Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 8 минути, N1K17Y написа:

И по една "случайност" само от медиите на Шиши пишат за майката на Иванов от 5 години насам :D 

Шиши няма медии, продаде ги. Мисля, че беше на Прокопиев.

Той бе демонизиран пак от твоите. Прокопиев и кръгът Капитал. Машината за плюене.
Същото, което виждаме да се случва и с ИТН.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

пак ли да ти поствам какво е искал Иванов

Да на теб не ти харесва човек да продава по евтино БТК но си съгласен енерго разпределителните дружества да бъдат продадени по евтино

Като искаш подкрепата на някой, ще се съобразяваш и с кой одобрява той. Като не искат да се съобразяват, да съберат 51% подкрепа и ще управляват еднолично. Така работи демокрацията. А за какви енерго дружества говориш, нямам представа.

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Шиши няма медии, продаде ги. Той бе демонизиран пак от твоите. Прокопиев и кръг Капитал. Машината за плюене.
Същото, което виждаме да се случва и с ИТН.

Аха, сега и Пеевски изкара светец :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Като искаш подкрепата на някой, ще се съобразяваш и с кой одобрява той. Като не искат да се съобразяват, да съберат 51% подкрепа и ще управляват еднолично. Така работи демокрацията. А за какви енерго дружества говориш, нямам представа.

еми например нашумя случая с продажбата на EVN на половин цена

току-що, ninov написа:

Като искаш подкрепата на някой, ще се съобразяваш и с кой одобрява той.

и защо реши че всички в парламента трябва да се съобразяват с Иванов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Аха, сега и Пеевски изкара светец :lol6:

Не следя отблизо биографията на Пеевски и не знам, сигурно има нещо вярно, но след като вече не е собственик на медии, защо България от 111 място достигна нови постижения 113.

Но, ако така действа машината на Прокопиев, както с ИТН. Може и да е и светец. Нищо чудно.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/peevski-prodava-50-ot-vestnikarskiia-si-biznes-2093231

От 2018 година няма медия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ninov написа:

еми например нашумя случая с продажбата на EVN на половин цена

и защо реши че всички в парламента трябва да се съобразяват с Иванов

Усещаш ли как тръгна от "христо Иванов - комундето искаше постове от Бай Слави" до "Прокопиев е оправдан от съда по делото ЕВН" ?

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Не следя биографията на Пеевски, но след като вече не е собственик на медии, защо България от 111 място достигна нови постижения 113.

Но, ако така действа машината на Прокопиев, както с ИТН. Може и да е и светец. Нищо чудно.

Светец е :D 

Аз няма да ти коментирам мнението, нека всеки потребител сам си прави заключения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Усещаш ли как тръгна от "христо Иванов - комундето искаше постове от Бай Слави" до "Прокопиев е оправдан от съда по делото ЕВН" ?

то няма как да бъде доказано от съда защото тезата еми толкова висока цена успяхме да договори ме не може да бъде оборена в съда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ninov написа:

то няма как да бъде доказано от съда защото тезата еми толкова висока цена успяхме да договори ме не може да бъде оборена в съда

Споко, Славчо като стане премиерин ей сега през ноември, ще почне ново дело и ще вкара Прокопиев и Иванов в затвора. Даже и Сорос ;) 

преди 10 минути, ninov написа:

А всъщност, Прокопиев каквот точно е договарял ? Щото това което намирам е 

Цитат

Специализираната прокуратура твърдеше, че през 2010 г. Прокопиев е помогнал на бившия финансов министър Дянков да извърши престъпление по служба. В подкрепа на тезата си разследващите сочеха единствено, че издателят публично е изразил мнение, че миноритарния пакет акции в ЕВН трябва да се приватизира чрез продажба на Българската фондова борса, а парите от сделката да постъпят в държавния бюджет.

Според държавното обвинение престъплението на Прокопиев се изразява в негово изказване по време на заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество и няколко срещи с Дянков, за които обвинението твърдеше, че са довели до решението на Министерския съвет от 1 април 2010 г. за приватизация на трите електроразпределителни дружества с държавно участие.

Явно тоя мощен олигарх е достатъчно да каже нещо публично и всички се подчиняват. А какво общо има с Христо Иванов дори не е засегнато тук. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо всички искате  следващите които дойдат на власт, да размахат вълшебната пръчка и всичко да се подреди? А всъщност не им давате шанс да се докажат?

Промени си коментара. И аз така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Явно тоя мощен олигарх е достатъчно да каже нещо публично и всички се подчиняват

Недей се прави на миро 20 много добре знаеш че такива неща се обсъждат на 4 очи.

преди 12 минути, N1K17Y написа:

А какво общо има с Христо Иванов дори не е засегнато тук. 

не става дума за Иванов а за твоя двоен аршин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ДзВяРа! написа:

Защо всички искате  следващите които дойдат на власт, да размахат вълшебната пръчка и всичко да се подреди? А всъщност не им давате шанс да се докажат?

Промени си коментара. И аз така.

Шанс им дадоха достатъчно хора. Толкова много, че "спечелиха" изборите. Само дето искаха да имат цялата власт, начело с един прост плагиат.

преди 6 минути, ninov написа:

Недей се прави на миро 20 много добре знаеш че такива неща се обсъждат на 4 очи.

не става дума за Иванов а за твоя двоен аршин

Е тука ме изгуби. Какъв ми е двойния арших ? За Прокопиев не съм гласувувал. Нито "за Христо". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, N1K17Y написа:

Шанс им дадоха достатъчно хора. Толкова много, че "спечелиха" изборите. Само дето искаха да имат цялата власт, начело с един прост плагиат.

Че кой досега е управлявал без да има цялата власт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

Какъв ми е двойния арших ? За Прокопиев не съм гласувувал. Нито "за Христо". 

не знам дали си гласувал за ДБ .Но знам че имаш против Н .Василев заради БТК но нямаш нищо против даже защитаваш партията на човек който продаде по евтино ЕРП

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, ДзВяРа! написа:

А всъщност не им давате шанс да се докажат?

На хора с диктаторски нагласи като оня плешивия с патериците и черепните татуировки никога не трябва да се дава шанс.
Да дадеш цялата власт на Слави е същото като да е на Боко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се служебни министри на Радев още дълго да управляват, пък докъде докараха България     https://www.standartnews.com/balgariya-politika/mareshki-s-tezhka-ataka-km-radev-obvinenieto-472627.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, ninov написа:

не знам дали си гласувал за ДБ .Но знам че имаш против Н .Василев заради БТК но нямаш нищо против даже защитаваш партията на човек който продаде по евтино ЕРП

И къде го прочете това, в медиите на Шиши ? 

Иначе като чу най-накрая лично от Филип Дънките, че са си измисляли това, как Христо искал постове, вече спря да те интересува темата, дай да поспамим  малко за Прокопиев, че да се изпишат 2-3 страници и да се забрави как "Славиту" пак лъгал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Иначе като чу най-накрая лично от Филип Дънките, че са си измисляли това, как Христо искал постове, вече спря да те интересува темата, дай да поспамим  малко за Прокопиев, че да се изпишат 2-3 страници и да се забрави как "Славиту" пак лъгал. 

Т'ва къде го чу? Аз чета, че Иванов е искал не само един единствен пост, а е искал да има решаващата дума за ВСИЧКИ постове, даже и за областните управители: 

Цитат

Конкретен пост не е искан, но се говореше за консултиране на всяка една длъжност, която ще бъде заета.  Не е казвал конкретно име и конкретен пост. Искаше да има той решаващата дума. До областни управители.

Опитваш се да догониш Мирко по спекулации и манипулации ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Т'ва къде го чу? Аз чета, че Иванов е искал не само един единствен пост, а е искал да има решаващата дума за ВСИЧКИ постове, даже и за областните управители: 

Опитваш се да догониш Мирко по спекулации и манипулации ли? 

Вие сте тия дето спекулирате и от "говореше за консултиране за всяка длъжност" го изкарвате до "иска министерски постове" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, N1K17Y написа:

Вие сте тия дето спекулирате и от "говореше за консултиране за всяка длъжност" го изкарвате до "иска министерски постове" 

Изобщо не коментираме това. Коментирам ето това твое манипулативно изказване, където твърдиш, че Филип бил си признал че си е измислял:

Иначе като чу най-накрая лично от Филип Дънките, че са си измисляли това, как Христо искал постове 

Обаче "Филип дънките" в същото изречение казва: искал да има решаващата дума за ВСИЧКИ постове, даже и за областните управители 

А ти се оказа спекулант. Че защо иначе ще цитираш само половината от изречението, казано от Станев?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то вече стана ясно от последните социологически проучвания на представителни извадки от населението, че хората вече няма да гласуват за Тошко Африкански нито за Слави с патериците.
Хората си искат да знаят предварително кой Киро ще е премиер за да си го преценят дали има добро икономическо образование, щото парите идват от икономиката, а не идват от цигуларите и смешниците по 7/8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито ти , нито аз сме присъствали на всички водени разговори на Христо с различните формации за да твърдим какво точно е искал . Достатъчно бе да се види неадекватната изява на неговия заместник бивш генерал Атанас Атанасов в БНТ , когато арогантно и самодоволно заяви пред камерите  " Ето това ще бъде новият министър-председател на България ".  Можеш ли да усетиш елементарния намек , както каза Диков ( елементарни ченгесарски номера ) . Част от хората все още не са решили за кого ще гласуват , изборите предстои да се проведат , той вече е определил новият премиер .  ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Изобщо не коментираме това. Коментирам ето това твое манипулативно изказване, където твърдиш, че Филип бил си признал че си е измислял:

Обаче "Филип дънките" в същото изречение казва: искал да има решаващата дума за ВСИЧКИ постове, даже и за областните управители 

А ти се оказа спекулант. Че защо иначе ще цитираш само половината от изречението, казано от Станев?

А ти разлика между одобрение на предложените кандидати и да изискваш определени хора, правиш ли ? 

Коментираме едно и също нещо. И Тошко преди месец, и сега Станев казват едно и също. Иванов искал предложените хора да бъдат приемани И с негово одобрение. Вие го обръщате на "Иванов иска постове" 

преди 2 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Нито ти , нито аз сме присъствали на всички водени разговори на Христо с различните формации за да твърдим какво точно е искал . Достатъчно бе да се види неадекватната изява на неговия заместник бивш генерал Атанас Атанасов в БНТ , когато арогантно и самодоволно заяви пред камерите  " Ето това ще бъде новият министър-председател на България ".  Можеш ли да усетиш елементарния намек , както каза Диков ( елементарни ченгесарски номера ) . Част от хората все още не са решили за кого ще гласуват , изборите предстои да се проведат , той вече е определил новият премиер .  ;) 

Твърдим по информацията която излиза. От самите ИТН. При положение, че те самите казват "Иванов не е искал конкретни постове, искаше всичко да става с негово одобрение" за какви "Иванов искал постове, пичовете от ИТН не искат да дават, затова няма правителство" говорим ?

преди 6 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Достатъчно бе да се види неадекватната изява на неговия заместник бивш генерал Атанас Атанасов в БНТ , когато арогантно и самодоволно заяви пред камерите  " Ето това ще бъде новият министър-председател на България ".  Можеш ли да усетиш елементарния намек , както каза Диков ( елементарни ченгесарски номера ) . Част от хората все още не са решили за кого ще гласуват , изборите предстои да се проведат , той вече е определил новият премиер .  ;) 

Предполагам имаш превдид това ? Кое му е неадекватното ? Че предварително обявяват, кои ще са им кандидатите за да знаят хората за какво гласуват ли ? На теб може би ти харесва да разбереш, кои ще са министрите в деня на гласуванте, както е "стилът" на ИТН, ама на повечето хора не им харесва това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

А ти разлика между одобрение на предложените кандидати и да изискваш определени хора, правиш ли ? 

Ми в случая не. След като не му се уйдиса на акъла да има и негови министри, реши че не одобрява предложените и оттегли подкрепата си. Та нали точно това видяхме?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не, не видяхме това.

Видяхме само, че не хареса предложените за министри.И не само той, и от ИБГНИ и БСП не ги харесаха.

То и аз като избирател на ИТН не ги харесах, та какво остава за другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Ми в случая не. След като не му се уйдиса на акъла да има и негови министри, реши че не одобрява предложените и оттегли подкрепата си. Та нали точно това видяхме?  

И добре, че не ги одбори, че щяхме да си имаме плагиат за премиер. Само, че нямаше "ИТН да си носят пълната отговорност" ами всички подкрепящи на сляпо партии си залагат главите.

Ама съм сигурен, че ти даваш подкрепа на непознати ей така на сляпо. Казват ти "вервай ми, аз съм честен" и ти вярваш, нали така правиш ? Айде бе. 

преди 9 минути, ivottoshev написа:

След като не му се уйдиса на акъла да има и негови министри, реши че не одобрява предложените и оттегли подкрепата си.

Това как го разбра ? Кой го твърди ? Ти стигаш до това заключение, защото... така ти е удобно. Обаче викаш, че аз съм спекулирал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване