Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 31 минути, absurt написа:

Да, пак не разбра. Коментирах изказването на малоумното чучело с вдигнатия юмрук. Което ти зададе тон- то, чучелото, също не може да коментира каквото и да било, без да олая Борисов. При това, използвах прости думи и правилна пунктуация, за да не те затрудня. Все тая- липсата на функционална грамотност не прощава. Сега разбирам защо ти е било невъзможно да усвоиш елементарните правила на правописа. 

ти можеш ли да напишеш едно изречение без да кажеш нещо обидно към някого

а бе много чист този Герджиков бе разледван е  за конфликт на интереси

https://fakti.bg/bulgaria/617247-ot-komisiata-antikorupcia-proverili-prof-gerdjikov-za-konflikt-na-interesi

колко ли такива неща ще излезат за него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ninov написа:

колко ли такива неща ще излезат за него

Е чети си статиите де :

Цитат

Антикорупционната комисия не е установила конфликт на интереси при ректора на Софийския университет проф. Анастас Герджиков.

Публикувано във факти.бг: Антикорупционната комисия не е установила конфликт на интереси при ректора на Софийския университет проф. Анастас Герджиков.

Та, какво казваш "излязло за него" ?? :giggle1: една "флатуленция" :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Публикувано във факти.бг: Антикорупционната комисия не е установила конфликт на интереси при ректора на Софийския университет проф. Анастас Герджиков.

Цитат
Прoф. Aнacтac Гeрджикoв e дaл пиcмeн oтгoвoр прeд мeдиитe, чe въпрocният дoгoвoр e cключeн нa 18 ceптeмври 2018 г. и нe e пoдпиcaн oт нeгo, a oт зaмecтник-рeктoрa дoц. Гeoрги Вълчeв, 

че не е глупав е ясно но че той е наредил на зам.ректора да слючи този договор е ясно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, N1K17Y написа:

От статията, чиито линк си дала:

Според Би Ти Ви докладът е междинен и това не е окончателният извод от разследването, което продължава.

А, това е казал Гешев:

"В момента, в който има някакъв краен акт - от рода на произнасяне на прокурор по същество, повдигане на обвинение, прекратяване на производство, внасяне на обвинителен акт, събиране на доказателство за обвинението по отношение на лица - ще бъде уведомена българската общественост. Съзнавам, че този казус е изключително важен. След като градска прокуратура към този момент не е уведомила, значи няма такива неща, които да представляват конкретен интерес".

Изводът какъв е? Че проверката на прокуратурата продължава, което съвсем не означава, че шефът на НАП е "неопетнен". Няма да питам защо, след като има проверка, той е все още начело на НАП, като така му се дава възможност да укрие документи, които биха го злепоставили. 

ПП. Нали знаеш, че линка за проф. Герджиков не работи? По- скоро, не работи страницата, щото нещо се било объркало...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, N1K17Y написа:

Доклад на следствието: Шефът на НАП няма данъчни задължения

Абе, Мире остана ли ти опорка, която да не е лъснала като поредната ти лъжа 

НАпротив. Това бе известно много отдавна И аз също го казах

Реално далавераджията си е продал фирмата ПРЕДИ да излезе  ревизионния акт.

Който е връчен по рано и лично на него, т.е. той е уведомен за проверката няколко месеца по рано.

След като си знае състоянието на фирмата , той спокойно е намерил "сламения човечец"  и я е продал  съвсем законно  , защото не е никакъв проблем продажба на фирма дори със задължения.

:hush:

а да, и прочети коментарите под новината :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Реално далавераджията си е продал фирмата ПРЕДИ да излезе  ревизионния акт.

Който е връчен по рано и лично на него, т.е. той е уведомен за проверката няколко месеца по рано.

значи преди да приключи ревизията на него са му връчили ревизиония акт .Писал си много глупости но това е върха няма да го места в бисери нека да ти се посмеят тук четящите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подготвят удар срещу Рашков и заместника му, за да спечели ГЕРБ изборите?

*Фрог нюз само запознава своите читатели за твърдения в политически кръгове, но не застава зад нея. Вероятно това е част от започналата предизборна кампания.

Почти сигурна съм, че изнесеното в статията отговаря на истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, да, той докторът Попнезнамкакъвси беше, е известен с привързаността си към истината.  Не се ли питаш, защо заглавието, което твърди с големи букви нещо, завършва с въпросителна? А, после се застрахова, радетелят на истината, обявявайки че не застава зад това, което твърди,?

Толкова посредствен манипулатор е срам за господарите си и не си заслужава да си харчат парите, но явно- други предложения нямат.

download (16).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Подготвят удар срещу Рашков и заместника му, за да спечели ГЕРБ изборите?

*Фрог нюз само запознава своите читатели за твърдения в политически кръгове, но не застава зад нея. Вероятно това е част от започналата предизборна кампания.

Почти сигурна съм, че изнесеното в статията отговаря на истината.

истина е колкото това

https://www.vbox7.com/play:7a20253113

14% е средното нарастване на минималните доходи в страната от началото на годината. А ръстът на инфлацията е малко над 2%. 

само фрог-нюз не го призна, въпреки че лично служебния министъра го казва, Вероятно това е част от започналата предизборна кампания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, miro20 написа:

https://www.facebook.com/evgeny.mihaylov/posts/10228170774641009

Предстоящата президентска битка няма да е първият сблъсък между Румен Радев и проф. Атанас Герджиков. Двамата вече са заставали един срещу друг в отстояване на традиции и морални ценности. Първият им сблъсък е бил знаково на 24 май 2019 година – Радев е президент, а Герджиков ректор. По десетилетна традиция ректорът на Софийския университет „Климент Охридски“ заедно с духовенството води празничното шествие до паметника на Кирил и Методий в центъра на столицата. Но обсебен от военния си манталитет Румен Радев решава да промени традицията и прави опит той да поведе шествието, въобразявайки си, че е на битка, но осквернявайки по този начин символиката на една традиция, а и духовността на най-светлия български празник.
Ректорът Герджиков напуска деликатно шествието, оставяйки „славата“ за водача на държавата, връща се в Алма Матер и произнася в аулата на най-старото висше учебно заведение в България силна и пламенна реч, послание към политиците:
„На този светъл празник няма да коментирам за втори път поведението на политиците, които пак се наредиха преди нас на шествието. Ще кажа само, че безобразието се превръща в традиция. През тази година имах много време да мисля защо се получава така и стигнах до извода, че те не са злонамерени. Повечето от политиците просто никога преди да станат политици не са участвали в шествието и затова не знаят традиционния ред. Разбира се, имаше и изключения. Нашият приятел Явор Нотев, който е бил винаги с нас отпреди да стане политик, се опита да ги вразуми, но както ще чуете след малко в поздравителното ми слово – култура и духовност не се наливат насила. Винаги традиционният ред е бил следният – най-отпред върви българското духовенство, което и сега е сред нас, след него вървим ние, а после цялото българско гражданство, което обича светлия празник“.

Интересно защо тогава професора реши и той да става политик?

Ей това ми е чудно.

С какво точно си мисли, че ще може да допринесе за подобряване положението в държавата?

Като дори не е подкрепил протестите миналата година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, miro20 написа:

Оказва се, мульото и ректора са се сблъсквали вече.

И разбира се, излагацията си е останала за Зеления Чорап :

https://www.facebook.com/evgeny.mihaylov/posts/10228170774641009

Предстоящата президентска битка няма да е първият сблъсък между Румен Радев и проф. Атанас Герджиков. Двамата вече са заставали един срещу друг в отстояване на традиции и морални ценности. Първият им сблъсък е бил знаково на 24 май 2019 година – Радев е президент, а Герджиков ректор. По десетилетна традиция ректорът на Софийския университет „Климент Охридски“ заедно с духовенството води празничното шествие до паметника на Кирил и Методий в центъра на столицата. Но обсебен от военния си манталитет Румен Радев решава да промени традицията и прави опит той да поведе шествието, въобразявайки си, че е на битка, но осквернявайки по този начин символиката на една традиция, а и духовността на най-светлия български празник.
Ректорът Герджиков напуска деликатно шествието, оставяйки „славата“ за водача на държавата, връща се в Алма Матер и произнася в аулата на най-старото висше учебно заведение в България силна и пламенна реч, послание към политиците:
„На този светъл празник няма да коментирам за втори път поведението на политиците, които пак се наредиха преди нас на шествието. Ще кажа само, че безобразието се превръща в традиция. През тази година имах много време да мисля защо се получава така и стигнах до извода, че те не са злонамерени. Повечето от политиците просто никога преди да станат политици не са участвали в шествието и затова не знаят традиционния ред. Разбира се, имаше и изключения. Нашият приятел Явор Нотев, който е бил винаги с нас отпреди да стане политик, се опита да ги вразуми, но както ще чуете след малко в поздравителното ми слово – култура и духовност не се наливат насила. Винаги традиционният ред е бил следният – най-отпред върви българското духовенство, което и сега е сред нас, след него вървим ние, а после цялото българско гражданство, което обича светлия празник“.

Абе ти вярваш ли на човек,който дори името на любимеца си е сбъркал.Евгени да уточни за Атанас или за АнастасГерджиков пише.А иначе казано,професора няма шанс срещу пилота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Интересно защо тогава професора реши и той да става политик?

Ей това ми е чудно.

С какво точно си мисли, че ще може да допринесе за подобряване положението в държавата?

Като дори не е подкрепил протестите миналата година.

Е как Герджиков ще подкрепи протестите срещу ГРОБ ?
Та той е гербаджия до костите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, M.Николов написа:

Ми, какво тогава го играе на независим, обединител, съединител и дрън-дрън?

Е па и на мене Боко ако ми снесе някое кюлче от злато и аз ще се правя на обединител, нищо че съм с двойно гражданство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Ми, какво тогава го играе на независим, обединител, съединител и дрън-дрън?

Не го играе- всеки, който се изправи срещу юмрукаджията, обсебен от Баце, може да бъде обединител. И  съвсем не е нужно да бъде гербаджия.

преди 40 минути, Белгиеца написа:

Е па и на мене Боко ако ми снесе някое кюлче от злато и аз ще се правя на обединител, нищо че съм с двойно гражданство.

И колко кюлчета му "снесе" Боко? Я, раздуй, не пази тайната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Не го играе- всеки, който се изправи срещу юмрукаджията,

Да Радев размаха юмрук на мафията-ГЕРБ .И не само той и всички гласуващи за партиите на промяната също размахаха юмрук на мафията за която работиш ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, ninov написа:

Да Радев размаха юмрук на мафията-ГЕРБ .И не само той и всички гласуващи за партиите на промяната също размахаха юмрук на мафията за която работиш ти

само дето мафията от протестите е по голяма и от тези в парламента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

И се обясниха в любов и вярност със сестра Галева, с ХИ и сие. А, аз ти бъркам в очите, че и работеща за мафията  ме изкара, че и за жълти стотинки- като теб. Ех, как не спря да мериш всички с твоето аршинче и с твоята камбанарийка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, absurt написа:

И се обясниха в любов и вярност със сестра Галева, с ХИ и сие. А, аз ти бъркам в очите, че и работеща за мафията  ме изкара, че и за жълти стотинки- като теб. Ех, как не спря да мериш всички с твоето аршинче и с твоята камбанарийка?

За разлика от теб не работа 30 дена в месеца по 12 часа на ден за жълти  стотинки и недей да мислиш че ти като работиш за жълти стотинки и че ние работим за жълти стотинки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

за жълти стотинки и че ние работим за жълти стотинки

а кой надава повече вой, че сме много зле

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Белгиеца написа:

нищо че съм с двойно гражданство

Ти си бай Никой.

Виж, Кирчо още не е отишъл до Букурещ.

Декларация за почтеност ще иска, ама от другите...

преди 39 минути, M.Николов написа:

Сестра Галева беше омбудсман на републиката и то не лош.

И на братя Галеви беше сестра обаче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

а кой надава повече вой, че сме много зле

чеверме не знаех че се учиш от тримата глупаци на форума искаш и ти  ли да станеш топ идиот на калдата защото този който го копираш е точно такъв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване