Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 16 минути, ДзВяРа! написа:

Точно така, че ще работи за каквото е избран от народа. Нищо не бъркам, не са желани във политиката (Точно това ме мотивира още повече да ги подкрепя.), много бързо забравихте как им се подиграват че не са политици и нямат качества на такива. Затова казах че "не стават за политическа сила.

И какво за Тошко? Много добре си стои на мястото бих казал, има куража да стане и да се изкаже от трибуната срещу Гешев, Борисов, Пеевски и да не ги изброявам всичките от които другите ги е страх да им споменът дори имената а камоли да се изкажат против тях.

Кви черепи те подгониха пак теб?

Какво като му харесват като визия и изкуство, какво от това че си ги е татуирал? Голяма работа, дай да го вкараме във затвора а ? И една песен? Ти знаеш ли колко песни има той? Знаеш ли със каква тематика са 90 процента от тях, нормално е да има една със различна тема за да се хареса и на тези които това слушат, и затова ли да го вкараме във затвора?

Затова ли само се хванахте? Дръжте се здраво за това тънко листче със две изречения, че е много крехко и много лесно ще се скъса.

Верно ли вярваш, че тези смешковци ще работят за благото на народа?! КАК ще работят. Чакам и ти да ми покажеш казани от тях точни и ясни стъпки как ще оправят катастрофата в държавата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Ако изпаднат, какво като изпаднат? Какво значение има за мен, ами никакво няма при положение че не харесвам никой от другите, да не говоря за тези които бяха до сега.

само че се появяват едни 60% негласуващи които казват и тоз, а също и онез не стават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Ако изпаднат, какво като изпаднат? Какво значение има за мен, ами никакво няма при положение че не харесвам никой от другите, да не говоря за тези които бяха до сега.

Цялата ти теза е, че били първи и народа ги искал. А, като не са първи, каква ти е теорията тогава ? Ти си ги искай, ако искаш, ама пак ли ще твърдиш "НАРОДА ГИ ИСКА" ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ДзВяРа! написа:

Дръжте се здраво за това тънко листче със две изречения, че е много крехко и много лесно ще се скъса.

Ужасът който лъха от това листче е смразяващ.
Ами ако ти прати и на тебе такова листче твоят любимец Слави патерицата, тогава как ще се почувстваш ?
https://bit.ly/2V6KLMh

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Белгиеца написа:

Ами ако ти прати и на тебе такова листче твоят любимец Слави патерицата, тогава как ще се почувстваш ?

Ууууууухаа, смразих се от страх, някой може ли да ми лее един куршум. Че ние така си пишем със него, пишем, говорим не съм сигурен защото не ти изчетох жълтата статия.Обаче много се изплаших.

преди 46 минути, Емил Костов написа:

Верно ли вярваш, че тези смешковци ще работят за благото на народа?! КАК ще работят. Чакам и ти да ми покажеш казани от тях точни и ясни стъпки как ще оправят катастрофата в държавата.

Че кой кога е казал как ще оправи държава преди да вземе власта? И то стъпка по стъпка? И кой от всички които са ни управлявали досега, са изпълнили всичко което са ни обещали?

Чувствам се все едно съм на пресконференция и лошото е че половината които са за ИТН, четат коментарите и никой не смее да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ДзВяРа! написа:

Че кой кога е казал как ще оправи държава преди да вземе власта? И то стъпка по стъпка? И кой от всички които са ни управлявали досега, са изпълнили всичко което са ни обещали?

преди 59 минути, Без умствен капацитет написа:

и можеха да съставят кабинет - за някои неща щяха да са подкрепени от БСП, а за други от ГЕРБ (но това ще е до време - около година)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз викам да е с правителство на ИТН и с президент Луна
като ще е шоу, поне да е пълно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дpъндю написа:

аз викам да е с правителство на ИТН и с президент Луна
като ще е шоу, поне да е пълно

Ванката за министър председател

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, absurt написа:

мълчат наакани :)  Въпреки че се знаеше отдавна че освен плагиат е и изключително нагъл и арогантен тип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Имам един син който не е български гражданин, белгиец е само.

Сиреч не е от теб? Защото ти(ако си бащата) си български гражданин?

преди 1 час, Белгиеца написа:

Много мразя проследяващи линкове. От Берлин съм и какво друго ще видиш? Дойче Телеком ползвам, за да ме свържат с глобалната мрежа и айпито ми започва с 77. Но е динамичен. Сменя се.

Та този линк води към пик. 
https://pik.bg/недялко-недялков-до-слави-трифонов-абсолютно-си-гей-и-плашиш-с-изнасилване-news1006441.html

Поводът за този коментар си има история. Предистория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Лудият Учен написа:

Искаш да кажеш,още сплетни и лъжи от някяква ГЕРБ-аджийска псевдо медия...И теб ,и вожда ти Борисов ви тресе голямо шубе всеки път,когато се появи някоя нова обещаваща партия...

И теб ли са излъгали Кокорчо и Канадеца?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ДзВяРа! написа:

...Че ние така си пишем със него, пишем, говорим ...

Значи викаш сте дружки със Слави, така ли да го разбираме?
А правите ли си това онова един на друг насаме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Белгиеца написа:

Значи викаш сте дружки със Слави, така ли да го разбираме?
А правите ли си това онова един на друг насаме?

Правим, да. Аз съм поставено лице, плаща ми да го защитавам и рекламирам! Преди три дни се договорихме и тогава си направих акаунт тук за това.

А ти? Загрях, ти си този, този от тайните бележки които показа че Слави е изпратил. Ахахаха 😂 и ко викаш, не ти харесват татуировките му?

На мен ми харесват защото не ги виждам. Но ако съм на твое място и да ги гледам постоянно, разбирам те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ДзВяРа! написа:

Правим, да.

Ами правете си, правете си па пуснете и някое видео на някой сайт и дайте линк да ви погледаме, кой кого и дали с патерицата щото тя му е единственото твърдо нещо което му е останало.
Така ще отвратите нормалните мъже да не гласуват за сценаристи и актьори от видео като вашето.
Абе това дЗвяр и Злодей сте си лика прилика, само дето оня навярно е безкрайно по-богат от тебе.

п.п.
а ние тука в Белгия чалга си нямаме по телевизиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Белгиеца написа:

Ами правете си, правете си па пуснете и някое видео на някой сайт и дайте линк да ви погледаме, кой кого и дали с патерицата щото тя му е единственото твърдо нещо което му е останало.
Така ще отвратите нормалните мъже да не гласуват за сценаристи и актьори от видео като вашето.
Абе това дЗвяр и Злодей сте си лика прилика, само дето оня навярно е безкрайно по-богат от тебе.

п.п.

Добре, ще направя, специално за теб такова видео, виждам че имаш голямо желание за това. Ще говоря и със Байдън да ви пусне чалга по телевизиите. Нещо друго искаш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служебният кабинет, назначен  от президента Румен Радев, най-вероятно ще остане да ни управлява и през зимата, след изборите на 14-и ноември.Харвардските бивши служебни министри могат да откраднат електорат само от ИТН и ДБ. Резултатът на предсрочния вот очаквам  бъде горе-долу подобен като предишните и пак няма да се състави правителство. По-скоро, след тези, ни чакат още следващи избори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, attj написа:

Резултатът на предсрочния вот очаквам  бъде горе-долу подобен като предишните и пак няма да се състави правителство. 

Дай да ти обадя само на тебе под секрет, да го пазиш в тайна и на никого да не го казваш, че правителство ще има.
Бабикян и Мая няма да ги има у парламентарния цирк.
Значи коалиция между 3-те партии на Киро, на Христо и на Корнелия ще си съберат над 121 гласа и ще си те управляват и гонят до миша герберска дупка.
А на Слави ще си му останат само патериците и 7/8 цирка да си веселят любителите на чалгарските пошлости, ама с рекламите ще са много зле, никой няма да иска да налива пари у такава пропаднала псевдо телевизия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, attj написа:

Служебният кабинет, назначен  от президента Румен Радев, най-вероятно ще остане да ни управлява и през зимата, след изборите на 14-и ноември.Харвардските бивши служебни министри могат да откраднат електорат само от ИТН и ДБ. Резултатът на предсрочния вот очаквам  бъде горе-долу подобен като предишните и пак няма да се състави правителство. По-скоро, след тези, ни чакат още следващи избори.

Няма да се учудя, ако гледаме нов цирк с новите играчи- опити да се договорят и с герберите, и с депесарите. От друга страна, ДБ и Манолова знаят, че това им е последния шанс, затова ще клекнат. ИТН ще са на пангара също и ако решат да си плюят в очите, за да приемат евентуално предложение на новите, ще сложа пуканките. И ще отворя прозореца, че да чуя евентуалните крясъци на Радев и протестърите "да сменим системата и да изчегъртаме статуквото".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Затуй Балдуин Фландърски много много като е знаел, цар Калоян му избол очите на соросоида гнидав

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Станислав Кьоров написа:

Много ми е интересно, с ГЕРБ какво ще се случи,някакви предположения?

Кирил Петков е новият Борисов. Логото на ъпгредната партия ГЕРБ, тази врата сякаш ми е позната от някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Емил Костов написа:

Казваш без значение, колко са неориентирани и как си смениха мненията 100 пъти и какви глупости говорят, щом не сме видели колко ще крадат значи за тях ще се гласува! Добра логика.

Вижте, много години на демокрация вече минаха в България. БСП управляваха дълго, ГЕРБ управляваха дълго, редица други партии също управляваха дълго. Вече толкова много години се изредиха партии и нито една от тях не преобрази държавата към по добро. Напротив, партиите обслужваха частни интереси, държавата се превърна в мафиотска, народа е оставен в калта. Какво заключение можете да си извадите от тези дълги години към "прехода", че проблема не е в парламента, не е в Бойко, Станишев, Доган, Радев и т.н. Проблема е в народа! Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава... Аз като гражданин, не мога да отида в парламента и да кажа, това е приоритетно, хората гладуват и т.н.  Единственото право което ми се дава е да отида на изборите и да кажа редом с другите, кой ще яде от баницата. Никога не съм и подозирал, че ще стига до там, да ходя на избори за да правя подобен избор. Защо избирам обаче ИТН, защото всички останали партии които са били в парламента са "Храни куче да те лае". Предпочитам кокала да го дам на друг, пък ако ще и те да са такива на следващите избори ще гласувам за друга партия която не е била в парламента. Нека дадем шанс на тези които не са се опитали, дори и те да не са спечелили доверието Ви. 

В заключение ще кажа, че всеки може да говори, всеки може да омайва и да обещава, но неговата истинска същност е това което той прави. Слави не е направил нищо като управленчески орган, защото не е имал все още тази възможност. Да има големи неуредици в кабинета му, много неясноти, личи си непрофесионалния подход, но това не е човек политик, това е човек от телевизора. Хората имат доверие в него, защото им е писнало от сегашното управление и когато нямаш друг на сцената, логично подхождат към него. Ако той утре се провали, да..... сбъркахме, но опитахме. И както казва Кубрат "Продължаваме напред", нови избори с нова партия, в крайна сметка това и е смисъла на демокрацията, а и живеем в цивилизовани години и никой няма да тръгне на метеж или война.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече им дадохме два пъти шанс.

Те обаче не показаха с нищо, че заслужават този шанс.

Оправданията, че нямали достатъчно депутати и за това не успели да направят правителство не вървят, видно е, че те никога няма да имат достатъчно депутати, тогава какво правим?Ще си ходим на избори до припадък.Заради това, че хората от ИТН не умеят да работят с други хора?

Кадровата им политика също се оказа слаба.

Въобще очаквах много повече от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване