да бъда лъган - без значение от кои.  ИТН разочароваха някои хора, затова  Кокорчо и Кирчо са тяхна ответна реакция.  Подмяната на властниците трябва да се случи...

ДА вярваме ти че работиш за ГЕРБ а ще гласуваш за марешки  отдавна си разкрит че си Герберски трол

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, attj написа:

С какво точно ИТН разочароваха? Те даже не са били в управление, за разлика от Воля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех ама какви чудеса само стават в родната кочина : https://dariknews.bg/novini/bylgariia/luna-se-kandidatira-za-prezident-promianata-zapochva-ot-men-2284812

Луна президент, Славчо премиер...
... а Митко Пайнера може да стане главен прокурор.
Може да се промени и начина на избиране на същия както и на председателя на НС чрез гласуване с СМС за кандидати явяващи се в шоуто по 7/8 ТВ.

Гласувай народе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, АСПЕКТ написа:

С какво точно ИТН разочароваха? Те даже не са били в управление, за разлика от Воля.

Коалиционни партньори на Борисов бяха ВМРО и НФСБ. Воля не са били в управлението.  ИТН вероятно са разочаровали Прокопиев и другите от кръга Капитал. ИТН не приеха натиск от Христо Иванов да запазят като министри в кабинет на ИТН точно  тези двамата уж преуспяли служебни министри.  Всъщност те само в лъжите си имат някакви успехи. Затова сега Кокорчо и Кирчо ще крадат електората на всички, от които могат. Задкулисието подсигурява финансирането.  Наивните сънародници са  много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, KRUGER88 написа:

Здравейте!

Казваш без значение, колко са неориентирани и как си смениха мненията 100 пъти и какви глупости говорят, щом не сме видели колко ще крадат значи за тях ще се гласува! Добра логика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, mitosandov написа:

За мен лично като човек част от висшето образУвание в държавата най-отблъскващото е как всички медии радикално започнаха да пропагандират че едва ли не "образован" означавало завършил висше в чужбина. Ами тогава дайте да затваряме всичките 50 български университета и да си караме със средно. С колегите ще се преквалифицираме в учители (и без това има остър недостиг по редица предмети) и ще се спестят доста пари на министерството. Как точно хората дето са прекарали 10 години в образование в чужбина са 100% наясно с проблемите в държавата? Най-логично звучи една смесица от "чуждо и родно производство" защото би могла да погледне картинката от възможно най-много ъгли.

Кой университет си завършил и кога ? Всичките не, ама 40 университета са пълен батак, изплюващ абсолютни неграмотници, които едвам заслужават да завършат и средно образование. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Емил Костов написа:

Казваш без значение, колко са неориентирани и как си смениха мненията 100 пъти и какви глупости говорят, щом не сме видели колко ще крадат значи за тях ще се гласува! Добра логика.

Никакво мнение не са си сменили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

О мале. Дори няма да коментирам. Клипчета в youtube колкото искаш. Да не говорим, че не казват нищо. В устата на Слави е само соверенът и нищо повече. Соверенът умира прав, но на никой не му дреме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

О мале. Дори няма да коментирам. Клипчета в youtube колкото искаш. Да не говорим, че не казват нищо. В устата на Слави е само соверенът и нищо повече. Соверенът умира прав, но на никой не му дреме.

Казват за тези, които искат да слушат. За тези, които не искат, винаги ще намерят причина. Ако ще и Йоан Кукузел да пее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Казват за тези, които искат да слушат. За тези, които не искат, винаги ще намерят причина. Ако ще и Йоан Кукузел да пее.

Какво да слушам на един глупак и неговите хора, които не знаят къде се намират. Особено онзи ..... Тошко е просто за разстрел. Те нямат програма. Не знаят въобще за какво става на въпрос.Повтарят същите глупости както и другите политици и партии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, АСПЕКТ написа:

Аспекте, те влязоха в парламента с обещанието да въведат мажоритарната система в два тура. И се отказаха, когато това стана, с неясното обещание да го направят, "друг път". После, провалиха 2 избора, като отказаха да направят правителство.

Това са фактите. А, че ти им намираш извинения, е твой проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, absurt написа:

Аспекте, те влязоха в парламента с обещанието да въведат мажоритарната система в два тура. И се отказаха, когато това стана, с неясното обещание да го направят, "друг път". После, провалиха 2 избора, като отказаха да направят правителство.

Това са фактите. А, че ти им намираш извинения, е твой проблем. 

И как според теб става това? След те един кабинет не им позволяват да направят, а камо ли мажоритарна система.

Да не говорим и за референдума, как омаловажиха думата на народа.

преди 40 минути, Емил Костов написа:

Какво да слушам на един глупак и неговите хора, които не знаят къде се намират. Особено онзи ..... Тошко е просто за разстрел. Те нямат програма. Не знаят въобще за какво става на въпрос.Повтарят същите глупости както и другите политици и партии.

Такъв е езика на повечето хора от народа, не владеят изкуството да баломостват хората със сладки думи. Да разтягат думи, а нищо не да казват. Те го казват пряко и директно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване